گزارش نتایج مالی Patterson-UTI برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020

گزارش نتایج مالی Patterson-UTI برای سه ماه منتهی به 31 مارس 2020

هوستون، 23 آوریل 2020 / PRNewswire / – PATTERSON-UTI ENERGY ، INC. (NASDAQ: PTEN) امروز نتایج مالی را برای سه ماه به پایان رسیده گزارش داد 31 مارس 2020. این شرکت از ضرر خالص گزارش کرده است 435 میلیون دلار، یا 2.28 دلار برای هر سهم ، برای سه ماهه اول سال 2020 ، در مقایسه با ضرر خالص 28.6 میلیون دلار، یا 0.14 دلار برای هر سهم ، برای سه ماهه اول سال 2019. درآمد برای سه ماهه اول سال 2020 بود 446 میلیون دلار، در مقایسه با 704 میلیون دلار برای سه ماهه اول سال 2019

نتایج مالی برای سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020 شامل کل هزینه های قبل از مالیات ، غیر نقدی است 406 میلیون دلار (349 میلیون دلار پس از مالیات یا 1.83 دلار در هر سهم) این اتهامات شامل یک 395 میلیون دلار هزینه نقص برای سرقفلی باقیمانده در ترازنامه شرکت و الف 10.6 میلیون دلار هزینه بی ارزش مربوط به برخی از دارایی های E&P شرکت است.

اندی هندریکسمدیر اجرایی پاترسون UTI اظهار داشت: “در پاسخ به کاهش سریع قیمت کالاها ، شرکتهای E&P با سرعت عمل کردند تا فعالیت حفاری و تکمیل را از اواخر سه ماهه اول شروع کنند. در حالی که شرایط منتهی به این رکود ممکن است متفاوت از قبل باشد. رکودها ، پاسخ ما به همان اصولی هدایت می شود که ما را از طریق رکودهای قبلی راهنمایی کرده اند.ما اقدامات قاطعی انجام داده ایم تا سریع هزینه های خود را کاهش دهیم.علاوه بر کاهش هزینه های مستقیم در سطح مستقیم ما با کاهش سرعت فعالیت ، ما از نظر ساختاری قدم برداشته ایم. هزینه های پشتیبانی غیر مستقیم ما را با آنچه تخمین می زنیم تقریباً کاهش دهیم 100 میلیون دلار سالانه که تقریباً دو سوم آن مربوط به بخش پمپاژ فشار ما است. ما انتظار داریم که تقریباً تقریباً ضبط کنیم 50 میلیون دلار اتهامات در سه ماهه دوم همراه با این پس انداز. ”

آقای هندریکس ادامه داد: برای سه ماهه اول ، در حفاری های پیمانکاری ، تعداد دکل ما به طور میانگین 123 دکل ، بدون تغییر از سه ماهه چهارم و مطابق با انتظار ما ، شمارش دکل های ما دیر شروع کرد و در اواخر سه ماهه اول کاهش یافت و از همان زمان شتاب گرفته است. ما انتظار داریم که متوسط ​​تعداد دکل های ما در سه ماهه دوم از میانگین سه ماهه اول تقریباً یک سوم کاهش یابد.

“سودآوری در حفاری های پیمانکاری بیش از انتظار ما برای سه ماهه اول است ، زیرا هم درآمد و هم هزینه عملیاتی مستقیم بهتر از حد انتظار است. متوسط ​​هزینه عملیاتی دکل در روز 14،550 دلار کاهش یافته 990 دلار متوالی ، به عنوان هزینه های مرتبط با نوسانات بالاتر از فعالیت در سه ماهه چهارم ، در سه ماهه اول تکرار نشده است. علاوه بر این ، هزینه ها در سه ماهه اول به دلیل ابتکاراتی برای کاهش تعمیرات دکل و هزینه نگهداری کاهش یافته است. متوسط ​​درآمد دکل در روز عملیاتی بود 23800 دلار، و متوسط ​​حاشیه دکل در روز کاری به افزایش یافت 9،250 دلار.

“همانطور که 31 مارس 2020، ما قراردادهای طولانی برای تجهیزات حفاری ارائه کردیم که تقریباً ارائه می داد 440 میلیون دلار درآمد روز حفاری روزانه آینده بر اساس قراردادهایی که هم اکنون در حال انجام است ، ما انتظار داریم به طور متوسط ​​71 دستگاه دکل در طی سه ماهه دوم تحت قراردادهای مدت کار کند و به طور متوسط ​​50 سکو در چهار ماه منتهی به 4 قرارداد 31 مارس 2021.

“در پمپاژ فشار ، حاشیه ناخالص بیش از انتظار ما بود 10.3 میلیون دلار، از درآمد 125 میلیون دلار. ما مطابق انتظار ما به طور متوسط ​​10 پخش فعال در سه ماهه اول بود.

وی گفت: “ما در طول سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته ایم تا ساختار هزینه پمپاژ فشار خود را کاهش دهیم ، اما ساختار هزینه ما هنوز در پایان سال 2019 خیلی زیاد بود. بر این اساس ، حتی قبل از کاهش سرعت فعالیت صنعت ، ما شروع به اعمال تغییرات اساسی ساختاری به در ادامه عملکردهای خود را ساده تر کرده ، راندمانهای خود را بهبود بخشیده و ساختار کلی هزینه ما را کاهش داده و در عین حال سطح خدمات عالی مشتری را نیز حفظ می کنیم.با این تغییرات ، ما تخمین می زنیم که هزینه غیرمستقیم پشتیبانی پشتیبانی در بخش پمپاژ فشار ما تقریباً خواهد بود 65 میلیون دلار سالانه این ساختار هزینه پایین تر ، همراه با عملکرد عملیاتی مداوم و قوی ، ما را در رقابت با پمپ فشار فشار چالش برانگیز رقابتی تر می کند.

“در حفاری جهت دار ، نتایج مالی مطابق با انتظار ما ، با درآمد حاصل شد 34.5 میلیون دلار و سود ناخالص 2.2 میلیون دلار. حاشیه ناخالص به عنوان درصد درآمدها به تدریج به 6.3 درصد کاهش یافته است ، زیرا هزینه های توسعه پیش روی ما همراه با فناوری های جدید است. با پیشروی ، هزینه های توسعه در بازار فعلی فروکش خواهد کرد ، و ما در حال فعالیت های تعمیر و نگهداری و سایر زیرساخت های حمایتی هستیم که تخمین می زنیم تقریباً ایجاد کنیم 10 میلیون دلار پس انداز هزینه سالانه پشتیبانی ، “او نتیجه گرفت.

مارک اس. سیگلرئیس پترسون UTI اظهار داشت: “صنعت ما در جبهه های مختلف با افت قابل توجه در قیمت نفت و فعالیت حفاری و تکمیل ایالات متحده ، با چالش هایی روبرو است. ما رکودهای بسیاری را از بین برده ایم و معتقدم که ما از هر یک از آنها قوی تر ظاهر شده ایم. همانطور که با چرخه های قبلی ، ما مشاغل را برای سطوح پایین تر فعالیت ترازو می کنیم ، بدین ترتیب ساختار هزینه مناسب را می گیریم و انعطاف پذیری مالی را حفظ می کنیم. 31 مارس 2020ما نقدینگی کلی داشتیم 752 میلیون دلار، شامل 152 میلیون دلار از پول نقد و در دسترس بودن تحت Revver Unrawn ما 600 میلیون دلار.

وی ادامه داد: “تمرکز ما در طول باقیمانده سال 2020 روی کاهش بیشتر هزینه ها و حفظ پول خواهد بود زیرا ما این دوره از عدم اطمینان و نوسانات قابل توجهی را جویا می شویم. ما خریدهای سهم خود را در سه ماهه اول پس از خرید متوقف کردیم. 20 میلیون دلار از سهام مشترک ما ، و ما در حال حاضر برای بازپرداخت سهم اضافی برنامه ریزی نمی کنیم. علاوه بر این ، هیئت مدیره تصمیم گرفته است که سود سه ماهه منظم ما را به آن کاهش دهیم ۰ 2 ۰۲ دلار در هر سهم تصمیم برای کاهش سود سهام بازتاب تعادل بین مدیریت نقدینگی ما و ادامه توزیع پول به سهامداران ما است. این ابتکارات برای کاهش هزینه های نقدی ما ، انعطاف پذیری مالی ما را حفظ می کند ، که وقتی با ترازنامه قوی ما ترکیب شود ، پاترسون-UTI را به خوبی تحمل می کند تا این رکود را تحمل کند. ”

