گزارش پویا فولاد نتایج سه ماهه اول سال 2020

گزارش پویا فولاد نتایج سه ماهه اول سال 2020

FORT WAYNE ، ایندکس، 20 آوریل 2020 / PRNewswire / – Steel Dynamics، Inc. (NASDAQ / GS: STLD) امروز نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 را اعلام کرد. شرکت گزارش سه ماهه اول سال 2020 فروش خالص از 2.6 میلیارد دلار و درآمد خالص 187 میلیون دلار، یا $ 0.88 در هر سهم رقیق. به طور مقایسه ای ، سه ماهه اول فروش خالص سال قبل بوده است 2.8 میلیارد دلاربا درآمد خالص 204 میلیون دلار، یا 0.91 دلار در هر سهم رقیق. فروش خالص سه ماهه چهارم سال 2019 بود 2.4 میلیارد دلاربا درآمد خالص 121 میلیون دلار، یا 0.56 دلار در هر سهم رقیق ، که شامل هزینه های بازپرداخت از 0.01 دلار در هر سهم رقیق شده و درآمد کمتر تقریباً ۰ 5 ۰۵ دلار در هر سهم رقیق شده مربوط به قطع برنامه ریزی تعمیر و نگهداری در دو کارخانه فولاد رول تخت شرکت.

وی گفت: “این تیم عملکردی قوی در سه ماهه اول سال 2020 را در یک محیط عملیاتی و چالش برانگیز در بازار ارائه دادند.” مارک D. میلترئیس جمهور و مدیر اجرایی “تقاضای زیربنایی جامد در طول سه ماهه اول همراه با قابلیت های محصول با ارزش افزوده ، به ما این امکان را داد که به رکورد های حمل فولادی در سه ماهه برسیم. 274 میلیون دلار با تنظیم EBITDA از 356 میلیون دلار.

Millett ادامه داد: حمایت از سلامتی و سلامتی تیم های ما در هسته اصلی شرکت ما است. وی گفت: “ما از نزدیک وضعیت COVID-19 را رصد می کنیم و برای محافظت از هریک از ما شیوه های اضافی متعددی را در سراسر سازمان خود به کار گرفته ایم. می خواهم از بیش از 8،400 عضو تیم خود بخاطر ثابت قدم و پرشور بودن تشکر کنم. تعالی ، و من فوق العاده افتخار می کنم که در طول این زمان بی سابقه در کنار هر یک از آنها همکاری می کنم .تعهد ما این است که ضمن خدمت به مشتریان خود ، به سلامتی و ایمنی مردم ، خانواده ها و جوامع خود بپردازیم ، این تعهد را با قوت خود پشتیبانی می کنیم بنیاد سرمایه و قابلیت تولید بی نظیر جریان تولید پول که در هر دو محیط تقاضای قوی و ضعیف وجود دارد. “

نظرات سه ماهه اول 2020

درآمدهای سه ماهه اول سال 2020 برای عملیات فولادی شرکت بود 293 میلیون دلاریا 45 درصد بالاتر از نتایج متوالی سه ماهه چهارم است ، زیرا رکورد حمل و نقل سه ماهه فولادی بیشتر از فشرده سازی گسترش فلز جبران می شود. با تقاضای زیاد ، حجم در سکوی فولادی هم برای محصولات رول تخت و هم برای محصولات طولانی افزایش یافته است. قیمت فروش متوسط ​​محصول خارجی خارجی در سه ماهه اول سال 2020 برای عملیات فولادی این شرکت افزایش یافته است 10 دلار پی در پی به 774 دلار در هر تن متوسط ​​هزینه قراضه آهن برای هر تن ذوب شده در کارخانه های فولادی این شرکت افزایش یافته است 24 دلار پی در پی به 267 دلار در هر تن

در نتیجه ارزش و محموله های فروش بیشتر آهنی و غیر آهنی ، سه ماهه اول سال 2020 درآمد عملیاتی حاصل از عملیات بازیافت فلزات این شرکت به 8 میلیون دلار، در مقایسه با از دست دادن 5 میلیون دلار در سه ماهه چهارم متوالی شاخص های قراضه آهنی ماهانه تقریباً افزایش یافته است 30 دلار در هر تن ناخالص در سه ماهه اول.

