گزارش فنی Trilogy Metals Files NI 43-101 برای مطالعه امکان سنجی قطب شمال

گزارش فنی Trilogy Metals Files NI 43-101 برای مطالعه امکان سنجی قطب شمال

ونکوور ، قبل از میلاد، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Trilogy Metals Inc. (TSX: TMQ) (NYSE American: TMQ) (“Trilogy Metals” یا “شرکت”) گزارش داوطلبانه National Instrument 43-101 را با عنوان “مطالعه امکان سنجی قطب شمال Alaska، USA NI 43-101 گزارش فنی “با تاریخ موثر از 20 آگوست 2020 و تاریخ انتشار از 2 اکتبر 2020 با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و مقامات نظارتی اوراق بهادار در هر یک از استان های کانادا. یک نسخه از این گزارش در سایت های www.edgar.com ، www.sedar.com و در وب سایت شرکت به آدرس www.trilogymetals.com موجود است.

مطالعه امکان سنجی (“FS”) برای پروژه قطب شمال مس – روی – سرب – نقره – طلا (“پروژه قطب شمال”) واقع در منطقه معدن آمبلر تهیه شده است شمال غربی آلاسکا. پروژه قطب شمال توسط Ambler Metals LLC برگزار می شود ، این شرکت با سرمایه گذاری مشترک متعلق به Trilogy و South32 Limited است. FS بر اساس مالکیت 100٪ تهیه شده است ، که سهم Trilogy 50٪ است و تحت استانداردهای National Instrument 43-101 توسط مشاور مستقل ، Ausenco Engineering Canada Inc. از ونکوور ، کانادا. این شرکت همچنین Wood Wood Limited را برای انجام برنامه ریزی معدن و مشاوره SRK درگیر كرد (کانادا) شرکت برای تکمیل مطالعات باطله و طراحی پسماند ، هیدرولوژی و مدیریت آب.

مطلب مرتبط  هانتسمن موافقت خود را به فروش علاقه باقی مانده خود در PLC Venator Material

درباره فلزات سه گانه

Trilogy Metals Inc. یک شرکت اکتشاف و توسعه فلزات است که 50 درصد علاقه به Ambler Metals LLC دارد که 100 درصد علاقه مند به پروژه های معدنی کوبوک علیا (“UKMP”) در شمال غربی است آلاسکا. بر 19 دسامبر 2019، South32 ، که یک شرکت معدنی و فلزی متنوع در سطح جهان است ، از گزینه خود برای ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک 50/50 با Trilogy استفاده کرد. UKMP در منطقه معدن Ambler واقع شده است که یکی از غنی ترین و آینده نگرترین مناطق شناخته شده مسلط به مس است که در یکی از امن ترین حوزه های سیاسی ژئوپلیتیک در جهان واقع شده است. این میزبان رسوبات سولفید عظیم آتشفشانی چند فلزی (“VMS”) کلاس جهانی است که حاوی ذخایر مس ، روی ، سرب ، طلا و نقره و جایگزینی کربنات است که مشخص شده میزبان درجه بندی بالایی از مس و کبالت است. تلاش های اکتشافی بر روی دو کانسار در منطقه معدن Ambler متمرکز شده است – سپرده VMS قطب شمال و کانسار جایگزین کربنات بورنیت. هر دو کانسار در محدوده زمین واقع شده اند که تقریباً 172،636 هکتار وسعت دارد. این شرکت با NANA Regional Corporation ، Inc ، یک شرکت بومی منطقه ای آلاسکا که با همکاری جوامع محلی چارچوبی را برای اکتشاف و توسعه بالقوه منطقه معدن Ambler فراهم می کند ، توافق کرده است. چشم انداز ما توسعه منطقه معدن Ambler به یک تولید کننده برتر مس در آمریکای شمالی است.

مطلب مرتبط  GoGold Drills 3.4m of 2765 g / t AgEq at La Trini in Los Ricos North حاوی 61.4m of 204 g / t AgEq

یادداشت احتیاطی در مورد اظهارات آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل “اطلاعات آینده نگر” و “بیانیه های آینده نگر” (مجموعاً “بیانیه های آینده نگر”) به معنای قابل اجرا کانادایی و ایالات متحده قانون اوراق بهادار از جمله قانون اصلاح دعوی در مورد دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995. کلیه اظهارات ، غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ، در اینجا شامل بیانیه های آینده نگر است. عبارات نگاه به جلو اغلب ، اما نه همیشه ، با کلماتی مانند “انتظار” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “قصد” ، “تخمین” ، “بالقوه” ، “ممکن” و عبارات مشابه یا عبارات مشابه مشخص می شوند که رویدادها ، شرایط یا نتایج “اراده” ، “ممکن است” ، “می تواند” یا “باید” رخ دهد یا حاصل شود. این عبارات آینده نگر ممکن است شامل گزاره هایی در مورد شایستگی ادراک شده از خواص باشد. پتانسیل اکتشاف UKMP ؛ و اظهارات دیگری که بیان واقعیت نیستند. اظهارات رو به جلو خطرات و عدم قطعیت های مختلفی را شامل می شود. نمی توان اطمینان داشت که چنین عباراتی دقیق خواهند بود و نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با انتظارات شرکت تفاوت اساسی داشته باشند شامل خطرات و عدم قطعیت های اعلام شده در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال پایان است 30 نوامبر 2019 ثبت شده در مراجع نظارتی اوراق بهادار کانادا و در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده و در سایر گزارشات و اسناد شرکت که هر از گاهی در مراجع نظارتی اوراق بهادار اعمال می شود اظهارات آینده نگرانه شرکت منعکس کننده باورها ، نظرات و پیش بینی های مربوط به تاریخ اظهارات است. شركت هيچ تعهدي براي به روز كردن اظهارات يا عقايد ، نظرات ، پيش بيني ها يا ساير عوامل آينده نگر ، در صورت تغيير آنها ، به استثناي مواردي كه قانون نياز ندارد

مطلب مرتبط  بیانیه جوزف مک گوایر ، رئیس و مدیر عامل AHAM در مورد خشونت در پایتخت ایالات متحده

SOURCE Trilogy Metals Inc.

لینک های مربوطه

www.trilogymetals.com

پاسخی بگذارید