گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

پیاده کردن، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت نفت و شیمیایی چین (“Sinopec Corp.” یا “Company”) (HKEX: 00386؛ SSE: 600028؛ NYSE: SNP) اعلام كرد كه گزارش سالانه 2019 خود را در مورد فرم 20-F را به كميسيون بورس و اوراق بهادار آمريكا ارسال كرده است (“SEC “)

گزارش سالانه 2019 در وب سایت شرکت به آدرس www.sinopec.com ارسال شده است و همچنین می توانید به صورت الکترونیکی به آدرس www.sec.gov دسترسی پیدا کنید. در صورت درخواست ، این شرکت همچنین در یک زمان معقول یک نسخه سخت از گزارش سالانه 2019 خود را ، از جمله صورت های مالی حسابرسی شده کامل ، به صورت رایگان ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  سپاه مهندسین ارتش نامه راهنمایی در مورد مشارکت در توافق نامه های ذخیره آب را لغو می کند

برای درخواست کپی سخت ، لطفا با شماره تلفن +86 10 5996 0028 ، از طریق پست الکترونیکی به تیم ارتباط با سرمایه گذاران شرکت تماس بگیرید. [email protected] یا با درخواست کتبی به دبیرخانه هیئت در شماره 22 خیابان Choyoyangmen شمالی ، منطقه Choyoyang ، پکن 100728. پاسخ: گزارش سالانه 2019.

– پایان –

درباره Sinopec Corp.

شرکت Sinopec یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و شیمیایی یکپارچه در کشور است چین. عملیات اصلی این شرکت شامل اکتشاف و تولید ، حمل و نقل خط لوله و فروش نفت و گاز طبیعی است. فروش ، ذخیره و حمل و نقل فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی ، محصولات شیمیایی زغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کود و سایر محصولات شیمیایی. واردات و صادرات ، از جمله تجارت آژانس واردات و صادرات ، نفت ، گاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری ها. و تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری ها و اطلاعات.

مطلب مرتبط  Arch Resources، Inc. قیمت 135.0 میلیون دلار یادداشت های ارشد قابل تبدیل ارائه می دهد

Sinopec “سوختن به زندگی زیبا” را به عنوان مأموریت شرکتی خود تعیین می کند ، “مردم ، مسئولیت ، صداقت ، دقت ، نوآوری و برنده” را به عنوان ارزش های اصلی شرکت خود قرار می دهد ، استراتژی های ارزش گذاری ، توسعه مبتنی بر نوآوری ، تخصیص منابع یکپارچه را دنبال می کند. همکاری آزاد و رشد سبز و کم کربن ، و در تلاش است تا چشم انداز شرکت خود را در ساخت یک شرکت انرژی و شیمیایی پیشرو در جهان بدست آورد.

مطلب مرتبط  Seraphim ماژول نیمه سلولی 166 میلی متر را راه اندازی می کند

منبع نفت و شرکت شیمیایی چین

پاسخی بگذارید