مطلب مرتبط  داخو انرژی جدید برای اعلام نتایج ناخواسته دوم سه ماهه 2020 در تاریخ 18 اوت سال 2020

این شرکت سهم سه ماهه خود را در سهام مشترک خود اعلام کرد ۰ 2 ۰۲ دلار در هر سهم ، قابل پرداخت در 18 ژوئن سال 2020، به دارندگان سابقه از تاریخ 4 ژوئن سال 2020.

کلیه منابع ارجاع شده به “به ازای هر سهم” در این بیانیه مطبوعاتی سود رقیق شده در هر سهم مشترک است که در مبحث کدگذاری استاندارد های حسابداری 260 تعریف شده است.

فراخوان کنفرانس سه ماهه شرکت برای بحث در مورد نتایج عملیاتی این سه ماه به پایان رسید 31 مارس 2020امروز قرار است 23 آوریل 2020، در ساعت 9 بامداد ساعت مرکزی. اطلاعات شماره گیری شرکت کنندگان (844) 704-2496 (داخلی) و (647) 253-8661 (بین المللی) است. شناسه کنفرانس برای هر دو شماره 1655615 است. این تماس همچنین پخش می شود و از طریق بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت شرکت به آدرس https://investor.patenergy.com قابل دسترسی است. پخش مجدد کنفرانس به مدت دو هفته در وب سایت شرکت خواهد بود.

درباره پترسون-UTI

Patterson-UTI ارائه دهنده پیشرو در زمینه خدمات و محصولات میدان نفتی به شرکتهای اکتشاف و تولید نفت و گاز طبیعی است آمریکای شمالی، از جمله حفاری های پیمانکاری ، پمپاژ فشار و خدمات حفاری جهت دار. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.patenergy.com مراجعه نمایید.

بیانیه احتیاطی در مورد اظهارات پیشرو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است که تحت عنوان بیانیه های آینده نگر تحت قانون اصلاحات دادرسی در اوراق بهادار خصوصی 1995 محافظت می شوند که به واقعیت های تاریخی محدود نمی شوند ، بلکه بیانگر اعتقادات ، انتظارات یا اهداف فعلی پاترسون-UTI در مورد وقایع آینده هستند. کلماتی مانند “پیش بینی” ، “باور” ، “بودجه” ، “ادامه” ، “می تواند” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “قصد” ، “ممکن” ، “برنامه ریزی” ، “پیش بینی” ، “پتانسیل” “” پروژه “،” پیگیری “،” باید “،” استراتژی “،” هدف “یا” اراده “و عبارات مشابه برای شناسایی چنین جملات آینده نگر در نظر گرفته شده اند. اظهارات موجود در این بیانیه مطبوعاتی که بیانیه های تاریخی نیستند ، از جمله اظهارات مربوط به انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، اهداف ، آینده مالی پترسون-UTI ، شرایط اقتصادی ، فرضیات یا رویدادهای آینده یا عملکردی که واقعیت های تاریخی نیستند ، بیانیه های آینده نگر هستند. قوانین اوراق بهادار فدرال این اظهارات در معرض خطرات و ابهامات بی شماری است که بسیاری از آنها خارج از کنترل پترسون-UTI هستند ، که می تواند باعث شود نتایج واقعی از نظر معنایی با نتایج بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه ها متفاوت باشند. این خطرات و عدم قطعیت ها شامل می شود ، اما به این موارد محدود نمی شود: ناپایداری در هزینه های مشتری و قیمت نفت و گاز طبیعی ، که می تواند تأثیر منفی بر تقاضای خدمات پترسون-UTI و تأثیر آن بر نرخ ها ، استفاده ، حاشیه ها و هزینه های برنامه ریزی شده سرمایه داشته باشد. شرایط اقتصادی جهانی؛ در دسترس بودن بیش از حد دکل های حفاری زمین و تجهیزات پمپاژ فشار ، از جمله در نتیجه پایین بودن قیمت کالاها ، فعال سازی مجدد ، بهبود یا ساخت و ساز. تعهدات مربوط به عملیات هوا کاهش و توانایی تحقق بخشیدن به عقب؛ تخصص در تجهیزات و فن آوری های جدید ، از جمله توانایی توسعه و به دست آوردن بازده رضایت بخش از فناوری جدید. کمبود ، تأخیر در تحویل و قطع منابع و تجهیزات و مواد؛ توانایی استخدام و حفظ پرسنل؛ از دست دادن یا کاهش تجارت با مشتریان اصلی. خطر امنیت سایبری؛ دشواری در رشد و ادغام ادغام و فناوری جدید؛ مقررات دولتی؛ ادراک شیوه های پایداری؛ مسئولیت محصول؛ مراحل قانونی ، از جمله اختلافات فن آوری و اقدامات دولت یا سایر سازمانهای نظارتی؛ خطر بی ثباتی سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی. توانایی شناسایی و ورود موثر به بازارهای جدید. وابستگی به شرکتهای تابعه ما به تعهدات بدهی بلند مدت ما. ریسک بدهی نرخ متغیر؛ توانایی حفظ اعتبار و بدهی خدمات؛ نوسانات قیمت سهام؛ اقدامات ضد تصاحب در اسناد منشور ما. بدهیهای احتمالی مالیاتی. و توانایی استفاده از خسارات عملیاتی خالص

