گزارش Q3 2020 مالی شرکتهای انرژی اورانیوم Files 2020 مالی Q3

گزارش Q3 2020 مالی شرکتهای انرژی اورانیوم Files 2020 مالی Q3

CORPUS CHRISTI ، تگزاس، 9 ژوئن سال 2020 / PRNewswire / – شرکت انرژی اورانیوم (NYSE آمریکایی: UEC) (“شرکت” یا “UEC”) خوشحال است که مطابق با الزامات NYSE آمریکا ، گزارش گزارش سه ماهه شرکت را در فرم 10-Q برای نه گزارش می دهد. ماهها به پایان رسید 30 آوریل 2020 با کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده (“SEC”). این پرونده فرم 10-Q که شامل صورتهای مالی تلفیقی شرکت ، یادداشتهای مربوط به آن و بحث و تحلیل مدیریت است ، برای مشاهده در وب سایت SEC در http://www.sec.gov/edgar.shtml یا در دسترس است. وب سایت شرکت در www.uraniumenergy.com.

درباره شرکت انرژی اورانیوم

Uranium Energy Corp یک شرکت استخراج و استخراج اورانیوم مستقر در ایالات متحده است. در جنوب تگزاس ، عملیات تفریحی این شرکت توسط تسهیلات پردازش کاملاً دارای مجوز Hobson که در پروژه های Palangana ، Burke Hollow و Goliad ISR محوری است ، لنگر انداخته شده است. در وایومینگ ، UEC پروژه Reno Creek را که بزرگترین پروژه مجاز قبل از ساخت اورانیم قبل از ساخت و ساز در ایالات متحده است ، کنترل می کند. علاوه بر این ، این شرکت کنترل خط لوله ای از پروژه های اورانیوم را در آریزونا، نیومکزیکو و پاراگوئهیک پروژه اورانیم / وانادیوم در کلرادو و یکی از بالاترین و بزرگترین کانسارهای فرآورده توسعه نیافته در جهان ، واقع در پاراگوئه. فعالیت های این شرکت توسط متخصصان با مشخصات شناخته شده برای تعالی در صنعت خود ، نمایه ای بر اساس چندین دهه تجربه دست و پا در جنبه های کلیدی اکتشاف ، توسعه و استخراج اورانیوم اداره می شود.

مطلب مرتبط  Orvana گزارش نتایج سه ماهه دوم بدون نظارت برای سال 2020

اطلاعات بورس اوراق بهادار:
NYSE آمریکایی: UEC
+ نماد بورس فرانکفورت: U6Z
WKN: AØJDRR
ISN: US916896103

بیانیه بندر ایمن

به استثنای اظهارات واقعیت تاریخی موجود در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبر خبری “بیانیه های رو به جلو” را تشکیل می دهد ، زیرا این اصطلاح در کاربرد قابل استفاده است ایالات متحده و قوانین کانادا این بیانیه ها مربوط به تجزیه و تحلیل ها و اطلاعات دیگری است که بر اساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبلغی که هنوز قابل تعیین نیستند و فرضیات مدیریت است. هر گزاره دیگری که بیانگر یا درگیر بحث در رابطه با پیش بینی ها ، انتظارات ، اعتقادات ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، فرضیات یا رویدادها یا عملکردهای آینده باشد ، اظهاراتی از واقعیت تاریخی نیست و باید به عنوان “اظهارات آینده نگر” تلقی شود. این اظهارات مشتاقانه مشتمل بر خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت ها و سایر عواملی است كه ممكن است باعث شود نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت از نظر مادی با هر نتیجه ، عملکرد یا دستاوردهای آتی بیان شده یا دلالت شده توسط چنین اظهارات آینده نگر متفاوت باشد. اگرچه این شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را که باعث می شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج متفاوت از لحاظ توصیف شده در بیانیه های آینده نگر باشد ، شناسایی کند ، اما ممکن است فاکتورهای دیگری نیز وجود داشته باشند که باعث می شوند اقدامات ، حوادث یا نتایج آنطور که پیش بینی نشده ، برآورد نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داد که چنین گزاره هایی به عنوان نتایج واقعی ثابت می شوند و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی از نظر معنوی متفاوت باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر مندرج در این خبر اعتماد کنند.

مطلب مرتبط  PBF Energy گزارش نتایج سه ماهه اول سال 2020

منابع انرژی اورانیوم

لینک های مربوطه

http://www.uraniumenergy.com/

پاسخی بگذارید