گزارش صنعت صنعت قالب گیری تزریقی جهانی و چین ، 2020-2026

گزارش صنعت صنعت قالب گیری تزریقی جهانی و چین ، 2020-2026

نیویورک، 25 مه سال 2020 / PRNewswire / –

دستگاه قالب گیری تزریقی نقش مهمی در ماشین آلات پردازش پلاستیک دارد و 40٪ تا 50٪ از کل ارزش تولید ماشین آلات پردازش پلاستیک را تشکیل می دهد. چین. در سال 2019 دستگاه های قالب گیری تزریقی 45.4 درصد از این محصول را تشکیل می دادند چین صادرات ماشین آلات پلاستیک؛ و سهم 38.1٪ در آن را به دست آورد چین واردات از همین نوع.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p0934676/؟utm_source=PRN

چین خروجی دستگاه قالب گیری تزریقی به دلیل بازارهای رکود مانند خودرو و 3C در سال 2019 به 100400 واحد خواهد رسید و این روند روند نزولی را در پی همه گیر COVID-19 ادامه خواهد داد. همانطور که انتظار میرفت، چین تولید ماشین آلات قالب گیری تزریقی با رشد تقاضا از بازارهای پایین دست و انگیزه جایگزینی فولاد ، فلزات غیر آهنی ، سیمان و الوار با پلاستیک و همچنین حرکت سبک وزن بهبود می یابد.

مطلب مرتبط  بررسی صنعت بالغ اما تکه تکه شده 117 میلیارد دلاری

از تولید کنندگان دستگاه قالب گیری تزریقی چینی از جمله بین المللی هلدینگ بین المللی محدود ، گروه چن هونگ ، ماشین آلات دقیق گوانگدونگ یزومی ، L.K. Technology Holding Limited ، ماشین آلات Borch ، ماشین آلات Tederic و غیره ، Haitian International Holding Limited بزرگترین شرکت با سهم بازار خود در سال 2019 است که به 34.1٪ رسیده است. ملی شیمیایی چین (ChemChina) به دست آورد آلمان-مستقر کراس مفاعی و آن را در موسسه مهندسی شیمی شیمی Qingdao Tianhua ، گیم که بعدا در بورس اوراق بهادار شانگهای فهرست شد و در آن تغییر نام داد 9 سپتامبر 2019 به عنوان شرکت Kraussmaffei ، با مسئولیت محدود (در حال حاضر دومین تولید کننده بزرگ ماشین آلات قالب تزریق در چین، ضبط 20.4٪ از سهام بازار در سال 2019).

در مقابله با تقاضای داخلی ضعیف و صادرات رکود ، تولید کنندگان چینی دستگاه قالب گیری تزریقی با تلاش بیشتر در تحقیق و توسعه و نوآوری محصولات و همچنین اکتشاف در بازارهای خارج از کشور ، رقابت خود را تقویت می کنند. در طی سالهای 2018-2019 ، رهبرانی مانند Haitian International Holdings Limited ، گروه Chen Hsong ، ماشین آلات دقیق Guangdong Yizumi ، ماشین آلات Borch و Tederic Machinery در تلاش بودند تا گسترش خود را در خارج از کشور برسانند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار باتری America SLI تا سال 2026 بیش از 16 میلیارد دلار باشد ، می گوید Global Market Insights Inc.

دستگاه قالب گیری تزریقی به سمت روند “برق ، بزرگ ، هوشمند ، متصل” در کنار یک تقاضای همیشه بالاتر در مورد دقت ، ثبات ، صرفه جویی در مصرف انرژی و بهره وری از بخش های پایین دستی مانند 3C ، پزشکی ، هواپیما و راه آهن پر سرعت حرکت می کند.

گزارش برجسته:
صنعت ماشین آلات قالب ریزی و سازه جهانی تزریق (ماشین آلات لاستیک و پلاستیک و تجزیه و تحلیل بازار دستگاه قالب گیری تزریقی ، بخش های کلیدی بازار و رقبا)؛
صنعت ماشین سازی قالب تزریق چینی (محیط توسعه ، عرضه و تقاضا ، واردات و صادرات ، الگوی رقابت و بازارهای کلیدی کاربردی)؛
تجزیه و تحلیل بازارهای اصلی دستگاه قالب گیری تزریقی.
توسعه دستگاه قالب گیری تزریقی در استان ها / شهرداری ها چین؛
10 تولید کننده ماشین قالب گیری تزریقی خارجی و 21 چینی (بهره برداری ، ساختار درآمد ، تجارت دستگاه قالب گیری تزریقی و غیره)؛
نتیجه گیری و پیش بینی (خلاصه بازار و شرکت ها ، گرایش های توسعه)

مطلب مرتبط  رضایت مشتری ACSI Allconnect در ایالات متحده در بین شرکتهای اندازه گیری شده بالاترین میزان

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p0934676/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید