گزارش B2Gold Corp. از مورد مثبت COVID-19 در اردوگاه اکتشافی در نزدیکی معدن فکولا ، مالی

گزارش B2Gold Corp. از مورد مثبت COVID-19 در اردوگاه اکتشافی در نزدیکی معدن فکولا ، مالی

VANCOUVER، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – B2Gold Corp. (TSX: BTO ، NYSE AMERICAN: BTG، NSX: B2G) (“B2Gold” یا “شرکت“) اعلام می کند که یک کارمند در اردوگاه اکتشافی Fekola ، واقع در حدود پنج کیلومتری محل معدن Fekola ، برای ویروس COVID-19 مثبت آزمایش کرده است. معدن فکولا ، متعلق به شرکت (80٪) و ایالت مالی (20٪) ، در جنوب غربی واقع شده است مالی در مرز بین مالی و سنگال، در حدود 210 کیلومتری جنوب کیسه و تقریبا 40 کیلومتری جنوب شهر Kéniéba. از آنجا که این اتفاق مثبت در اردوگاه اکتشاف رخ داده است ، برخی از فاصله از محل اصلی معدن فکولا ، عملیات تاکنون تحت تأثیر قرار نگرفته و این معدن با ظرفیت کامل به کار خود ادامه می دهد. B2Gold ایمنی و رفاه نیروی کار خود را به عنوان بالاترین اولویت قرار داده و همچنان بر احساسات عمومی و کارمندان نظارت می کند تا اطمینان حاصل کند که ذینفعان مطابق با ادامه عملیات در معادن خود هستند.

این کارمند ویروس COVID-19 را مثبت آزمایش کرد 15 آوریل 2020بعد از شروع علائم مانند سرماخوردگی روی 12 آوریل 2020 و بلافاصله در اردوگاه اکتشاف فکولا جدا شد. این فرد در اردوگاه در قرنطینه باقی مانده و توسط پزشکان شرکت و اداره بهداشت محلی Kéniéba تحت نظارت قرار می گیرد. کارمند در حال حاضر در شرایط پایدار و تنها با علائم متوسط ​​است.

به عنوان اولین اقدام پاسخ ، شرکت بلافاصله کل گروه اکتشاف را در اردوگاه اکتشاف Fekola جدا کرد و ردیابی تماس را برای هر کسی که ممکن است فرد در سایت یا در درون جامعه با آن ارتباط برقرار کند ، انجام داد. همه افراد مشخص شده توسط ردیابی مخاطب ساکن خارج از اردوگاه اکتشافی فکولا نیز بلافاصله در قرنطینه قرار گرفتند. علاوه بر این ، اردوگاه اکتشافی فکولا کاملاً تمیز و ضد عفونی شده است ، روندی که در اردوگاه معدن فکولا نیز ادامه دارد ، که تا به امروز هیچگونه موارد مثبت COVID-19 را ندارد.

از زمان اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در سراسر جهان ، معدن فکولا اقدامات پیشگیرانه ای را برای مهار شیوع ویروس در محل معدن انجام داده است. این اقدامات شامل حرکت محدود مردم و کالاها (شامل محدودیت پرسنل از خارج از کشور) است مالی و ممنوعیت سفر بین پایتخت (باماکو) و سایت)؛ افزایش بهداشت و پاکیزگی؛ دوری اجتماعی و کار از راه دور؛ مراحل جداسازی در سایت در صورت مراجعه پرسنل با ریسک بالاتر به محل (دوره قرنطینه اجباری)؛ همکاری با جوامع اطراف و تهیه برنامه های احتمالی برای اختلالات احتمالی از جمله افزایش منابع. به عنوان بخشی از این برنامه های احتمالی ، معدن فکولا جداسازی کامل تمام کارکنان در محل را آغاز کرده بود (که باید توسط آن تکمیل شود 19 آوریل 2020) مربوط به عملیات. این اقدامات اقدامات دوردست اجتماعی را بیشتر بهبود می بخشد و به حمایت از همه ذینفعان در حوزه ادامه می دهد مالی که در آن شرکت فعالیت می کند. همه این اقدامات با مشورت نزدیک با دولت ، اتحادیه کارگران معدن فکولا ، جوامع در نزدیکی معدن و کارمندان در محل کار به کار گرفته شد.

مطلب مرتبط  CPFL Energia گزارش سالانه 2019 (فرم 20-F) را در SEC منتشر می کند

B2Gold به روز رسانی برنامه و اقدامات پاسخی خود را بر اساس ایمنی و رفاه نیروی کار خود ، شدت بیماری همه گیر در مناطقی که فعالیت می کند ، اقدامات واکنش جهانی ، محدودیت های دولت و مشورت گسترده در جامعه ادامه خواهد داد. این شرکت همکاری نزدیکی با مقامات ملی و محلی دارد و ضمن اطمینان از عملکرد ایمن معادن ، وضعیت هر سایت را از نزدیک زیر نظر خواهد گرفت.

