گزارش Caterpillar پیشرفت استراتژی سازمانی ، پایداری

گزارش Caterpillar پیشرفت استراتژی سازمانی ، پایداری

کاترپیلار رئیس و مدیر عامل شرکت کاترپیلار گفت: “این گزارشات اجرای استراتژی شرکت ما را برای ارائه محصولات و خدمات نوآورانه برای موفقیت بیشتر مشتریان نشان می دهد.” جیم اوملببی. “همانطور که گزارش ها را آماده کردیم ، COVID-19 به یک بیماری همه گیر جهانی تبدیل شد ، و چالش های جدیدی را در سرتاسر جهان به وجود می آورد. از آنجا که مشتریان ما به رفع زیرساخت های جامعه ، انرژی و منابع نیازمندی هم در طول همه گیری و هم از بعد دیگر کمک می کنند ، فداکاری ما برای ایجاد آینده ای پایدار است. مهمتر از همیشه

گزارش سالانه چگونگی اجرای Caterpillar استراتژی خود را برای ایجاد ارزش برای سهامداران ، کارمندان و مشتریان نشان می دهد. نکات برجسته سال 2019 شامل موارد زیر است:

  • ادامه اجرای ما استراتژی سازمانی برای رشد سودآوربا تمرکز جدی بر تعالی عملیاتی ، گسترش پیشنهادات و خدمات با مشتریان در مرکز هدف ما.
  • عملکرد عملیاتی قوی، از جمله حاشیه سود عملیاتی 15.4٪.
  • بازگشت 6.2 میلیارد دلار به سهامداران، شامل 4.0 میلیارد دلار در خریدهای سهم و افزایش سود سه ماهه 20٪.
  • تمرکز بی امان روی خدمات ، در نتیجه افزایش دو درصدی به هدف ما برای دو برابر شدن درآمدهای خدمات ماشین آلات ، انرژی و حمل و نقل بین سال های 2016 و 2026.

گزارش پایداری سال 2019 ، که برای اولین بار مطابق با معیارهای هیئت مدیره استانداردهای حسابداری پایداری (SASB) تهیه شده است ، تأکید می کند که چگونه Caterpillar با دستیابی به پیشرفت پایدار از طریق عملکرد ، محصولات ، خدمات و راه حلهایی که باعث می شود امنیت ، تولیدی و استفاده کارآمد از منابع نکات برجسته سال 2019 شامل موارد زیر است:

  • تقدیم به ایمنی ، سلامتی و رفاه کارمندان ما، و در نتیجه بهترین عملکرد ایمنی در سابقه.
  • فراهم آوردن خدماتی که پشتیبانی از محصول سنتی را تغییر می دهند به روشهایی که باعث کاهش ردپای محیط زیست می شود ، ضمن اینکه پشتیبانی خلاقانه ای را به مشتریان ارائه می دهد.
  • تحویل پیشنهادات گسترده به روش های نوآورانه و پایدار
  • با تمرکز بر روی برتری عملیاتی، که به عملکردهای لاغر و کارآمد در جوامعی که ما خدمت می کنیم ترجمه می شود.
  • ادامه پیشرفت در اهداف ما در سال 2020در حال حاضر چندین کار در زمینه های ایمنی ، بهره وری انرژی ، انتشار گازهای گلخانه ای و ساعات مدیریت ناوگان با دستیابی به اهداف برای اهداف آینده حاصل شده است.
مطلب مرتبط  کنفرانس Centrus to Webcast در تاریخ 12 ماه مه در ساعت 8:30 دقیقه صبح ET

برای توییت کلیک کنید: Caterpillar به مشتریان کمک می کند تا جهانی بهتر بسازند https://bit.ly/35wkat0

درباره Caterpillar
از سال 1925 ، شرکت كاترپیلار به مشتریان ما كمك می كند تا دنیای بهتری را ایجاد كنند – پیشرفت پایدار را ممكن می سازد و باعث ایجاد مثبت در هر قاره می شود. با فروش سال 2019 و درآمد از 53.8 میلیارد دلار، Caterpillar تولید کننده پیشرو در جهان در ساخت و ساز و تجهیزات معدن ، موتورهای دیزلی و گاز طبیعی ، توربین های گازی صنعتی و موتورهای دیزلی برقی است. خدمات ارائه شده در طول چرخه عمر محصول ، فناوری پیشرفته و چندین دهه تخصص محصول ، Caterpillar را از هم متمایز می کند ، و ارزش فوق العاده ای را برای کمک به مشتریان در موفقیت ما فراهم می کند. این شرکت به طور عمده از طریق سه بخش اصلی – صنایع ساختمانی ، صنایع منابع و انرژی و حمل و نقل – فعالیت می کند و از طریق بخش محصولات مالی خود تأمین اعتبار و خدمات مرتبط را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به caterpillar.com مراجعه کنید. برای اتصال در رسانه های اجتماعی ، به caterpillar.com/social-media مراجعه کنید.

بیانیه های به جلو
برخی از اظهارات در این بیانیه مطبوعات مربوط به وقایع و انتظارات آینده است و عبارت های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است. کلماتی مانند “باور” ، “تخمین” ، “خواهد بود” ، ” “” می خواست “،” انتظار “،” پیش بینی “،” برنامه “،” پیش بینی “،” هدف “،” راهنمای “،” پروژه “،” قصد “،” می توانست “،” باید “یا کلمات یا اصطلاحات مشابه دیگر اغلب عبارات آینده نگر را شناسایی کنید. همه بیانیه های غیر از اظهارات واقعیت تاریخی عبارت های آینده نگر هستند ، از جمله ، بدون محدودیت ، اظهارات مربوط به چشم انداز ، پیش بینی ها ، پیش بینی ها یا توضیحات روند. این بیانیه ها عملکرد آینده را تضمین نمی کنند و فقط از تاریخ ساخت آنها صحبت می کنند ، و ما متعهد نمی شویم که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کنیم.

مطلب مرتبط  با وجود بیماری همه گیر ، ارزش بازار جهانی تصفیه آب و فاضلاب همچنان ادامه دارد

نتایج واقعی كاترپیلار ممكن است از لحاظ معناداری متفاوت از آنچه كه در بیانیه های آینده نگر ما توصیف شده و یا برمبنای چندین عامل است ، متفاوت باشد ، از جمله ، اما به این موارد محدود نمی شود: (من) شرایط اقتصادی جهانی و منطقه ای و شرایط اقتصادی در صنایعی كه ما در خدمت آنها هستیم. (ب) تغییرات قیمت کالاها ، افزایش قیمت مواد ، نوسانات تقاضا برای محصولات ما یا کمبود قابل توجه مواد؛ (iii) سیاست های پولی یا مالی دولت؛ (IV) خطرات سیاسی و اقتصادی ، بی ثباتی تجاری و رویدادهایی فراتر از کنترل ما در کشورهایی که ما در آن فعالیت می کنیم. (v) سیاست های تجارت بین المللی و تأثیر آنها بر تقاضا برای محصولات و موقعیت رقابتی ما ، از جمله اعمال تعرفه های جدید یا تغییر در نرخ تعرفه های موجود؛ (vi) توانایی ما در توسعه ، تولید و بازاریابی محصولات با کیفیت که پاسخگوی نیاز مشتریان ما باشد. (vii) تأثیر محیط بسیار رقابتی که در آن ما بر روی فروش و قیمت گذاری خود عمل می کنیم. (viii) تهدیدات امنیتی فناوری اطلاعات و جرم رایانه؛ (ix) تصمیمات مربوط به مدیریت موجودی و شیوه های منابع فروشندگان و مشتریان OEM ما. (x) عدم تحقق یا تأخیر در تحقق بخشیدن به همه مزایای پیش بینی شده ما ، سرمایه گذاری های مشترک یا واگذاری شرکت ها. (xi) اختلافات اتحادیه یا سایر موضوعات مربوط به روابط کارمندان؛ (xii) اثرات جانبی حوادث غیر منتظره؛ (xiii) اختلالات و یا نوسانات موجود در بازارهای مالی جهانی که منابع نقدینگی یا نقدینگی مشتریان ، نمایندگی ها و تأمین کنندگان ما را محدود می کند. (xiv) عدم حفظ رتبه های اعتباری و نتیجه بالقوه منجر به افزایش هزینه های استقراض و اثرات منفی بر هزینه بودجه ، نقدینگی ، موقعیت رقابتی و دسترسی به بازارهای سرمایه. (xv) خطرات بخش محصولات مالی ما در ارتباط با صنعت خدمات مالی؛ (xvi) تغییر در نرخ بهره یا شرایط نقدینگی بازار. (xvii) افزایش بزهکاری ، بازپرداخت یا ضرر خالص مشتریان Cat Financial؛ (xviii) نوسانات ارزی؛ (xix) انطباق ما یا گربه مالی با مقررات مالی و سایر محدودیت های قراردادهای بدهی. (xx) افزایش تعهدات بودجه طرح بازنشستگی. (xxi) نقض ادعا یا واقعی نقض قوانین و مقررات تجارت یا ضد فساد. (xxii) هزینه یا قرار گرفتن در معرض مالیات اضافی ، از جمله تأثیر اصلاحات مالیاتی ایالات متحده ؛ (xxiii) مراحل حقوقی قابل توجهی ، ادعاها ، دادخواستها یا تحقیقات دولت. (xxiv) مقررات جدید یا تغییر در آیین نامه خدمات مالی؛ (xxv) رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی. و (xxvi) سایر عوامل در جزئیات Caterpillar در فرم های 10-Q ، 10-K و پرونده های دیگر با کمیسیون اوراق بهادار و بورس توضیح داده شده است.

مطلب مرتبط  چشم انداز بازار جهانی سولفات سدیم تا سال 2025

SOURCE Caterpillar Inc.

لینک های مربوطه

http://www.caterpillar.com

پاسخی بگذارید