گزارش الکتریکی شانگهای 26٪ افزایش در تولید ناخالص در نتایج سالانه 2019

گزارش الکتریکی شانگهای 26٪ افزایش در تولید ناخالص در نتایج سالانه 2019

شانگهای، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) پیشرو و تولید کننده پیشرو در جهان در تولید برق و تجهیزات صنعتی ، نتایج حسابرسی شده خود را برای سال مالی منتهی به اعلام کرد 31 دسامبر 2019.

معیارهای کلیدی مالی و عملیاتی 2019 در مقایسه با سال گذشته

  • درآمد ناخالص با افزایش 26٪ به RMB 127.509 میلیارد
  • سود قابل انتساب به سهامداران شرکت مادر با 24.83 درصد افزایش یافت 3.72 میلیارد RMB
  • سفارشات جدید 30.6٪ افزایش یافته است RMB170.79 میلیارد
  • درآمد اولیه هر سهم از 25 درصد افزایش یافته است RMB 0.20 به RMB 0.25
  • تعداد سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه از 3082 به 3،124 نفر افزایش یافت که کل سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در حال انجام است 4.102 میلیارد RMB

سفارشات جدید برای تجهیزات انرژی ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه به ترتیب 33.2٪ ، 26.7٪ و 40.1٪ از کل سفارشات جدید را به خود اختصاص داده است.

رو به افزایش 12.1٪ در فروش به 45.944 میلیون RMB، بخش تجارت تجهیزات انرژی بطور مداوم عملکرد مداوم داشته است ، شامل تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات انتقال نیرو و توزیع ، تجهیزات تولید گازسوز ، تجهیزات تولید انرژی هسته ای ، توربین های بادی و قطعات ، تجهیزات ذخیره انرژی و تجهیزات شیمیایی بالا.

مطلب مرتبط  Deltran پیشنهاد مناقصه باتری ® اکنون در Lowe & # 039؛ s موجود است

فروش حاصل از بخش تجاری تجهیزات صنعتی از جمله آسانسورها ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست در بین سایرین با 11.6 درصد افزایش در RMB 46،409 میلیون.

بخش تجاری یکپارچه خدمات ، شامل خدمات مهندسی انرژی ، خدمات مهندسی محیط زیست ، مهندسی اتوماسیون و خدمات ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی و خدمات بازرگانی بین المللی، دارای 83.5٪ افزایش در درآمد است 44،316 میلیون RMB.

یکی از برجسته های برجسته ، موفقیت این شرکت در تجارت در زمینه تجهیزات برق بادی است که بزرگترین سفارش توربین های بادی ساحلی جهان را برای پایگاه باد بادی ولانچابو در مغولستان به دست آورده است. دستاورد مهم دیگر ، سفارش 39 مجموعه توربین های بادی و برج های 4 مگاواتی از پروژه NORINCO بین المللی کرواسی است که ورود رسمی آن به بازار انرژی بادی اروپا را نشان می دهد.

به عنوان نماینده پروژه در واحد تجاری تولید نیروی برق ذغال سنگ ، نیروگاه آنهویی پینگشان قرار است در اواخر سال 2020 با رکورد حرارتی رکورددار جهان با 48/92 درصد کار کند. دستیابی به موفقیت در تولید 1.350 مگاوات واحد تولید فوق العاده فوق بحرانی مجهز به فوق العاده فوق بحرانی با کاهش مصرف زغال سنگ برای تولید برق به 251 گرم بر کیلو وات ساعت در کنترل انتشار جهانی گازهای گلخانه ای برای آینده ای پایدار کمک کرده است.

مطلب مرتبط  گزارش افزایش الکتریکی شانگهای 26٪ در فروش ناخالص در نتایج سالانه 2019

برای حفظ رهبری شرکت در محصولات مرتبط با انرژی ، شانگهای برقی فعالیت خود را متنوع کرده و در تولید انواع جدیدی از باتری ها سرمایه گذاری کرده است. از باتری لیتیوم فسفات لیتیم به طور مستقل توسعه یافته و تولید شده در این شرکت استفاده می شود در پکن فرودگاه بین المللی داکسینگ ، سیستم ذخیره انرژی موبایل در منطقه جدید Xiong’an که شبکه را به هم وصل می کند و سیستم باتری برق برای اتوبوس انرژی جدید ، گواهی تقاضای زیاد است در کتاب سفارش خود

در سال 2019 ، شانگهای برقی اینترنت را برای فشار به مرز ذهن و ماشین آلات راه اندازی کرده است. با “پلت فرم اینترنت صنعتی Seunicloud“، این شرکت هم اکنون ارائه می دهد آ یک راه حل یک مرحله ای برای عملکرد هوشمند انرژی بادی ، بهره برداری از راه دور برق حرارتی و نگهداری ابزار دستگاه از طریق همگرایی سیستم صنعتی جهانی با قدرت محاسبات پیشرفته ، تجزیه و تحلیل ، سنجش کم هزینه و سطح جدیدی از اتصال مجاز توسط اینترنت.

شانگهای برقی با پیشرفت های مهم پروژه ها در سطح جهانی ، گسترش جهانی خود را گسترش داده است خاورمیانه (پروژه میدان نیروگاه ذغال سنگ و نیروگاه) ، (دبی پروژه نیروگاه خورشیدی متمرکز 700 مگاوات) ، آسیای جنوبی (پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی (CCPP)) در بنگلادش) ، استرالیای جنوبیدر میان مناطق دیگر این شرکت همچنین اعلام کرده است که قصد دارد در نمایشگاه اکسپو 2020 دبی به عنوان شریک رسمی پاویون چین ، با نشان دادن جاه طلبی جهانی خود بپیوندد.

مطلب مرتبط  Graybar نام تام تویتی را به عنوان معاون رئیس جمهور منطقه برای تجارت ققنوس و مناطق کالیفرنیا معرفی می کند

شانگهای برقی ارائه شده برای نتایج سالانه خود در سال 2019 ، که در وب سایت روابط سرمایه گذار شانگهای الکتریک در https://www.shanghai-electric.com/listed_en/upload/res منابع/file/2020/04/18//86486 در دسترس است. .pdf

درباره شانگهای برقی

شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) عمدتاً در زمینه طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برق و تجهیزات صنعتی مشغول فعالیت است. روی آن تمرکز دارد تجارت تجهیزات انرژی از جمله ساخت و فروش تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات تولید برق بنزین ، تجهیزات انرژی هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی ، تجارت تجهیزات صنعتی از جمله تولید و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست و خدمات یکپارچه تجارت از جمله پیمانکاری ساخت نیروگاه های تولید برق ، پروژه های انتقال و توزیع برق و سایر مشاغل.

لینک های مربوطه
www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

پاسخی بگذارید