گزارش Horizon North Logistics Inc. نتایج رأی گیری از نشست سالانه و ویژه سهامداران و تأیید تحکیم سهم

گزارش Horizon North Logistics Inc. نتایج رأی گیری از نشست سالانه و ویژه سهامداران و تأیید تحکیم سهم

تورنتو، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Horizon North Logistics Inc. (“Horizon North” یا “شرکت”) (TSX: HNL.TO) گزارش داد که کلیه موارد ارائه شده برای تصویب در جلسه سالانه و ویژه سهامداران خود که عملا در 10 ژوئیه سال 2020 (“”ملاقات“) تصویب شد. هر یک از موضوعاتی که در این جلسه به آن رأی داده شده است ، به طور مفصل در بخشنامه اطلاعات مدیریت شرکت در تاریخ مورخ بررسی شده است 5 ژوئن سال 2020، که در SEDAR به آدرس www.sedar.com و در وب سایت شرکت به آدرس www.horizonnorth.ca موجود است.

درمجموع 232،928،040 سهام عادی به نمایندگی از 71.81٪ از سهام مشترک صادر شده و باقیمانده شرکت با رأی و پروکسی در ارتباط با جلسه رأی داده شد. نتایج رای گیری برای هر موضوعی که در جلسه ارائه شده است در زیر ارائه می شود:

1. انتخاب مدیران

هر یک از هشت نامزد شرکت به عنوان مدیر Horizon North انتخاب شد تا در جلسه سالانه بعدی سهامداران یا تا زمانی که جانشینان آنها انتخاب یا انتصاب شوند ، سمت خود را حفظ کند ، مگر اینکه این دفتر زودتر مطابق آئین نامه شرکت مرخص شود.

نامزد

# رای برای

٪ رای برای

# رأی بازداشت

بازپرداخت رای

باغ مری

232،245،737

99.82

423،982

0.18

راد دبلیو گراهام

232،300،499

99.84

369،220

0.16

دیوید جانستون

232،377،827

99.87

291،892

0.13

سیمون لندی

232،419،719

99.89

250،000

0.11

جان مک کویش

232،383،769

99.88

285،950

0.12

آر ویلیام مک فارلند

232،359،477

99.87

310،242

0.13

کوین دی نبولز

218،951،230

94.10

13،718،489

5.90

راسل نیومارک

232،339،169

99.86

330،550

0.14

2. انتصاب حسابرس

PricewaterhouseCoopers LLP ، حسابداران حرفه ای منشور ، منصوب شد تا در پایان جلسه سالانه بعدی به عنوان ممیزی شرکت منصوب شود ، در ضمن پاداش تعیین شده توسط هیئت مدیره با 99.96٪ آراء موافق تعیین می شود.

3. تصویب آیین نامه اصلاح و اصلاح شده

قطعنامه معمولی برای تصویب و تأیید آئین نامه اصلاح و اصلاح شده شرکت ، از جمله مقررات اخطارهای قبلی ، با تقریباً 99.96٪ آراء موافق تصویب شد.

4. تصویب ادغام سهام

یک قطعنامه ویژه (“قطعنامه تحکیم اشتراک”) که مجوز ادغام را می دهد (“تحکیم“) سهام مشترک صادر شده و برجسته شرکت (“سهام مشترک“) بر اساس یک (1) سهام مشترک جدید پس از تحکیم برای هر پنج (5) سهام مشترک قبل از تحکیم با تقریبا 99.91٪ آراء رای موافق تصویب شد.

مطلب مرتبط  شركت Algonquin Power & Utilities آرتور كاكپرزاك را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب می كند

شرکت پس از تصویب سهامدار ، ماده اصلاحات را برای اجرای تحکیم تهیه کرد. سهام مشترک پس از تحکیم همچنان در بورس اوراق بهادار تورنتو (TSX) تحت نماد معاملاتی “HNL.TO” درج می شود و انتظار می رود طی دو یا چهار روز کاری معاملات خود را براساس مبنای پس از تحکیم آغاز کند. پس از تحکیم ، شرکت انتظار دارد که حدود 64،869،374 سهام مشترک صادر و قابل تصرف داشته باشد. از آنجا که هیچ سهام عادی سهام کسری در رابطه با تحکیم منتشر نمی شود ، تعداد دقیق سهام مشترک برجسته پس از تحکیم بر اساس حذف سهام کسری متفاوت خواهد بود. به جای سهام عادی کسری ، هر یک از سهامداران ثبت شده شرکت در غیر این صورت حق دریافت سهم مشترک عادی را پس از اجرای تحکیم ، نزدیکترین تعداد کل سهام مشترک پس از تحکیم دریافت می کنند. در محاسبه چنین منافع کسری ، کلیه سهام مشترک قبل از تحکیم ثبت شده به نام یا سودجویانه توسط این سهامدار یا نامزد آنها ثبت می شود.

درباره افق شمالی

Horizon North یک شرکت با لیست عمومی است (TSX: HNL.TO) که یک پلت فرم خدمات پشتیبانی پان کانادایی را در یازده استان و قلمرو و بازارهای انتهایی متنوع انجام می دهد.

مشاغل راه حل های مدولار ما مفاهیم طراحی مدرن را با فرآیندهای تولید خارج از سایت ادغام می کند تا راه حل های ساختمانی با کیفیت بالا برای مشتریان تجاری ، مسکونی و صنعتی تولید کند. مشاغل مدیریت تأسیسات ما راه حل های بهره برداری و نگهداری برای دارایی های ساخته شده و زیرساخت ها را در بخش های دولتی و خصوصی از جمله حمل و نقل هوایی ، دفاعی و امنیتی ، خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش و دولت ارائه می دهد. مشاغل کارمندی با اقامت ، جنگلداری و خدمات انرژی ما طیف کاملی از راه حل های اسکان در نیروی کار ، خدمات جنگلداری و راه حل های دسترسی را برای مشتریان در بخش های انرژی ، معدن ، جنگلداری و ساخت و ساز در بین سایر موارد فراهم می کند.

مطلب مرتبط  الهام بخش از رهبر مشاغل تحول گرا ، مایک کورتنی ، به عنوان EVP از فروش و توسعه تجارت استقبال می کند

Horizon North سابقه ای برجسته در ایجاد و مدیریت مکان هایی دارد که نقش اساسی در اقتصاد ملی و جوامع محلی ما دارد. آنچه ما را از هم جدا می کند تخصص ما در جمع کردن افراد مناسب و با مهارت های مناسب برای تحویل خدمات و بهبود تجربیات مشتریان است.

اطلاعات شرکت ها

اطلاعات تکمیلی مربوط به Horizon North شامل فرم اطلاعات سالانه شرکت ، انتشارات مطبوعاتی ، صورتهای مالی و بحث و تحلیل مدیریت در SEDAR در www.sedar.com در دسترس است.

همچنین می توانید به وب سایت ما به آدرس www.horizonnorth.ca مراجعه کنید.

بیانیه های به جلو

این خبر حاوی بیانیه ها یا افشای خاصی در رابطه با Horizon North است که مبتنی بر انتظارات مدیریت آن و همچنین فرضیات ارائه شده توسط و اطلاعاتی است که هم اکنون در دسترس Horizon North است که ممکن است اظهارات یا اطلاعات آینده نگر باشد (“بیانیه های آینده نگر” ) طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار. تمام این اظهارات و افشاگری ها ، به غیر از واقعیت های تاریخی ، که به فعالیت ها ، رویدادها ، نتایج ، نتایج یا تحولاتی که افق شمالی پیش بینی کرده یا انتظار دارد ممکن است باشد ، ممکن است یا در آینده (بطور کامل یا جزئی) رخ دهد باید در نظر گرفته شود. اظهار نظر در بعضی موارد ، جملات آینده نگر با استفاده از کلمات “پیش بینی” ، “اراده” ، “انتظار” ، “ایمان” ، “پیش بینی” و عبارات مشابه قابل شناسایی است. به طور خاص ، اما بدون محدود کردن موارد ذکر شده در این خبر ، حاوی بیانیه های آینده نگر مربوط به تعداد پیش بینی شده سهام مشترک پس از تحکیم ، زمان شروع معاملات در TSX و رضایت از هرگونه شرایط مربوط به آن است.

اظهارات آینده نگر موجود در این نسخه خبری حاکی از چندین ماده و انتظارات و فرضیات Horizon North است ، از جمله ، بدون محدودیت ، تعداد پیش بینی شده سهام مشترک پس از تحکیم و اینکه سهام مشترک پس از تحکیم تقریباً در دو تجارت آغاز می شود. روزهای تشکیل پرونده های مربوط به اصلاحیه.

مطلب مرتبط  Clarity Gold روری کوتلو اوغلو را به هیئت مشورتی خود منصوب می کند

Horizon North معتقد است كه عوامل مادی ، انتظارات و فرضیات منعكس شده در بیانیه های آینده نگر در این زمان معقول هستند ، اما نمی توان اطمینان داد كه این عوامل ، انتظارات و فرضیات صحیح خواهند بود ، از جمله در مورد همه گیری COVID-19. و محیط اقتصادی کنونی اظهارات آینده نگر که در این خبر منتشر شده تضمین کننده عملکرد آینده نیست و نباید به آنها ناعادلانه اعتماد کرد. چنین بیانیه های آینده نگر شامل ریسک های شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی هستند که ممکن است باعث شود نتایج واقعی یا حوادث از لحاظ مادی با آنچه پیش بینی شده در چنین بیانیه های آینده دار پیش بینی می شود ، از جمله ، بدون محدودیت: شرایط عمومی اقتصادی ، بازار و تجارت ، از جمله در نور بیماری همه گیر COVID-19؛ و برخی از خطرات دیگر که هر از گاهی در اسناد افشای عمومی Horizon North شرح داده می شود ، از جمله ، بدون محدودیت ، آن خطرات مشخص شده در این نسخه خبری ، و در فرم اطلاعات سالانه Horizon North ، نسخه هایی از آنها در نمایه SEDAR Horizon North در www.sedar موجود است. .com به خوانندگان هشدار داده شده است که لیست قبلی عوامل جامع نیست و هشدار داده می شود که به این گفته های آینده نگر اتکا نکنند.

بیانیه های آینده نگر موجود در این خبر از تاریخ این مقاله ساخته شده است و شرکت هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی عمومی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، مگر اینکه در این مورد ضروری باشد. طبق قوانین مربوط به اوراق بهادار

SOURCE Horizon North Logistics Inc.

لینک های مربوطه

www.horizonnorth.ca

پاسخی بگذارید