گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نقاط عطف 2019 را برجسته می کند

گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نقاط عطف 2019 را برجسته می کند

شانگهای ، 3 مه 2020 / PRNewswire / – شانگهای الکتریک (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) پیشروترین تولید کننده و تأمین کننده تولید برق و تولید تجهیزات صنعتی ، گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت خود را در سال 2019 منتشر کرد. برجسته تعهد خود به مسئولیت اجتماعی شرکت و پیشرفت های اساسی در سال 2019. استراتژی های CSR این شرکت به منظور به حداقل رساندن عوارض جانبی احتمالی از محصولات و عملکردهای خود و همچنین فعال کردن هدف برند طراحی شده است ، که (“توانمندسازی بخش جهانی ، زندگی را باهوش تر می کند “(“توانمند سازی صنعت جهانی ، زندگی را باهوش تر کنید“)

وی گفت: “این یک سال قابل توجه برای شانگهای الکتریکی بود ، زیرا این شرکت در بسیاری از زمینه ها مانند توربین های گازی ، پمپ های اصلی هسته ای ، انرژی زغال سنگ بسیار کارآمد و انرژی باد ، اکتشافات مهم فناوری را انجام داده است. دریایی، باتری های چاپ سه بعدی و جریان ، “گفت: رئیس و مدیر اجرایی شانگهای الکتریک ، ژنگ جیانوا. “کارمندان ما همیشه نیروی محرک اصلی همه اینها هستند و برای ما پیوند با کارگران در سراسر جهان از طریق اصلاحات مؤثر در مکانیزم های تقسیم سود و مدیریت انسان محور تقویت می شود.”

نوآوری در مکانیسم های تقسیم سود
برای جلب و حفظ استعداد ، شانگهای برقی یک برنامه تشویقی مبتنی بر سهام عدالت را در ماه مه سال 2019 به تصویب رساند. این واحد شامل واحدهای دارای محدودیت (که نمی توان در بازار سرمایه معامله کرد) از این نوع است. A- سهم، که به عنوان محرک از طرف عرضه برای رشد اقتصادی عمل کرده اند و این به سود کارفرمایان و کارگران است. از طریق این طرح ، 2،194 کارمند شرکت Shanghai Electric می توانند با امید به تقویت تلاشها و تعهدات تیم ، در مجموع 134 میلیون واحد سهام محدود ، مشوق عملکردی دریافت کنند.

مطلب مرتبط  رئیس جمهور کامل قطب نما ، مارک نش بعد از 35 سال بازنشسته شد

تحول دیجیتال
شانگهای برقی اینترنت “صنعتی” سونونیکلود “را برای فشار در ذهن و ماشین های خود راه اندازی کرد. این پلتفرم یک گام مهم در تحول دیجیتالی شرکت است. واحدهای تجاری نوظهور شانگهای الکتریکی ، از جمله باتری های ذخیره سازی و تولید هوشمند ، همچنین با ادغام و کسب اهرم ، 30٪ افزایش یافته اند. سرمایه گذاری مشترک، سرمایه گذاری و سرمایه گذاری بیشتر در تحقیق و توسعه.

تمرین EHS
به منظور محافظت از ایمنی کارکنان ، شانگهای برقی یک سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی را ایجاد کرده است که به انواع مقررات بهداشت و ایمنی شغلی اشاره دارد. از شرکتهای وابسته شانگهای الکتریک ، 80٪ گواهی سیستم های مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای (OHSAS18001 – سیستم های مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای) تا پایان سال 2019.

همچنین کمیته های حفاظت از محیط زیست برای بهبود عملکرد محیط زیست ، بهداشت و ایمنی در چندین بازار منطقه ای در سراسر جهان تأسیس شده است. ایمنی بهداشت محیط) آنها توانایی شرکت را برای پاسخگویی سریع به خطرات ، از جمله شیوع coronavirus (تمرین EHS در نیروگاه متمرکز انرژی خورشیدی پروژه ترکیبی PV 700 700 MW CSP + 250MW PV) افزایش می دهند. دبی) آنها منجر به سابقه موفقیت آمیز شده اند: میزان تصادفات و تلفات جدی در اماکن ساختمانی سال گذشته صفر نشده است.