مطلب مرتبط  بررسی اجمالی بازار ، روندها ، قیمت گذاری و توسعه تجارت و فعالیت اخیر بازار

اطلاعات تکمیلی در مورد عواملی که می توانند نتایج واقعی را از نظر ظاهری متفاوت از آنچه در اظهارات آینده به نظر می رسد متفاوت است ، هر از گاهی در پرونده SEC Patterson-UTI موجود است. پرونده های پترسون-UTI را می توان با تماس با پترسون-UTI یا SEC یا از طریق وب سایت Patterson-UTI در http://www.patenergy.com یا از طریق سامانه بازیابی اطلاعات الکترونیکی SEC و سیستم بازیابی (EDGAR) در http: // www.sec.gov. پترسون- UTI هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در مورد هر بیانیه آینده نگر ندارد.

PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

بیانیه های تلفیقی عملیات

(بدون مشاهده ، در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)سه ماه به پایان رسید
31 مارس
سال 20202019


درآمد


$

445،927$

704،171


هزینه ها و مخارج:

هزینه های عملیاتی مستقیم326،628
489،325


استهلاک ، کاهش ، استهلاک و اختلال186،797
214،410


اختلال در سرقفلی395،060

فروش، به صورت کلی و اداری30،346
32،555


هزینه از دست دادن اعتبار1،055

سایر هزینه های عملیاتی (درآمد) ، خالص451
(8،736)کل هزینه ها و مخارج940،337
727،554ضررهای عملیاتی(494،410)
(23383)درآمدهای دیگر (EXPENSE):

درآمد بهره657
1،032


هزینه بهره ، خالص مبلغ سرمایه دار(11،224)
(12،984)


دیگر85
117کل هزینه دیگر(10،482)
(11835)از دست دادن قبل از حساب های مالیاتی(504،892)
(35،218)


مزایای پرداخت مالیات(70،170)
(6،604)ضرر خالص


$

(434،722)$

(28،614)NET LOSS PER اشتراک گذاری مشترک:

پایه ای


$

(2.28)$

(0.14)


رقیق


$

(2.28)$

(0.14)


تعداد وزن متوسط ​​وزن مشترک برون سپاری سهام:

پایه ای190،674
211،868


رقیق190،674
211،868


سهام نقدی در اشتراک مشترک


$

0.04$

0.04


PATTERSON-UTI ENERGY، INC.