درباره B2Gold Corp.

B2Gold یک تولید کننده ارشد طلای ارزان قیمت بین المللی است که مقر آن در آن است ونکوور ، کانادا. امروز در سال 2007 تاسیس شد ، B2Gold دارای معادن طلا است مالی، ناميبيا و فیلیپین و پروژه های اکتشاف و توسعه بی شماری در کشورهای مختلف از جمله مالی و کلمبیا. B2Gold همچنان پیش بینی تولید تلفیق طلا بین 1000،000 تا 1،055،000 اونس در سال 2020 را پیش بینی می کند.

در پشت B2GOLD CORP.
Clive T. Johnson
رئیس جمهور و مدیر اجرایی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد B2Gold ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس www.b2gold.com مراجعه کرده یا با آن تماس بگیرید:

بورس اوراق بهادار تورنتو و NYSE American LLC اطلاعات موجود در این خبر را تأیید یا رد نمی كنند.

این انتشار اخبار شامل برخی از “اطلاعات مربوط به آینده” و “بیانیه های آینده نگر” (جمعاً “بیانیه های آینده نگر”) به معنای کاربردی کانادایی و ایالات متحده قانون اوراق بهادار ، از جمله: پیش بینی ها؛ چشم انداز؛ راهنمایی؛ پیش بینی؛ تخمین ها و سایر اظهارات در مورد عملکرد مالی و عملیاتی آینده یا برآورد شده؛ اظهارات مربوط به فعالیت ها یا دستاوردهای B2Gold ، بدون محدودیت: تولید یکپارچه طلای بین 1000،000 تا 1،055،000 اونس در سال 2020. تمام اظهارات در این اخبار که رویدادها یا تحولاتی را که ما انتظار داریم در آینده رخ دهد ، بیان شده است. جملات رو به جلو عبارتهایی هستند که واقعیتهای تاریخی نیستند و عموماً ، گرچه نه همیشه ، با کلماتی مانند “انتظار” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “پروژه” ، “هدف” ، “پتانسیل” ، “برنامه” مشخص می شوند. “،” پیش بینی “،” بودجه “،” برآورد “،” قصد “یا” ایمان “و عبارات مشابه یا گفته های منفی آنها ، یا اینکه وقایع یا شرایط” خواهد “،” می “،” ممکن “،” ممکن “، “باید” یا “ممکن است” رخ دهد. همه این اظهارات آینده نگر مبتنی بر نظرات و برآوردهای مدیریت از تاریخ انجام چنین اظهاراتی است.

مطلب مرتبط  CPFL Energia گزارش سالانه فرم 20-F فرم سالانه را با SEC تنظیم می کند

بیانیه های رو به جلو لزوماً مفروضات ، خطرات و عدم قطعیت ها را شامل می شوند ، برخی از آنها خارج از کنترل B2Gold هستند ، از جمله خطرات مرتبط با یا مرتبط با آنها: نوسانات قیمت فلزات و سهام مشترک B2Gold. تغییر در قوانین مالیاتی؛ خطرات ذاتی در فعالیت های اکتشافی ، توسعه و استخراج معادن. عدم قطعیت تخمین های ذخیره و منابع؛ عدم دستیابی به تولید ، هزینه یا برآوردهای دیگر؛ تولید واقعی ، برنامه های توسعه و هزینه های مختلف از نظر مادی از تخمین های امکان سنجی B2Gold و سایر مطالعات؛ توانایی به دست آوردن و حفظ هرگونه مجوز ، رضایت یا مجوزهای لازم برای فعالیتهای معدن. مقررات زیست محیطی یا خطرات و رعایت مقررات پیچیده مربوط به فعالیت های معدن؛ مقررات مربوط به تغییرات آب و هوا و تغییر اوضاع توانایی جایگزینی ذخایر معدنی و شناسایی فرصتهای خرید. بدهی های ناشناخته شرکت های خریداری شده توسط B2Gold. توانایی ادغام موفقیت آمیز در خریدهای جدید؛ نوسانات نرخ ارز؛ در دسترس بودن بودجه؛ تأمین مالی و فعالیت های بدهی ، از جمله محدودیت های احتمالی اعمال شده بر عملکرد B2Gold در نتیجه آن و توانایی تولید جریان نقدی کافی. عملیات در کشورهای خارجی و در حال توسعه و پیروی از قوانین خارجی ، از جمله موارد مرتبط با عملیات در کلمبیا و از جمله خطرات مربوط به تغییرات در قوانین خارجی و تغییر سیاستهای مربوط به معدن و الزامات مالکیت محلی یا ملی شدن منابع به طور کلی. عملیات از راه دور و در دسترس بودن زیرساخت های کافی؛ نوسانات قیمت و در دسترس بودن انرژی و سایر ورودی های لازم برای عملیات معدن؛ کمبود یا افزایش هزینه در تجهیزات ، تجهیزات و نیروی کار لازم؛ خطرات نظارتی ، سیاسی و کشوری ، از جمله بی ثباتی محلی یا اقدامات تروریستی و اثرات آن. اعتماد به پیمانکاران ، اشخاص ثالث و شرکای سرمایه گذاری مشترک. چالش های مربوط به عنوان یا حقوق سطح؛ وابستگی به پرسنل کلیدی و توانایی جذب و نگهداری پرسنل ماهر. خطر ضرر غیرقابل اطمینان یا غیر قابل اطمینان آب و هوا و شرایط نامساعد خطر دادخواهی؛ رقابت با سایر شرکتهای معدنی؛ حمایت جامعه از عملیات B2Gold ، از جمله خطرات مربوط به اعتصاب و متوقف کردن چنین عملیاتی هر از گاهی. درگیری با کارگران معدن کوچک خرابی سیستم های اطلاعاتی یا تهدیدات امنیت اطلاعات؛ نتیجه ارزیابی مالیات در حال انجام توسط اداره مالیات کلمبیا (DIAN) در مورد املاک Gramalote؛ توانایی حفظ کنترل های داخلی کافی بر گزارشگری مالی طبق قانون ، از جمله بند 404 قانون Sarbanes-Oxley؛ رعایت قوانین ضد فساد و مجازاتها یا اقدامات مشابه دیگر؛ رسانه های اجتماعی و شهرت B2Gold؛ همچنین سایر فاکتورهای شناخته شده و شرح داده شده با عنوان “عوامل خطر” در جدیدترین فرم اطلاعات سالانه B2Gold ، گزارش سالانه فرم فعلی B2Gold و گزارش های دیگر B2Gold با تنظیم کننده اوراق بهادار کانادا و کمیسیون اوراق بهادار و ارز ایالات متحده (“SEC”) ، که ممکن است به ترتیب در www.sedar.com و www.sec.gov مشاهده شود (“وب سایت”). این لیست از عواملی که ممکن است روی بیانیه های آینده نگر B2Gold تأثیر بگذارد ، جامع نیست.