در سه ماهه اول سال 2020 سود عملیاتی حاصل از عملیات تولید فولاد شرکت همچنان در قوت خود باقی است 29 میلیون دلار، کمتر از نتایج متوالی تقریباً رکورد سه ماهه چهارم 33 میلیون دلار، به دلیل عمده حمل و نقلهای فصلی میزان عقب سفارش سکوی تولید فولاد بسیار قوی است ، بیش از 15 درصد نسبت به سال گذشته.

در سه ماهه اول سال 2020 ، این شرکت جریان نقدی شدیدی را از عملیات مربوط به شرکت ایجاد کرد 211 میلیون دلار و نقدینگی شدید بیش از 2.6 میلیارد دلار. این شرکت بازخرید کرد 107 میلیون دلار سهام مشترک آن در سه ماهه اول سال 2020 است.

چشم انداز

میلت اظهار داشت: “ما در موقعیت قدرت با پول فراوان و نقدینگی موجود وارد این بحران شدیم.” “مدل تجاری متمایز و فرهنگ محور عملکرد ما توانایی ما در ایجاد جریان نقدی قوی در زمان های چالش برانگیز مانند اینها را ثابت کرده است. با ورود به سال 2020 ، پول نقد بیشتری از ما داشتیم 1.6 میلیارد دلار در انتظار پیش بینی سرمایه گذاری مورد نیاز سرمایه گذاری مربوط به ساخت و ساز جدید ، کوره قوس الکتریکی قوس الکتریکی (EAF) کارخانه فولاد رول تخت. ما از این پروژه استراتژیک هیجان زده می شویم و ایجاد ارزش بلند مدت مرتبط با آن باعث ایجاد تنوع در محصولات جغرافیایی و ارزش افزوده می شود. این تسهیلات به گونه ای طراحی شده است که اندازه و کیفیت محصول را فراتر از تولید کنندگان فولاد مسطح فعلی EAF قرار دهد ، حتی با مدل فولاد یکپارچه و رقابت خارجی حتی بیشتر و موثرتر رقابت می کند. ما بازارهای منطقه ای را هدف قرار داده ایم و انتظار داریم که واردات را جبران کنیم. این تأسیسات برای داشتن مزیت رقابتی معنی دار در این مناطق واقع شده و طراحی شده است. این تیم مجوزهای زیست محیطی لازم را برای ساختن كامل در داخل دریافت كرد ژانویه سال 2020و برنامه ما برای شروع عملیات در اواسط سال 2021 در حال حاضر بدون تغییر است.

مطلب مرتبط  SunPower نتایج سه ماهه دوم را در 5 آگوست 2020 اعلام می کند

Millett ادامه داد: هنوز مشخص نیست که دامنه تأثیر منفی COVID-19 در اقتصاد جهانی و تأثیر آن بر تقاضای فولاد داخلی ، تا حدود زیادی تأثیر بگذارد. وی گفت: “در این زمان به دلیل تعطیلی موقت بسیاری از مشاغل مصرفی فولاد ، سفارشات داخلی فولاد کاهش یافته است به ویژه ، بسته شدن موقتی تولید خودرو داخلی و زنجیره تأمین مرتبط با آن و همچنین ضعف در بخش انرژی. برعکس ، ساخت و ساز بزرگترین بخش مصرف داخلی فولاد است و در حالی که برخی از پروژه ها مختل شده یا به تعویق افتاده اند ، در این زمان بخش هنوز دست نخورده است. فعالیت سفارش فولاد ما از مشتریان ساخت و ساز و همچنین ما هنگامی که ایالات شروع به “بازگشایی” در سراسر کشور می کنند ، اعتقاد داریم که تقاضای فولاد به سرعت بر اساس الگوهای فعلی خرید مشتری و موجودی های فلزی کم در سراسر زنجیره تأمین پاسخ می دهد.

Millett گفت: “هفته های آینده یک دوره فوق العاده چالش برانگیز برای تیم ها و خانواده های آنها ، مشتریان و ملت ما خواهد بود – اما ما این چالش را با هم و برتری خواهیم یافت.”

کنفرانس تماس و پخش وب

Steel Dynamics، Inc. یک کنفرانس برای بحث در مورد نتایج عملیاتی و مالی سه ماهه اول سال 2020 برگزار خواهد کرد سه شنبه ، 21 آوریل 2020، ساعت 10:00 بعد از ظهر. زمان نور روز شرق. شما می توانید به تماس دسترسی پیدا کرده و اطلاعات مربوط به شماره گیری را در بخش سرمایه گذاران وب سایت شرکت به آدرس www.steeldynamics.com پیدا کنید. پخش مجدد تماس تا 11:59 بعد از ظهر در وب سایت ما در دسترس خواهد بود. زمان نور روز شرقی 26 آوریل 2020.

درباره Steel Dynamics، Inc.

Steel Dynamics یکی از بزرگترین تولید کنندگان فولاد داخلی و بازیافت فلزات در کشور است ایالات متحده بر اساس برآورد سالانه فولادسازی و بازیافت فلزات ، با امکاناتی که در سراسر آن واقع شده است ایالات متحده، و در مکزیک. Steel Dynamics محصولات فولادی از جمله رولت داغ ، رول سرد و روکش ورق فولادی ، تیر و سازه های فلزی سازه ، راه آهن ، مهندسی ویژه فولاد با کیفیت نوار ، فولاد تمام شده سرد ، محصولات نوار تجاری ، بخش های ویژه فولادی و تیرچه های فلزی و عرشه . علاوه بر این ، این شرکت آهن مایع را تولید می کند و فرآوری می کند و قراضه های آهنی و غیر آهنی را به فروش می رساند.

تبصره در مورد اقدامات مالی غیر GAAP

این شرکت نتایج مالی خود را مطابق با اصول حسابداری پذیرفته شده ایالات متحده (GAAP) گزارش می دهد. مدیریت معتقد است که EBITDA و Adjusted EBITDA ، اقدامات مالی غیر GAAP ، اطلاعات معناداری اضافی را در مورد عملکرد شرکت و قدرت مالی شرکت ارائه می دهند. اقدامات مالی غیر GAAP باید علاوه بر ، و نه به عنوان جایگزینی برای نتایج گزارش شده شرکت مطابق با GAAP مورد بررسی قرار گیرد. علاوه بر این ، زیرا همه شرکت ها از محاسبات یکسان استفاده نمی کنند ، EBITDA و EBITDA Adjusted Adjusted موجود در این نسخه ممکن است با اقدامات مشابه با عنوان سایر شرکت ها قابل مقایسه نباشند.

بیانیه های رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی برخی از اظهارات پیش بینی کننده در مورد رویدادهای آینده است ، از جمله اظهارات مربوط به شرایط در اقتصادهای داخلی یا جهانی ، شرایط موجود در بازارهای فلزات و فلزات بازیافت شده ، درآمدهای استیل دینامیک ، هزینه های مواد خریداری شده ، سودآوری و سودآوری در آینده و بهره برداری از امکانات جدید ، موجود یا برنامه ریزی شده این جمله ها ، که ما معمولاً با کلمات مشروط معمولی مانند “پیش بینی” ، “قصد” ، “باور” ، “برآورد” ، “برنامه” ، “جستجو” ، “پروژه” یا “انتظار” یا “انتظار” همراهی می کنیم. کلمات “ممکن” ، “اراده” ، یا “باید” در نظر گرفته شده است به عنوان “آینده نگر” ، با توجه به بسیاری از خطرات و عدم قطعیت ، در حراست بندر ایمن از قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 ساخته شده است. بیانیه ها فقط از این تاریخ صحبت می کنند و مبتنی بر اطلاعات و مفروضات هستند ، که ما از این تاریخ معقول می دانیم ، در مورد مشاغل و محیط هایی که در آن فعالیت می کنند. چنین اظهارات پیش بینی تضمین کننده عملکرد آینده نیستند ، و ما هیچ گونه وظیفه ای برای به روزرسانی یا تجدید نظر در چنین اظهاراتی نداریم. برخی از عواملی که می توانند چنین اظهارات آینده نگرانه را متفاوت از آنچه پیش بینی می شود نشان دهند عبارتند از: (1) تأثیر شرایط اقتصادی نامشخص ، از جمله مواردی که ناشی از بحران COVID-19 است. (2) چرخه و تغییر تقاضای صنعتی؛ (3) تغییر شرایط در هر یک از بخش های مصرف کننده فولاد یا قراضه اقتصاد که بر تقاضای محصولات ما تأثیر می گذارد ، از جمله قدرت ساخت و سازهای غیر مسکونی و مسکونی ، خودروسازی ، تولیدی ، لوازم خانگی ، انرژی و سایر فولادها – صنایع مصرفی؛ (4) نوسانات در هزینه مواد اولیه و مواد اولیه کلیدی (از جمله ضایعات فلزی ، واحدهای آهن ، روی ، الکترودهای گرافیتی و هزینه های انرژی) و توانایی ما برای عبور از هرگونه هزینه افزایش می یابد. (5) تأثیر واردات داخلی و خارجی ، از جمله سیاست تجارت ، محدودیت ها یا توافق نامه؛ (6) مشکلات پیش بینی نشده در ادغام یا راه اندازی مشاغل یا دارایی های جدید ، اکتسابی یا برنامه ریزی شده. (7) خطرات و عدم قطعیت های مربوط به توسعه محصول و / یا فناوری؛ و (8) وقوع قطع خاموشی گیاهان یا خرابی تجهیزات.