داده های اضافی مالی و عملیاتی


(بدون نظارت ، هزار دلار)

سه ماه به پایان رسید
31 مارس
سال 20202019حفاری قرارداد:

درآمد


$

267،364$

372،392


هزینه های عملیاتی مستقیم


$

163،420$

219،202


لبه (1)


$

103،944$

153،190


فروش، به صورت کلی و اداری


$

1،464$

1،656


استهلاک ، استهلاک و اختلال


$

111،438$

130،317


اختلال در سرقفلی


$

395،060$


درآمد عملیاتی (ضرر)


$

(404،018)$

21،217روزهای عملیاتی – ایالات متحده11،188
15،659


روزهای کاری – کانادا47
128


روزهای کاری – کل11،235
15،787درآمد متوسط ​​در هر روز کاری – ایالات متحده


$

23.81$

23.63


متوسط ​​هزینه های مستقیم مستقیم در هر روز عملیاتی – ایالات متحده


$

14.50$

13.85


متوسط ​​حاشیه در هر روز کاری – ایالات متحده (1)


$

9.31$

9.78


وسایل نقلیه متوسط ​​- ایالات متحده123
174درآمد متوسط ​​در هر روز کاری – کانادا


$

ساعت 20$

18.46


متوسط ​​هزینه های مستقیم مستقیم در هر روز کاری – کانادا


$

25.43$

17.65


متوسط ​​حاشیه در هر روز کاری – کانادا (1)


$

(5.43)$

0.81


متوسط ​​تجهیزات نصب شده – کانادا1
1درآمد متوسط ​​در هر روز کاری – کل


$

23.80$

23.59


متوسط ​​هزینه های عملیاتی مستقیم در هر روز کاری – کل


$

14.55$

13.88


متوسط ​​حاشیه در هر روز کاری – کل (1)


$

9.25$

9.70


متوسط ​​تجهیزات نصب شده – کل123
175مخارج سرمایه


$

49،445$

75،725پمپاژ فشار:

درآمد


$

125،107$

247،601


هزینه های عملیاتی مستقیم


$

114،855$

202،748


لبه (2)


$

10،252$

44،853


فروش، به صورت کلی و اداری


$

3،067$

3،486


استهلاک ، استهلاک و اختلال


$

42،671$

60،135


ضرر عملیاتی


$

(35،486)$

(18،768)شغل های شکستگی89
164


مشاغل دیگر209
263


کل مشاغل298
427درآمد متوسط ​​در هر شغل شکستگی


$

1،359.39$

1،476.55


درآمد متوسط ​​در هر شغل دیگر


$

19.72$

20.71


درآمد متوسط ​​در کل شغل


$

419.82$

579.86


متوسط ​​هزینه در کل شغل


$

385.42$

474.82


متوسط ​​حاشیه در کل کار (2)


$

34.40$

105.04حاشیه به عنوان درصد درآمد (2)8.2

٪18.1

٪


مخارج سرمایه


$

14،280$

31،400


PATTERSON-UTI ENERGY، INC.


داده های اضافی مالی و عملیاتی


(بدون نظارت ، هزار دلار)

سه ماه به پایان رسید
31 مارس
سال 20202019


حفاری جهت دار:

درآمد


$

34،485$

52،959


هزینه های عملیاتی مستقیم


$

32،329$

45،602


لبه (3)


$

2،156$

7357


فروش، به صورت کلی و اداری


$

2330$

2،657


استهلاک ، استهلاک و اختلال


$

10،421$

10،367


ضرر عملیاتی


$

(10،595)$

(5،667)حاشیه به عنوان درصد درآمد (3)6.3

٪13.9

٪


مخارج سرمایه


$

2،008$

2،112سایر عملیات:

درآمد


$

18،971$

31،219


هزینه های عملیاتی مستقیم


$

16،024$

21،773


لبه (4)


$

2،947$

9،446


فروش، به صورت کلی و اداری


$

1،459$

2،862


استهلاک ، کاهش ، استهلاک و اختلال


$

20،259$

11،788


ضرر عملیاتی


$

(18،771)$

(5،204)مخارج سرمایه


$

5.264$

7،773شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی:

فروش، به صورت کلی و اداری


$

22،026$

21،894


استهلاک


$

2،008$

1،803


سایر هزینه های عملیاتی (درآمد) ، خالص


$

451$

(8،736)


