گزارش نیمه سال شانگهای الکتریک رشد عظیم تقاضا برای راه حل های انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد English English English آمریکای لاتین – español Brazil – Português

گزارش نیمه سال شانگهای الکتریک رشد عظیم تقاضا برای راه حل های انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد English English English آمریکای لاتین – español Brazil – Português

شانگهای (شانگهای) ، 10 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت الکتریک شانگهای (SEHK: 02727 ، SSE: 601727) ، تولید کننده و تأمین کننده پیشرو در تولید برق ، تجهیزات صنعتی و خدمات یکپارچه سازی جهانی ، اخیراً منابع مالی خود را برای نیمه اول سال 2020 منتشر کرده است.

یافته های کلیدی گزارش مالی نیمی از سال شانگهای

  • درآمد ناخالص شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته 0.53٪ افزایش داشته است
  • رشد تجمعی در سفارشات جدید تجهیزات برق ، خدمات یکپارچه سازی و تجهیزات صنعتی 40.75٪ بود
  • رشد سفارشات تجهیزات برای انرژی باد به 505.84٪ رسیده است
  • تأکید بیشتر بر دیجیتالی سازی صنعتی و شهرهای هوشمند

رشد ناخالص 0.53٪ ، یا تقریباً 280 میلیون یوان ، توسط تعداد زیادی سفارش جدید برای تجهیزات برق ، خدمات یکپارچه سازی و تجهیزات صنعتی صورت گرفت. بیشترین افزایش در تعداد سفارشات جدید تجهیزات برقی مشاهده شد که نسبت به مدت مشابه در سال 2019 بیش از دو برابر افزایش یافت و کل مبلغ از 52 میلیارد یوان فراتر رفت. در مورد سایر زمینه های فعالیت ، ارزش سفارشات تجهیزات صنعتی به 27 میلیارد یوان رسیده و سفارشات خدمات یکپارچه سازی در مقایسه با نیمه اول سال 2019 با افزایش 2 میلیارد یوان ، تقریباً به 29 میلیارد یوان رسیده است.

مطلب مرتبط  ReneSola Power نتایج مقدماتی سه ماهه سوم 2020 را اعلام کرد

با فراهم آوردن زیربنایی برای رشد قوی در بخش تجهیزات نیرو در شش ماه اول سال 2020 ، تعداد سفارشات جدید برای سیستم های جدید برق به 47 میلیارد یوان افزایش یافت. این تجهیزات ، که عمدتا در ذخیره انرژی و تولید برق از انرژی خورشیدی ، باد و زیست توده استفاده می شود ، تقریباً 80٪ عملکرد بخش را تشکیل می دهد. 20٪ باقیمانده شامل تجهیزات برای تولید برق سنتی بر پایه ذغال سنگ ، گاز و انرژی هسته ای بود.

مطلب مرتبط  شرکت های شبکه ای برای پنجمین سال متوالی به عنوان رهبر ماتریس ارزش فناوری Tower Control Control هسته ای شناخته شده اند

در بخش انرژی نوآورانه ، سفارشات تجهیزات تولید نیروی باد به تنهایی 505.84٪ نسبت به سال گذشته افزایش یافت. این رشد تا حدی ناشی از پیشرفت های تکنولوژیکی در زمینه طراحی و تولید بالاترین ظرفیت توربین بادی دریایی با ظرفیت 8MW-167 و همچنین اعلامیه ژوئن در مورد قصد شرکت برای استفاده از بخش بادی خود در IPO بود. علاوه بر نیروی باد ، شانگهای الکتریک همچنین بر تجهیزات انرژی هسته ای تمرکز دارد ، در این نیمه سفارشات جدید 244.8 درصد رشد می کند. همه این دستاوردها نشان دهنده تعهد شانگهای الکتریک برای استفاده از فرصتهای عظیم بازار در حال رشد برای راه حلهای انرژی تجدیدپذیر و نوآورانه است.

این شرکت علاوه بر انرژی های تجدیدپذیر ، در زمینه توسعه سیستم های شهرهای هوشمند نیز تخصص دارد. این شرکت با شناسایی چهار حوزه اصلی فنی برای تحول ، در حال همکاری فعال با مقامات محلی و شرکای بزرگ منطقه ای برای تحقق مفهوم شهر هوشمند است. شانگهای الکتریک با توسعه شهرهای مدرن با انرژی هوشمند ، راه حل های ساخت و حمل و نقل ، قصد دارد نقشی اساسی در پیشرفت شهرنشینی چین بازی کند.

مطلب مرتبط  CITGO نتایج سه ماهه سوم 2020 را گزارش می دهد

تمرکز بر ساخت هوشمند ، حمل و نقل و خدمات نیز در صورتهای مالی شش ماهه شرکت منعکس شده است ، با سفارشات جدید برای محصولات مشابه با بیش از 3716٪ افزایش به 2.2 میلیارد یوان. چندی پیش ، این شرکت پلت فرم اینترنت صنعتی SEunicloud را معرفی کرد که قبلاً اقتدار یافته است و چهار بخش اصلی خدمات دیجیتال را پوشش می دهد: ابر ، زنجیره های تأمین ، تجارت الکترونیکی و قراردادهای هوشمند. این پلت فرم با هدف تسریع در تکامل صنعت انرژی است.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1190744/Logo.jpg

لینک های مربوطه

www.shanghai-electric.com

منبع شانگهای الکتریک

پاسخی بگذارید