مطلب مرتبط  Valor Mineral Management 250،000 دلار برای مشتری مدیریت مواد معدنی بازیابی می کند

اظهارات آینده نگر B2Gold براساس فرضیات قابل اجرا استوار است و مدیریت عواملی که براساس اطلاعات موجود در این زمان ، معقول و منطقی می دانند ، مبتنی بر اطلاعات موجود در این زمان است. این فرضیات و فاکتورها شامل فرضیات و عوامل محدود به توانایی B2Gold در انجام عملیات فعلی و آینده نمی شوند ، از جمله: فعالیت های توسعه و اکتشاف. زمان ، میزان ، مدت و ماندگاری اقتصادی اینگونه عملیات ها ، از جمله منابع معدنی یا ذخایر مشخص شده در آن؛ دقت و قابلیت اطمینان برآوردها ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها ، مطالعات و ارزیابی ها. توانایی B2Gold برای دیدار یا دستیابی به برآوردها ، پیش بینی ها و پیش بینی ها. در دسترس بودن و هزینه ورودی ها؛ قیمت و بازار خروجی ها از جمله طلا؛ دریافت به موقع مصوبات یا مجوزهای لازم؛ توانایی تحقق تعهدات فعلی و آینده توانایی به دست آوردن بودجه به موقع با شرایط معقول در صورت لزوم. شرایط اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی فعلی و آینده؛ و سایر فرضیات و عواملی که به طور کلی با صنعت معدن در ارتباط است. بیانیه های آینده نگر B2Gold مبتنی بر نظرات و برآوردهای مدیریت است و منعکس کننده انتظارات فعلی آنها در مورد رویدادهای آینده و عملکرد عملیاتی است و فقط از تاریخ این صحبت می کنند. اگر شرایط یا اعتقادات ، انتظارات یا عقاید مدیریت باید غیر از آنچه در قانون قابل اجرا پیش بینی شده باشد ، B2Gold هیچ گونه تعهدی برای به روزرسانی اظهارات آینده نگرانه به عهده نمی گیرد. هیچ تضمینی وجود ندارد که گفته های آینده نگر دقیق باشند ، و نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردها می توانند از لحاظ معنایی با آنچه در این بیانیه های آینده نگر بیان شده یا دلالت دارند متفاوت باشند. بر این اساس ، نمی توان اطمینان داد که هر رویدادی که توسط بیانیه های آینده پیش بینی شده باشد ، از بین می رود یا اتفاق می افتد ، یا اگر هرکدام از آنها انجام دهند ، B2Gold چه مزایا و چه بدهی هایی از آن به دست خواهد آورد. به دلایلی که در بالا ذکر شد ، اعتماد بی دلیل نباید روی اظهارات آینده نگر باشد.

SOURCE B2Gold Corp.

پاسخی بگذارید