گزارش زندگی صنعت خودرو ، گزارش IDTechEx

گزارش زندگی صنعت خودرو ، گزارش IDTechEx

در دهه بعد (2030 – 2040) ، اوضاع بهبود نخواهد یافت: بازار جهانی اتومبیل با افزایش وسایل نقلیه خودمختار نابینا خواهد شد و این امر نیاز به مالکیت خودروهای شخصی را به شدت کاهش می دهد. در این سناریو ، این اتومبیل های برقی است که به عنوان یک چراغ رشد باقی می ماند ، هر دو دولت را برای تمیز کردن هوا در شهرها راضی نگه می دارد ، در حالی که همچنین با تکنولوژی اتومبیل های مستقل نیز با سرعت بیشتری کار می کنند.

در ساده ترین شکل آنها ، یک اتومبیل برقی شامل یک وسیله ذخیره انرژی است که دارای یک موتور کشش برقی است ، که چرخ ها را از طریق گیرنده می چرخاند. اولین بار در 19 اختراع شدهفتم قرن ، اتومبیل های برقی نهایتا نبرد را با موتور احتراق داخلی از دست دادند و نتوانستند با چگالی انرژی بنزین رقابت کنند. با گذشت بیش از صد سال بعد ، باتری لیتیوم یون قادر به افزایش شهاب سنگ آنها به عنوان راه حلی برای کاهش انتشار محلی و گازهای گلخانه ای است.

امروزه اتومبیل های برقی با داشتن 15 سال توسعه ، از فناوری پیشرفته و کارایی اتومبیل ، از زیر 2.5 ثانیه 0 – شتاب 60 مایل در ساعت ، تا عملکرد رانندگی مستقل و بدنه خورشیدی استفاده می کنند. وسایل نقلیه الکتریکی باتری (BEV) بازی آخر هستند: انتشار صفر در نقطه استفاده و تمرکز استارت آپ های خودرو (و چین) از طرف دیگر ، وسایل نقلیه الکتریکی هیبریدی Plug-in (PHEV) یک راه حل کوتاه مدت / میان مدت ارائه می دهند و ترس های اولیه از اضطراب دامنه تسکین دهنده است.

مطلب مرتبط  Turquoise Hill از استعفای مدیر Alan Chirgwin و انتصاب آلفی گریگ به هیئت مدیره خبر داد.

گزارش جدید IDTechEx با نام “Advanced Electric Cars 2020-2040” چشم انداز بلند مدت برای بازار خودرو و فناوری های قابل استفاده در پی COVID-19 فراهم می کند. بخش های کلیدی خلاصه می شود.

پیش بینی ها و COVID-19 Impact

در این گزارش ، IDTechEx پیش بینی های طولانی مدت برای سال 2040 برای اتومبیل های مسافری برقی را توسط منطقه ارائه می دهد (چین، گند زدی، فرانسه، آلمان، نروژ، هلند، دانمارک، RoW) و با قدرت (باتری الکتریکی ، پلاگین هیبریدی ، سلول سوختی). پیش بینی ها در تعداد وسایل نقلیه ، تقاضای باتری (GWh) و اندازه بازار (میلیارد دلار) ارائه شده است که داده های تاریخی آن به سال 2015 باز می گردد.

همه پیش بینی ها تنظیم شده اند تا تأثیر همه گیر جهانی COVID-19 را منعکس کنند: در میان عدم اطمینان اقتصادی و بیکاری ، صنعت خودرو یکی از سخت ترین ضربه ها به عنوان خرید خودرو بوده است ، به طور معمول دومین خرید مصرف کننده بزرگ (اولین خانه است). اکنون توجیه میلیون ها مصرف کننده در سراسر جهان دشوارتر است.

مطلب مرتبط  بازار سنسورهای سطح به ارزش 6.1 میلیارد دلار تا سال 2025

باتری های لیتیوم یون

گزارش IDTechEx روند باتری های لیتیوم یون برای اتومبیل های برقی را شناسایی و توضیح می دهد. به عنوان مثال ، محتوای نیکل در حالی که محتوای کبالت در حال کاهش است در حال افزایش است: چرا این مهم برای خودروسازان و پایداری کلی صنعت است؟ همچنین داده های تاریخی در مورد ترکیب فناوری Li-ion مبتنی بر بانک اطلاعاتی ما از اتومبیل های برقی در بازارهای برتر اتومبیل ارائه می دهد: چین LFP را از بیش از نیمی از بازار خودروهای خود به کمتر از 2٪ امروز کاهش داده است. چرا تسلا با این موضوع مغایرت دارد و LFP را برای فروش مدل 3 در اتخاذ می کند چین؟

موتور کشش برقی

کلیه موتورهای برقی هدف اصلی تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی را دارند اما انواع بسیاری از موتورها وجود دارد که نام آنها را از ساخت آنها ، اصول کار یا حتی از تکنیک کنترل استفاده شده بر روی آنها مشتق می کند. گزارش IDTechEx به بررسی این موضوع می پردازد که چرا خودروسازان روی موتورهای آهنربای دائمی ، موتورهای چندگانه همگرا می شوند ، آنالیز معیار انواع موتورهای مختلف را ارائه می دهند و سرانجام ، چشم اندازی از چگونگی IDTechEx انتظار دارد که بازار موتور طی ده سال آینده تحول پیدا کند.

مطلب مرتبط  برنامه های گرمایش صنعت نفت برای از بین بردن انرژی فسیلی

فناوری خودروهای خودگردان

IDTechEx پیش بینی کرده است که ظهور وسایل نقلیه خودمختار تأثیر عمیقی بر بازار جهانی اتومبیل خواهد گذاشت زیرا این امکان را فراهم می کند که تحرک-خدمات نیز ارزان تر از مالکیت خودروهای شخصی شود. این گزارش پیش بینی های مربوط به مایل بودن اتومبیل مسافری مستقل را نشان می دهد و نشان می دهد که چگونه این امر به یک سناریوی اساسی اوج ماشین منتهی می شود. IDTechEx فن آوری های اساسی اساسی مانند LiDAR و سیستم های مبتنی بر دوربین را ارزیابی می کند: آیا دوربین فقط به یک قمار پرخطر و یا یک استراتژی برنده که کپی می شود نزدیک است؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش ، لطفاً به www.IDTechEx.com/Cars یا برای پرتفوی کامل تحقیقات مربوط به وسایل نقلیه الکتریکی موجود از IDTechEx ، مراجعه کنید به www.IDTechEx.com/Research/EV.

IDTechEx تصمیمات استراتژیک کسب و کار شما را از طریق محصولات تحقیقاتی ، مشاوره و رویدادهای خود راهنمایی می کند و به شما در سودآوری از فن آوری های نوظهور کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق و مشاوره IDTechEx ، با ما تماس بگیرید [email protected] یا به www.IDTechEx.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:

ناتالی مورتون
مدیر بازاریابی دیجیتال
[email protected]
+44 (0) 1223 812300

SOURCE IDTechEx

لینک های مربوطه

http://www.idtechex.com

پاسخی بگذارید