مطلب مرتبط  Pampa Energía نتایج مربوط به دوره شش ماهه و سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2020 را اعلام می کند

به طور خاص ، ما شما را به توضیحات مفصل تر Steel Dynamics در مورد این و سایر فاکتورها و خطرات که ممکن است باعث شود این گونه اظهارات پیش بینی شده متفاوت باشد ، ارجاع می دهیم ، همانطور که در جدیدترین گزارش سالانه ما در فرم 10-K تحت عنوان ویژه ذکر شده است. با توجه به اظهارات به جلو و عوامل خطر ، در گزارش های سه ماهه ما در مورد فرم 10-Q یا در گزارش های دیگر که هر از گاهی به کمیسیون اوراق بهادار و بورس می پردازیم. اینها در وب سایت SEC ، www.sec.gov ، و در وب سایت Steel Dynamics ، www.steeldynamics.com: سرمایه گذاران: SEC Filings در دسترس عموم است.

Steel Dynamics، Inc.

اظهارات مشروط درآمدها (بدون نظارت)

(در هزاران نفر ، به استثنای داده های به اشتراک گذاری)سه ماه به پایان رسید


سه ماه


31 مارس


پایان یافت


سال 2020


2019


31 دسامبر 2019


فروش خالص

$

2،575،100


$

2،817،435


$

2،350،196

هزینه کالاهای فروخته شده


2،159،8712،383،8652،033،787

سود ناخالص


415،229433،570316،409


هزینه های فروش ، عمومی و اداری


112،898111،038111،968

مشارکت در سود


21،45423،67713،633

استهلاک داراییهای نامشهود


719170138،847

درآمد عملیاتی


273،686291،842181،961


هزینه بهره ، خالص بهره سرمایه گذاری


28،01931،12232،322

درآمد دیگر ، خالص


(2،589)(6،343)(424)

درآمد قبل از مالیات بر درآمد


248،256267،063150،063


هزینه مالیات بر درآمد


57،42062،23626،344

درآمد خالص


190836204،827123،719

درآمد خالص مربوط به منافع کنترل نشده


(3،496)(499)(2،294)

درآمد خالص مربوط به Steel Dynamics، Inc.

$

187،340


$

204،328


$

121،425درآمد پایه هر سهم قابل انتساب به

سهامداران سهام فولاد Dynamics

$

0.88


$

0.91


$

0.56


متوسط ​​وزن متوسط ​​سهام باقیمانده


213،254224،058215،119


سود رقیق شده برای هر سهم قابل انتساب است

سهامداران سهام فولاد ، دینامیک ، از جمله

اثر تبدیل های فرض شده هنگام رقیق شدن

$

0.88


$

0.91


$

0.56


وزن متوسط ​​سهام مشترک

و به اشتراک گذاری معادل برجسته


214،024224،962216،402سود سهام اعلام شده در هر سهم

$

0.2500


$

0.2400


$

0.2400

Steel Dynamics، Inc.