هزینه از دست دادن اعتبار


$

1،055$مخارج سرمایه


$

931$

1،331کل مخارج سرمایه


$

71،928$

118،341
(1)

برای حفاری پیمانکاری ، حاشیه به عنوان درآمدهای کمتر از هزینه های عملیاتی مستقیم تعریف می شود و استهلاک ، استهلاک و اختلال ، اختلال در سرقفلی و فروش ، هزینه های عمومی و اداری را نیز شامل می شود. متوسط ​​حاشیه در روز عملیاتی به عنوان حاشیه تقسیم شده توسط روزهای کاری تعریف می شود.(2)

برای پمپاژ فشار ، حاشیه به عنوان درآمدهای کمتر از هزینه های عملیاتی مستقیم تعریف می شود و استهلاک ، استهلاک و اختلال در فروش و فروش ، هزینه های عمومی و اداری را نیز حذف می کند. متوسط ​​حاشیه در کل شغل به عنوان حاشیه تقسیم بر کل شغل تعریف می شود. حاشیه به عنوان درصد درآمدها به عنوان حاشیه تقسیم شده توسط درآمد تعریف می شود.(3)

برای حفاری جهت دار ، حاشیه به عنوان درآمدهای کمتر از هزینه های عملیاتی مستقیم تعریف می شود و استهلاک ، استهلاک و اختلال در فروش و فروش ، هزینه های عمومی و اداری را نیز حذف می کند. حاشیه به عنوان درصد درآمدها به عنوان حاشیه تقسیم شده توسط درآمد تعریف می شود.(4)

برای سایر عملیات ، حاشیه به عنوان درآمدهای کمتر از هزینه های عملیاتی مستقیم تعریف می شود و استهلاک ، کاهش میزان ، استهلاک و کاهش ارزش و فروش و هزینه های عمومی و اداری را نیز حذف می کند.31 مارس31 دسامبر


برگه ترازنامه منتخب (در هزاران مشاهده نشده):


سال 20202019


پول نقد و معادل


$


152،200$


174،185


دارایی های جاری


$


584،707$


631،815


بدهیهای جاری


$


354،282$


400،602


سرمایه در گردش


$


230،425$


231،213


بدهی طولانی مدت


$


966،768$


966،540


PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

غیر ایالات متحده اقدامات مالی GAAP

(بدون نظارت ، هزار دلار)سه ماه به پایان رسید
31 مارس
سال 20202019


سود تعدیل شده قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (تنظیم شده EBITDA)(1):

ضرر خالص


$

(434،722)$

(28،614)


سود مالیات بر درآمد(70،170)
(6،604)


هزینه سود خالص10،567
11،952


استهلاک ، کاهش ، استهلاک و اختلال186،797
214،410


اختلال در سرقفلی395،060


تنظیم EBITDA


$

87،532$

191،144کل درآمد


$

445،927$

704،171


تنظیم حاشیه EBITDA19.6

٪27.1

٪


EBITDA تنظیم شده توسط بخش عامل:

حفاری قرارداد


$

102،480$

151،534


پمپاژ فشار7185
41،367


حفاری جهت دار(174)
4،700


سایر عملیات1،488
6،584


شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی(23447)
(13،041)تنظیم شده EBITDA


$

87،532$

191،144
(1)

