گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نکات برجسته 2019 را نشان می دهد

گزارش سالانه مسئولیت اجتماعی شرکت شانگهای الکتریک نکات برجسته 2019 را نشان می دهد

شانگهای، 2 مه سال 2020 / PRNewswire / – Shanghai Electric (SEHK: 02727، SSE: 601727) ، پیشروترین تولید کننده و تأمین کننده تولید برق و تجهیزات صنعتی ، گزارش مسئولیت اجتماعی شرکت در سال 2019 خود را منتشر کرد که برجسته تعهد خود در قبال مسئولیت اجتماعی شرکت ها و پیشرفت های کلیدی در سال 2019 است. استراتژی های CSR این شرکت نه تنها به منظور به حداقل رساندن تأثیر نامطلوب احتمالی محصولات و عملکردهای آن طراحی شده است ، بلکه برای فعال کردن هدف این برند “توانمند سازی صنعت جهانی ، زندگی را ایجاد می کند. باهوش تر

“شانگهای گفت:” این یک سال قابل توجه برای شانگهای الکتریک است زیرا این شرکت در بسیاری از زمینه ها از قبیل توربین های گازی ، پمپ های اصلی هسته ای ، قدرت ذغال سنگ تمیز با کارایی بالا ، قدرت باد در دریایی ، چاپ سه بعدی و باتری های جریان ، پیشرفت های اساسی در زمینه فناوری داشته است. ” رئیس و مدیرعامل برق ژنگ جیانوا، “کارمندان ما همیشه نیروی محرک اصلی این امر هستند و برای ما بسیار مهم است که از طریق اصلاحات مؤثر در مکانیسم تقسیم سود و مدیریت انسان محور ، پیوند را با کارمندان خود در سراسر جهان تقویت کنیم.”

نوآوری در مکانیسم های تقسیم سود
برای جذب و حفظ استعداد ، شانگهای الکتریک از آن زمان برنامه تشویقی برای سهام را به تصویب رسانده است مه 2019. این شامل واحدهای محدود سهام A است که به عنوان محرک عرضه برای رشد اقتصادی عمل می کنند که هم برای کارفرمایان و هم برای کارگران سود می برد. از طریق این برنامه ، کارکنان 2194 شانگهای الکتریک به امید تقویت تلاش و تعهد تیم ، انگیزه عملکردی در مجموع 134 میلیون واحد سهام محدود را دریافت می کنند.

مطلب مرتبط  بازار جهانی عایق حرارتی ساختمان (2020 تا 2026)

تحول دیجیتال
شانگهای برقی با هدف راه اندازی مرزهای ذهن و ماشین آلات ، اینترنت صنعتی “سكویكلود سكو” را راه اندازی كرده است. این پلتفرم یک گام مهم در تحول دیجیتالی شرکت است. واحدهای تجاری نوظهور شانگهای الکتریک ، از جمله باتریهای ذخیره سازی و تولید هوشمند نیز از طریق اعمال نفوذ و ادغام ، سرمایه گذاری های مشترک ، سرمایه گذاری و افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه ، 30٪ افزایش یافته است.

تمرین EHS
با هدف حفاظت از ایمنی کارمندان ، شانگهای برقی یک سیستم مدیریت بهداشت و ایمنی را ایجاد کرده است که انواع مقررات جهانی بهداشت و ایمنی شغلی را معیار می کند. هشتاد درصد شرکتهای وابسته شرکت شانگهای الکتریک تا پایان سال 2019 به سیستم های مدیریت بهداشت و ایمنی حرفه ای (OHSAS18001) مجوز داده بودند.

کمیته های حفاظت از محیط زیست همچنین در بازارهای مختلف منطقه ای در سرتاسر جهان گردآوری شده اند تا اجرای دستورالعمل های ایمنی بهداشت محیط (EHS) را تقویت کنند. آنها توانایی شرکت را برای پاسخ دادن سریع به خطرات مانند شیوع کروناویروس (عمل EHS در دبی 700 نیروگاه مگاواتی CSP + 250 مگاوات PV پروژه ترکیبی نیروگاه خورشیدی متمرکز). آنها به اثبات رسیده از موفقیت منجر شده اند: حوادث مرگبار و میزان صدمات جدی در اماکن ساخت و ساز در طول سال گذشته صفر است.

