گزاف گویی انرژی به خانواده ها کمک می کند تا در صورتحساب انرژی صرفه جویی کنند

گزاف گویی انرژی به خانواده ها کمک می کند تا در صورتحساب انرژی صرفه جویی کنند

هوستون، 26 آگوست 2020 / PRNewswire / – امروز انرژی مستقیم Bounce Energy (گزاف گویی) را راه اندازی کرد ، یک سرویس مشاوره و دربان انرژی جدید مسکونی است که به مشتریان کمک می کند با پیدا کردن و تعویض آنها به یک برنامه برق و گاز طبیعی با قیمت مناسب تر پس انداز کنند. اکنون در دسترس است فیلادلفیا کارشناسان انرژی Bounce ساکنان منطقه PECO ، تمام برنامه های انرژی موجود را از بیش از 130 تأمین کننده انرژی ارزیابی می کنند و مشتریان را به یک برنامه بهتر تبدیل می کنند تا مشتریان پس انداز کنند.

وی گفت: “همه گیر شیوه مصرف انرژی تغییر کرده است و ما می خواهیم به مشتریان مسکونی این فرصت را بدهیم که به راحتی و با اطمینان روش خرید انرژی را نیز تغییر دهند.” بروس استوارت، رئیس انرژی گزاف گویی و انرژی مستقیم. “با توجه به اینکه تعداد بیشتری از مردم از خانه خود زندگی و کار می کنند ، مصرف انرژی مسکونی بالا رفته است که می تواند منجر به افزایش قبوض برق شود. Bounce Energy ایجاد شده است تا اطمینان حاصل کند که مشتریان از بازار رقابتی بهره مند می شوند ، با یک سرویس قابل اعتماد که مشتریان بتوانند روی آن حساب کنند. برای مدیریت کارهای اضافی برنامه های تحقیق و بررسی ، ما این کار را برای مشتریان آسان می کنیم گزاف گویی از برنامه فعلی آنها تا قیمت بهتری در صورت دسترسی – و از دست دادن مزایای رقابت خودداری کنید. ”

مطلب مرتبط  Sunnata ، تاریک لوترون برای نسل جدید کنترل روشنایی است

گزاف گویی به عنوان طرفدار مشتریان عمل می کند و نیازهای انرژی منحصر به فرد مشتری را ارزیابی می کند ، حساب کاربری خود را مدیریت می کند و در صورت وجود فرصتی برای پس انداز ، مشتریان را به سمت ارائه دهندگان جدید سوق می دهد. مشتریان برای نیازهای انرژی خود ماهانه 9.99 دلار از خدمات دربان دریافت می کنند و همچنان صورت حساب های برق خود را به شرکت محلی پرداخت می کنند.

مطلب مرتبط  محصولات هوایی سود سهام سه ماهه را اعلام می کنند

گزاف گویی وابسته به انرژی مستقیم است ، با این حال گزاف گویی مستقل از این وابستگی فعالیت می کند و تنها در صورت داشتن رقابتی ترین قیمت بازار ، شما را به سمت انرژی مستقیم سوئیچ می کند.

درباره انرژی مستقیم
انرژی مستقیم یکی از این موارد است آمریکای شمالی بزرگترین ارائه دهندگان خرده فروشی برق ، گاز طبیعی و خدمات مربوط به انرژی در منزل و تجارت با بیش از چهار میلیون مشتری. انرژی مستقیم در جایی که انرژی ، داده و فناوری با آنها ملاقات می کنند ، سادگی و نوآوری به مشتریان می دهد. یک شرکت تابعه Centrica plc (LSE: CNA) ، یک شرکت بین المللی انرژی و خدمات ، انرژی مستقیم ، شرکت های تابعه و یا وابسته های آن ، در 50 ایالت متحده آمریکا به علاوه فعالیت می کند. منطقه کلمبیا و 8 استان در کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انرژی مستقیم ، لطفاً به www.directenergy.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Zoomlion نخستین جرثقیل کامیون برقی در جهان را تولید می کند و در صنعت حفاظت از ماشین آلات از ساخت و ساز حفاظت از محیط زیست پیشرو است

منبع انرژی مستقیم

لینک های مربوطه

http://www.directenergy.com

پاسخی بگذارید