درآمد تعدیل شده قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (“EBITDA تعدیل شده”) توسط اصول حسابداری که بطور کلی در ایالات متحده آمریکا پذیرفته شده است تعریف نشده است (“ایالات متحده آمریکا GAAP”). ما EBITDA تعدیل شده را به عنوان ضرر خالص به علاوه هزینه سود خالص ، سود مالیات بر درآمد و استهلاک ، کاهش ، استهلاک و هزینه های اختلال (از جمله اختلال در سرقفلی) تعریف می کنیم. ما EBITDA تعدیل شده را ارائه می دهیم زیرا معتقدیم که این اطلاعات را در رابطه با عملکرد فعالیتهای اساسی بنیادی ما و همچنین مقایسه نتایج عملکردهای ما از دوره به دوره و در مقابل همسالان خود ، بدون در نظر گرفتن روشهای تأمین مالی ما ، اطلاعات دیگری را نیز در اختیار مدیریت و سرمایه گذاران قرار می دهد. ساختار سرمایه. ما مواردی را که در بالا ذکر شد از ضرر خالص در رسیدن به EBITDA تعدیل پذیر حذف می کنیم زیرا این مبلغ بسته به روش های حسابداری و ارزش کتاب دارایی ها ، ساختارهای سرمایه و روشی که دارایی ها بدست می آیند قابل توجهی از شرکت به شرکت دیگر در صنعت ما متفاوت است. تنظیم شده EBITDA نباید به عنوان جایگزینی برای سنجش GAAP ایالات متحده از درآمد خالص (ضرر) تعبیر شود. محاسبات ما از EBITDA تعدیل شده ممکن است برابر اندازه اقدامات مشابه با شرکت های دیگر نباشد.

PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

از دست دادن خالص Pro Forma در هر سهم

(بدون نظارت ، هزار دلار)سه ماه به تاریخ 31 مارس 2020 پایان یافتهمانطور که گزارش شده استفرم حرفه ایجمعدر هر اشتراکجمعدر هر اشتراک (1)


ضرر خالص همانطور که گزارش شده است

$

(434،722)$

(2.28)$

(434،722)$

(2.28)


معکوس کردن موارد خاص:
نقص دارایی های نفت و گاز طبیعی


10،551


سود مالیات بر درآمد


(1،467)


پس از مبلغ مالیات


9،084$

0.05


اختلال در سرقفلی


395،060


سود مالیات بر درآمد


(54،913)


پس از مبلغ مالیات


340،147$

1.78


در کل ، بعد از مالیات


349،231$

1.83


ضرر خالص متعلق به سهامداران عادی

$

(434،722)$

(2.28)$

(85،491)$

(0.45)


وزن متوسط ​​سهام مشترک سهام ممتاز و بدون استثناء سهام

سهام محدود


190،674
190،674


اثر رقیق کننده سهام مشترک بالقوه را اضافه کنید


وزن متوسط ​​تعداد متوسط ​​رقیق شده معمولی سهام برجسته


190،674
190،674


نرخ مالیات بر درآمد مؤثر


13.9

٪13.9

٪(1)

ما در حال حاضر ضرر خالص برای هر سهم را به منظور ارائه عملکرد به سرمایه گذاران در این زمینه ارائه می دهیم که با استثناء موارد خاص ، با ضرر ما برای هر سهم که در دوره های قبلی گزارش شده است ، قابل مقایسه است. ضرر خالص Pro Forma در هر سهم نباید به عنوان جایگزینی برای درآمد ایالات متحده GAAP در هر سهم تعبیر شود.

PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

حفاری قرارداد در روز محله های متوالی روز

(بدون نظارت ، هزار دلار)
سال 20202019
اولینچهارم
ربعربعتغییر دادن


درآمد حفاری قرارداد


$

267،364$

270،785$

(3،421)


روزهای کاری – کل11،235
11،291
(56)


متوسط ​​تجهیزات نصب شده – کل123
123

درآمد متوسط ​​در هر روز کاری – کل


$

23.80$

23.98$

(0.18)


هزینه های عملیاتی مستقیم – کل


$

163،420$

175،427$

(12،007)


متوسط ​​هزینه های عملیاتی مستقیم در هر روز کاری – کل


$

14.55$

15.54$

(0.99)


متوسط ​​حاشیه در هر روز کاری – کل


$

9.25$

8.45$

0.80


PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

حاشیه حفاری جهت دار

(بدون نظارت ، هزار دلار)
سال 20202019
اولینچهارم
ربعربعتغییر دادن


درآمد حفاری جهت دار


$

34،485$

38،572$

(4،087)


هزینه های عملیاتی مستقیم32،329
34،726
(2،397)


لبه


$

2،156$

3،846$

(1،690)


حاشیه به عنوان درصد درآمد6.3

٪10.0

٪

SOURCE PATTERSON-UTI ENERGY، INC.

مطلب مرتبط  نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

لینک های مربوطه

http://www.patenergy.com

پاسخی بگذارید