مطلب مرتبط  WESCO بین المللی قیمت گذاری پیشنهادات خصوصی یادداشت های ارشد سال 2025 و یادداشت های ارشد سال 2028 را اعلام کرد

جامعه محکم تر
با “خانه کارمند” در هفت سایت مهندسی بین المللی در خارج تأسیس شده است چینشرکت Shanghai Electric یک عرصه عمومی برای کارمندان با پیشینه فرهنگی متمایز برای برقراری ارتباط ، معاشرت و سرگرمی فراهم کرده است. همچنین این پیوند بین این شرکت و ساکنان محلی به عنوان یک فضای جامعه بین المللی چند منظوره تقویت شده است.

سبز و حفاظت از محیط زیست
شانگهای الکتریک سیستم “SEC-LOVE” را در داخل شرکت پیاده سازی کرده است تا اطمینان حاصل شود که همه بخش ها با موقعیت سازگار با محیط زیست هماهنگ هستند. تاکنون 80٪ از شرکتهای وابسته شرکت Shanghai Electric با سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 (EMS) مجوز داده شده بودند. پروژه هایی مانند پروژه قدرت سوزاندن زباله نانتونگ در جیانگ سو، نیروگاه بادی دونگای در جیانگ سو و نیروگاه فتوولتائیک در آنهویی هوآبی اعتقاد محکم این شرکت را نسبت به آینده انرژی پاک نشان می دهد.

مسئولیت اجتماعی
که در نوامبر 2019، شانگهای برقی مواد آموزشی را به مدرسه ابتدایی Managile در شهر Zubaidiya در استان Wassit اهدا کرد. این نقطه عطف دیگری در پیشرفت شرکت به سمت یک نیروی فعال و مشتاق در تلاش های توسعه ای است که به جامعه محلی کمک می کند. در پایان سال 2019 ، مشاغل خارج از کشور شانگهای الکتریک بیش از 4200 کارگر محلی را در سراسر جهان استخدام کرده است.

مطلب مرتبط  بازار متانول به ارزش 26.6 میلیارد دلار تا سال 2025

به دنبال شیوع بیماری همه گیر در ژانویه ، شانگهای الکتریک ماسک های جراحی را به فوجی الکتریک ژاپن ، نیروگاه حرارتی واسیت اهدا کرده است. عراق و پروژه ثانویه معادن ذغال سنگ Thar Block-1 ، از جمله دیگر.

درباره شانگهای برقی
شرکت برق گروه شانگهای محدود (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) در اصل در طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات برق و تجهیزات صنعتی مشغول فعالیت است. این شرکت بر روی تجهیزات تولید انرژی از جمله ساخت و فروش تجهیزات تولید برق ذغال سنگ ، تجهیزات تولید برق با گاز ، تجهیزات انرژی هسته ای ، تجهیزات بادی ، تجهیزات ذخیره انرژی ، تجهیزات شیمیایی بالا ، شبکه برق و منبع تغذیه هوشمند صنعتی تمرکز دارد. راه حل های سیستم ،

تجارت تجهیزات صنعتی شامل تولید و فروش آسانسور ، موتورهای برقی متوسط ​​و بزرگ ، تجهیزات تولید هوشمند ، قطعات اصلی صنعتی ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، تجهیزات صنعتی سازی ساختمانی و خدمات یکپارچه تجاری شامل انرژی ، حفاظت از محیط زیست و مهندسی اتوماسیون و خدمات ، صنعتی خدمات اینترنتی ، خدمات مالی ، خدمات بازرگانی بین المللی ، خدمات بالای دارایی و غیره.

لینک های مربوطه
www.shanghai-electric.com

منبع انرژی شانگهای الکتریکی

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

پاسخی بگذارید