برگه های تعادل توام

(در هزار)

31 مارس31 دسامبر

دارایی های

سال 20202019


(بدون نظارت)

دارایی های جاریپول نقد و معادل

$

1،235،478$

1،381،460

سرمایه گذاری های کوتاه مدت


219،193
262،174

حساب های دریافتنی ، خالص


998،408
844،336

موجودی ها


1،644،538
1،689،043

سایر دارایی های جاری


45،351
76012

کل دارایی های جاری


4،142،968
4،253،025
اموال، ماشین آلات و تجهیزات، خالص


3،327،605
3،135،886
داراییهای نامشهود ، خالص


320،711
327،901
حسن نیت


452،068
452،915
دارایی های دیگر


101،571
106،038

کل دارایی

$

8،344،923$

8،275،765

بدهی و حقوق صاحبان سهامبدهیهای جاریحساب های قابل پرداخت

$

612،160$

513،344

مالیات بر درآمد قابل پرداخت


17806
2،014

هزینه های تسویه شده


331،648
401،984

سررسید فعلی بدهی بلند مدت


70،106
89،356

کل بدهی های جاری


1،031،720
1،006،698
بدهی طولانی مدت


2،646،012
2،644،988
مالیات بر درآمد معوق


489،248
484،169
سایر بدهی ها


72،004
75،055

کل بدهی


4،238،984
4،210،910
تعهدات و احتمالات


قابل کنترل منافع غیر کنترل


151،014
143،614
انصافمنابع مشترک


646
646

سهام خزانه داری ، با هزینه


(1،624،808)
(1،525،113)

اضافی پرداخت در پایتخت


1،183،776
1،181،012

سود انباشته


4،553،882
4،419،296

سایر درآمد کلی (زیان) انباشته


30
(7)

سهام فولاد دینامیک ، سهام شرکت


4،113،526
4،075،834

علایق غیر قابل کنترل


(158،601)
(154،593)

مجموع حقوق صاحبان سهام


3،954،925
3،921،241

کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

8،344،923$

8،275،765

Steel Dynamics، Inc.

بیانیه های ثابت جریان های نقدی (بدون نظارت)

(در هزاران)

سه ماه به پایان رسید


31 مارس


سال 2020


2019فعالیتهای عملیاتی:


درآمد خالص

$

190836


$

204،827تنظیمات برای آشتی دادن درآمد خالص با پول نقدی خالص ارائه شده توسط


فعالیتهای عملیاتی:


استهلاک و استهلاک


80،25980،174

غرامت مبتنی بر سهام


17،84415308

مالیات بر درآمد معوق


5،92712،091

سایر تنظیمات


(264)728

تغییر در دارایی ها و بدهی های خاص:


حسابهای دریافتنی


(154،072)(61،062)

موجودی ها


44،50539،469

دارایی های دیگر


(1،541)301

حساب های قابل پرداخت


51،5963،206

مالیات بر درآمد / قابل پرداخت


52،38549850

هزینه های تسویه شده


(76194)(163،339)

پرداختی خالص توسط فعالیتهای عملیاتی، ارائه شد


211،281181،553فعالیت های سرمایه گذاری:


خرید ملک ، کارخانه و تجهیزات


(217،535)(54436)

خرید سرمایه گذاری های کوتاه مدت


(149،359)(49،677)

درآمد حاصل از سررسید سرمایه گذاری های کوتاه مدت است


192،340104،737

کسب مشاغل ، خالص پول نقد و پول نقد محدود به دست آمده
(93،412)

سایر فعالیتهای سرمایه گذاری


518364

پول نقد خالص مورد استفاده در فعالیتهای سرمایه گذاری


(174،036)(92،424)فعالیتهای مالی:


صدور بدهی جاری و بلند مدت


216،261121،234

بازپرداخت بدهی های جاری و بلند مدت


(235.757)(115،271)

سود سهام پرداخت شده


(51،481)(42،239)

خرید سهام خزانه داری


(106،529)(84،308)

سایر فعالیت های تأمین مالی


(6،152)(5،720)

پول نقد خالص مورد استفاده در فعالیتهای تأمین مالی


(183،658)(126،304)کاهش پول نقد ، معادل پول نقد و پول نقد محدود


(146،413)(37،175)

وام نقدی ، معادل پول نقد و محدودیت نقدی در ابتدای دوره


1،387،397834،423

وام نقدی ، معادل پول نقد و محدودیت نقدی در پایان دوره

$

1،240،984


$

797،248

اطلاعات افشای تکمیلی:


پول نقد برای بهره پرداخت می کرد

$

8،785


$

8606

پول نقدی برای مالیات بر درآمد پرداخت می شود ، خالص

$

518


$

1،839

Steel Dynamics، Inc.

