گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

گزارش شرکت سالانه China Petroleum & Chemical Chemical Annual 2019 در مورد فرم 20-F

پیاده کردن، 10 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت نفت و شیمیایی چین (“Sinopec Corp.” یا “Company”) (HKEX: 00386؛ SSE: 600028؛ NYSE: SNP) اعلام كرد كه گزارش سالانه 2019 خود را در مورد فرم 20-F را به كميسيون بورس و اوراق بهادار آمريكا ارسال كرده است (“SEC “)

گزارش سالانه 2019 در وب سایت شرکت به آدرس www.sinopec.com ارسال شده است و همچنین می توانید به صورت الکترونیکی به آدرس www.sec.gov دسترسی پیدا کنید. در صورت درخواست ، این شرکت همچنین در یک زمان معقول یک نسخه سخت از گزارش سالانه 2019 خود را ، از جمله صورت های مالی حسابرسی شده کامل ، به صورت رایگان ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  Venture Global's Calcasieu Pass آسانسور موفق سقف را برای اولین مخزن ذخیره سازی LNG و سایر نقاط عطف پروژه اعلام کرد

برای درخواست کپی سخت ، لطفا با شماره تلفن +86 10 5996 0028 ، از طریق پست الکترونیکی به تیم ارتباط با سرمایه گذاران شرکت تماس بگیرید. [email protected] یا با درخواست کتبی به دبیرخانه هیئت در شماره 22 خیابان Choyoyangmen شمالی ، منطقه Choyoyang ، پکن 100728. پاسخ: گزارش سالانه 2019.

– پایان –

درباره Sinopec Corp.

شرکت Sinopec یکی از بزرگترین شرکتهای انرژی و شیمیایی یکپارچه در کشور است چین. عملیات اصلی این شرکت شامل اکتشاف و تولید ، حمل و نقل خط لوله و فروش نفت و گاز طبیعی است. فروش ، ذخیره و حمل و نقل فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی ، محصولات شیمیایی زغال سنگ ، الیاف مصنوعی ، کود و سایر محصولات شیمیایی. واردات و صادرات ، از جمله تجارت آژانس واردات و صادرات ، نفت ، گاز طبیعی ، فرآورده های نفتی ، محصولات پتروشیمی و شیمیایی و سایر کالاها و فناوری ها. و تحقیق ، توسعه و کاربرد فناوری ها و اطلاعات.

مطلب مرتبط  Oyu Tolgoi در مورد منبع تغذیه بلند مدت ترجیح می دهد

Sinopec “سوختن به زندگی زیبا” را به عنوان مأموریت شرکتی خود تعیین می کند ، “مردم ، مسئولیت ، صداقت ، دقت ، نوآوری و برنده” را به عنوان ارزش های اصلی شرکت خود قرار می دهد ، استراتژی های ارزش گذاری ، توسعه مبتنی بر نوآوری ، تخصیص منابع یکپارچه را دنبال می کند. همکاری آزاد و رشد سبز و کم کربن ، و در تلاش است تا چشم انداز شرکت خود را در ساخت یک شرکت انرژی و شیمیایی پیشرو در جهان بدست آورد.

مطلب مرتبط  Heliospectra (انتشار) گزارش نیم سال از ژانویه تا ژوئن سال 2020

منبع نفت و شرکت شیمیایی چین

پاسخی بگذارید