گزارش CME Group آمار بازار سپتامبر و سه ماهه سوم سال 2020

گزارش CME Group آمار بازار سپتامبر و سه ماهه سوم سال 2020

شیکاگو، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – گروه CME ، پیشروترین و متنوع ترین بازار مشتقات جهان ، امروز آمار بازار سپتامبر و سه ماهه سوم سال 2020 خود را گزارش داد ، نشان می دهد که در طول سه ماهه 15.6 میلیون قرارداد و میانگین رقم 16.9 میلیون قرارداد در روز ماه سپتامبر آمار بازار با جزئیات بیشتر در https://cmegroupinc.gcs-web.com/monthly-volume در دسترس است.

سه ماهه ADV در بین کلاسهای دارایی شامل:

سپتامبر ADV در بین کلاسهای دارایی شامل موارد زیر است:

موارد برجسته اضافی عبارتند از:

  • ثبت ADV از 2.4 میلیون قرارداد در معاملات آتی Micro E-mini Equity در سپتامبر و ثبت رکورد 2 میلیون ADV در Q3. معاملات آتی و گزینه های Micro E-mini 36٪ از شاخص سهام عدالت به طور کلی در طی Q3 2020 را نشان می دهد ، از 16٪ در Q3 2019 ، و از 34٪ در Q2 2020
  • سپتامبر شاخص سهام عدالت 74 درصد رشد کرد سپتامبر 2019، رسیدن به دومین بالاترین ADV ماهانه
  • E-mini Nasdaq-100 futures ADV 62٪ از افزایش یافت سپتامبر 2019 و از Q3 2019 23٪ رشد کرد
  • در آینده QV 148،000 قرارداد آتی نقره را ثبت کنید
  • رکورد معاملات آتی Micro Gold با قیمت 139،000 قرارداد در طی Q3
  • آتی ADV سویا 57٪ رشد کرد سپتامبر 2019
  • معاملات آتی شیکاگو SRW گندم 39٪ از افزایش یافت سپتامبر 2019
  • گزینه های گاز طبیعی ADV 24٪ از افزایش یافت سپتامبر 2019

گروه CME (www.cmegroup.com) به عنوان پیشروترین و متنوع ترین بازار مشتقات جهان مشتریان را قادر می سازد تا معاملات آتی ، گزینه ها ، بازارهای نقدی و فرابورس را معامله کنند ، اوراق بهادار را بهینه کنند و داده ها را تجزیه و تحلیل کنند – به فعالان بازار در سراسر جهان برای مدیریت کارآمد ریسک و فرصت های مناسب . صرافی های گروه CME گسترده ترین محصولات معیار جهانی را در بین تمام طبقات عمده دارایی براساس نرخ بهره ، شاخص سهام ، ارز ، انرژی ، محصولات کشاورزی و فلزات ارائه می دهند. این شرکت معاملات آتی و گزینه های معاملات آتی را از طریق بستر CME Globex trading ، معاملات با درآمد ثابت از طریق BrokerTec و معاملات ارزی در بستر EBS ارائه می دهد. علاوه بر این ، یکی از پیشروترین ارائه دهندگان پاکسازی طرف مقابل مرکزی جهان ، CME Clearing را اداره می کند. با مجموعه ای از محصولات و خدمات قبل و بعد از تجارت که کل چرخه حیات تجارت را تشکیل می دهد ، گروه CME همچنین خدمات بهینه سازی و سازش را از طریق TriOptima و خدمات پردازش تجارت را از طریق Traiana ارائه می دهد.

مطلب مرتبط  خدمه دوک انرژی پس از طوفان بزرگ ، قدرت را در کارولیناس بازیابی می کنند

CME Group ، آرم Globe ، CME ، Chicago Mercantile Exchange ، Globex و ، E-mini علائم تجاری Chicago Mercantile Exchange Inc. CBOT و شیکاگو هیئت تجارت علائم تجاری هیئت تجارت اتحادیه بازرگانی است شهر شیکاگو، NYMEX ، Exchange New York Mercantile و ClearPort علائم تجاری New York Mercantile Exchange ، Inc. COMEX علامت تجاری Commodity Exchange ، Inc. BrokerTec ، EBS ، TriOptima و Traiana علائم تجاری BrokerTec Europe LTD ، EBS Group LTD ، است. TriOptima AB و Traiana ، Inc به ترتیب. Dow Jones، Dow Jones Industrial Average، S&P 500 و S&P علامت های تجاری و تجاری علامت های تجاری Dow Jones Trademark Holdings LLC، Standard & Poor’s Financial Services LLC و S & P / Dow Jones Indices LLC ، حسب مورد هستند و مجوز آن را گرفته اند استفاده توسط Chicago Mercantile Exchange Inc. کلیه علائم تجاری دیگر متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

مطلب مرتبط  برنامه همکاران Oasis Midstream برای اولین بار درخواست کنفرانس سه ماهه 2020 را برای 11 مه سال 2020 برنامه ریزی کرده است

CME-G

SOURCE CME گروه

لینک های مربوطه

https://www.cmegroup.com/

پاسخی بگذارید