اطلاعات تکمیلی

(دلار در هزاران)ربع اول
سال 202020194Q 2019

فروش خالص خارجیفولاد$

1،941،706


$

2،124،570


$

1،771،398

ساخت
220،936228،480246،173

بازیافت فلزات
291،856351،137242،862

دیگر
120،602113،248110،058

فروش خالص تلفیقی$

2،575،100


$

2،817،435


$

2،370،491

درآمد عملیاتیفولاد$

292،746


$

312،437


$

201،266

ساخت
29،20420،66332،573

بازیافت فلزات
832619،958(5،251)

عملیات
330،276353،058228،588
استهلاک غیر نقدی داراییهای نامشهود
(7191)(7013)(8،847)

هزینه تقسیم سود
(21،454)(23،677)(13،633)

عملیات غیر قطعه ای
(27،945)(30،526)(24،147)

درآمد عملیاتی تلفیقی$

273،686


$

291،842


$

181،961

تنظیم EBITDAدرآمد خالص$

190836


$

204،827


$

123،719

مالیات بر درآمد
57،42062،23626،344

هزینه سود خالص
21،79024،01725355

استهلاک
71،73371،84670،314

استهلاک داراییهای نامشهود
719170138،847

عدم کنترل
(3،496)(499)(2،294)

EBITDA
345،474369،440252،285

تعدیل غیر نقدیضرر و زیان غیر واقعی (سود)
(1،262)1،742589

ارزیابی موجودی
859241352

غرامت مبتنی بر سهام
10،81210،61914،400

هزینه های تأمین مالی
2،780

تنظیم EBITDA$

355،883


$

382،042


$

270،406

سایر اطلاعات عملیاتیفولادقیمت متوسط ​​فروش خارجی (به ازای هر تن) (الف)$

774


$

902


$

764

هزینه متوسط ​​آهنی (در هر تن ذوب شده) (ب)$

267


$

338


$

243
حمل و نقل رول تختتقسیمات باتلر و کلمبوس Flat Roll
1،584،2641،526،8511،512،003

تقسیمات پردازش فولاد (ج)
405،981330،775404،388

حمل و نقل محصول طولانیبخش ساختاری و ریلی
434،882376.263374،774

بخش محصولات مهندسی بار
189،801206،874153،692

بخش بار روانوک
140،222152،400125،125

فولاد ویرجینیا غربی
92،03291،24880،981

کل حمل و نقل (تن)
2،847،1822،684،4112،650،963
حمل و نقل خارجی (تن) (الف)
2،495،1642،347،2092،305،633
تولید فولاد (تن) (الف)
2،891،0562،745،1282،647،400

بازیافت فلزاتمحموله های غیر آهنی (000 پوند)
272،078292،038252،861

محموله های آهنی (تن ناخالص)
1،192،1441،171،3611،096،211

محموله های آهنی خارجی (تن ناخالص)
393،651382،841361،504

ساختقیمت متوسط ​​فروش (به ازای هر تن)$

1،356


$

1،575


$

1419

حمل و نقل (تن)
163،312145،222173،635
(آ) تمام عملیات فولادی را نشان می دهد(ب) هزینه آهن را برای هر تن ذوب شده در شش کارخانه فولاد کوره قوس الکتریکی ما نشان می دهد(ج) شامل مکانهای Heartland ، Techs و United Supplies Steel SteelSOURCE Steel Dynamics، Inc.

مطلب مرتبط  سوخت انرژی نتایج و Q2-2020 Q2 را اعلام کرد و در تاریخ 8 آگوست 2020؛ بدهی را بازنشسته می کند ، ترازنامه را بهبود می بخشد ، تولید اورانیوم را از سر می گیرد و پیشرفت نادر زمین می کند

لینک های مربوطه

http://www.steeldynamics.com

پاسخی بگذارید