مطلب مرتبط  AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

جامعه قوی تر
با “خانه کارمند” (“خانه کارمند“) در هفت محل پروژه بین المللی مهندسی ، خارج از این شهر تأسیس شده است چین، Shanghai Electric یک منطقه مشترک را برای کارمندان با پیشینه های مختلف فرهنگی فراهم کرده است تا بتوانند ارتباط ، معاشرت و سرگرمی داشته باشند. این شرکت همچنین به عنوان یک فضای جامعه بین المللی و چند منظوره ، پیوند بین آن و ساکنان محلی را تقویت کرد.

سبز و حفاظت از محیط زیست
شانگهای برقی سیستم “SEC-LOVE” را در داخل شرکت پیاده سازی کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه بخش ها با یک موقعیت سازگار با محیط زیست هماهنگ هستند. تاکنون 80٪ شرکتهای وابسته به شانگهای الکتریک گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 (EMS) را دریافت کرده اند. پروژه هایی مانند پروژه انرژی سوزاندن زباله نانتونگ ، در جیانگ سو، نیروگاه بادی دونگای در جیانگ سو، و نیروگاه فتوولتائیک در آنهویی هوآبی اعتقاد محکم این شرکت را نسبت به آینده انرژی پاک نشان داد.

مسئولیت اجتماعی
در نوامبر 2019 ، شانگهای برقی مواد آموزشی را به یک مدرسه ابتدایی در شهر زوبیا ، استان واسیت اهدا کرد. این یک نقطه عطف دیگر در پیشرفت شرکت در برنامه خود برای تبدیل شدن به یک نیروی فعال و مشتاق در تلاش های توسعه برای کمک به جامعه محلی است. در پایان سال 2019 ، شرکت های شانگهای الکتریک در خارج از کشور بیش از 4200 کارگر محلی را در نقاط مختلف جهان به کار گرفتند.

مطلب مرتبط  مجمع عمومی صنایع غذایی Siniora توزیع سود سهام به سهامداران خود را تصویب کرد و به مبلغ 4.5 میلیون JD (6.35 میلیون دلار) که 18٪ سرمایه پرداخت شده شرکت را به خود اختصاص داده است. 10٪ سود سهام نقدی 2.5 میلیون JD (3.53 میلیون دلار) و 8٪ به عنوان دو میلیون سهام جایزه

پس از شیوع بیماری همه گیر در ژانویه ، شانگهای الکتریک ماسک های جراحی را به فوجی الکتریک ژاپن ، نیروگاه حرارتی واسیت در عراق و پروژه انرژی زغال سنگ یکپارچه Thar Block-1 اهدا کرد.

درباره شانگهای برقی
شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) عمدتاً در طراحی ، تولید و فروش انرژی و تجهیزات صنعتی نقش دارد. این شرکت روی تجارت تجهیزات انرژی ، از جمله ساخت و فروش تجهیزات تولید برق با ذغال سنگ ، تجهیزات تولید گازسوز ، تجهیزات برق هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی متمرکز است. انرژی ، تجهیزات پیشرفته برای بخش شیمیایی ، راه حل هایی برای شبکه الکتریکی و سیستم هوشمند تولید انرژی صنعتی.

تجارت تجهیزات صنعتی شامل تولید و فروش آسانسور ، موتور الکتریکی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، تجهیزات صنعتی سازی ساخت و ساز و خدمات یکپارچه شامل انرژی ، حفاظت از محیط زیست خدمات مهندسی و اتوماسیون ، خدمات اینترنتی صنعتی ، خدمات مالی ، خدمات بازرگانی بین المللی و خدمات پیشرفته دارایی و غیره

پیوند مرتبط
www.shanghai-electric.com

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1159638/LOGO_Logo.jpg

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

پیوندهای مرتبط

www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید