گلوبال فلزی فلزی ارزیابی فرصت بازار 2020-2025 شامل AESSEAL ، Eaton ، EnPro Industries ، گروه فرویدنبرگ ، Meggitt ، MW Industries ، Senior ، Smith Group ، Bellows US و Witzenmann

گلوبال فلزی فلزی ارزیابی فرصت بازار 2020-2025 شامل AESSEAL ، Eaton ، EnPro Industries ، گروه فرویدنبرگ ، Meggitt ، MW Industries ، Senior ، Smith Group ، Bellows US و Witzenmann

DUBLIN، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – گزارش “بازار فروش فلز فلز براساس نوع مواد ، بر اساس نوع محصول ، با نوع استفاده نهایی در صنعت ، و با توجه به منطقه ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2020-2025” اضافه شده است ResearchAndMarkets.com ارائه.

این گزارش جامع در مورد بازار آویز فلزی یکی از انواع خود است و فرصت های رشد فعلی و آینده را برای شرکت کنندگان در بازار تا سال 2025 تخمین می زند. این گزارش را به تفصیل ارائه می دهد و بازار را به تفصیل تجزیه و تحلیل می کند تا منظره ای پانوراما از آن ارائه شود. بازار.

اطلاعات / اطلاعات حیاتی ارائه شده در گزارش می تواند نقش مهمی برای فعالان بازار و همچنین سرمایه گذاران در شناسایی میوه های کم آویز موجود در بازار و همچنین تدوین استراتژی های رشد به منظور تسریع در روند رشد آنها داشته باشد. .

بازار ضربات فلزی: نکات برجسته

با وجود نوسانات تقاضای کوتاه مدت ، برآوردهای نویسنده حاکی از آن است که انتظار می رود بازار جهانی ضربات فلزی از رقم نقطه عطف عبور کند 1 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2025 ، انتظار می رود پس از سقوط در سال 2020 بهبودی حاصل شود. تقاضا برای حلقه های فلزی به رشد و همچنین سلامت صنایع نهایی که در آن از این بالگردها استفاده می شود ، بسیار تحت تأثیر رشد قرار دارد. صنایع عمده استفاده نهایی در حال حاضر تحت فشار زیادی قرار داشتند و برای بازپرداخت مطالبه خود سخت تلاش می کردند. چندین عامل منطقه ای خاص در صنعت از رشد یا نزولی صنعت عقب مانده عقب مانده بودند. هوا و فضا و دفاع و خودرو مهمترین صنایعی بودند که در سال 2019 با کاهش روبرو شدند. شیوع COVID-19 نگرانی های این صنعت را تا حدی بی سابقه تر کرد.

به عنوان مثال ، سال 2019 برای صنعت هوافضا چالش برانگیز بود ، که مجبور شد غول های صنعت را مجدداً استراتژی های خود را بسازند. پایه و اساس شکست موتور سری B737 Max ، P&W 1100G (A320neo) ، تحویل برنامه های هواپیماهای آینده مانند B777X را به تأخیر انداخت و نرخ تولید برنامه های کلیدی هواپیما را تغییر داد. A350XWB و B787 به دلیل لغو سفارشات از چین و سایر نقاط جهان ، رشد بازار را رکود کرد. تمام این عوامل هنوز برطرف نشده و تأثیر بر تقاضا دارد.

شیوع COVID-19 باعث ایجاد آتش سوزی به چالش های صنعت شد و باعث شد OEM ها و همچنین بازیکنان ردیف برای خاموش کردن فعالیت های خود مجبور شوند. ایرباس و بوئینگ هر دو عملیات خود را طبق دستورالعمل دولت در حال خاموش کردن می دانند. به طور هم زمان ، محدودیت مسافرتی یا قفل شدن اقتصادهای بزرگ به شدت درگیر تجارت شرکتهای هواپیمایی است که به نوبه خود از OEM های هواپیما درخواست می کنند تا تحویل هواپیماها را به تأخیر بیاندازند یا سفارش هواپیما را لغو کنند. به طور مشابه ، شیوع COVID-19 نگرانی های صنعت خودرو و صنعت نفت و گاز را بیش از پیش تشدید کرد. با این حال ، اصول اصلی بازار اکثر صنایع اصلی استفاده نهایی ، مانند A&D ، که از فنرهای فلزی استفاده می شود ، قوی است و به صنعت کمک می کند تا از این محیط بازار رکود اقتصادی عقب بماند.

مطلب مرتبط  بازار جهانی تا سال 2025 از 51 میلیارد دلار درآمد عبور خواهد کرد

امروز جهان نسبت به ضرر احتمالی ناشی از COVID-19 شک و تردید دارد. ویروس به سرعت در سرتاسر مناطق گسترش یافته و رشد اقتصادی اقتصادهای بزرگ را به خطر می اندازد. در حال حاضر ، قفل کردن تنها یک روش تاکتیکی برای محو انتشار سریع آن است. همه اقتصادهای بزرگ قبلاً از خاموش کردن و خاموش کردن امکانات تولیدی خبر داده اند و آماده هستند که اقتصاد خود را در رکود عمیق و با هزینه صرفه جویی در مردم خود سوق دهند.

مطابق با UNCTAD ، شیوع COVID-19 می تواند هزینه اقتصاد جهانی را به همراه داشته باشد 2 تریلیون دلار آمریکا در سال 2020 ، باعث رکود اقتصادی در برخی کشورها شد.

این باعث کاهش سرعت اقتصاد جهانی می شود و رشد اقتصادی یو امسال زیر 2 درصد تخمین زده می شود. COVID-19 زنجیره تأمین را به ویژه در صنعت خودرو ، هوافضا و دفاع و صنایع نفت و گاز به شدت مختل می کند. برآوردهای نویسنده در مورد تقاضا برای حیاط فلزی برای سالهای 2020 و 2025 براساس پیش بینی های اولیه همراه شده است ، همچنین با نتایج مصاحبه اولیه همراه است.

بازار بر اساس نوع ماده به عنوان آلیاژهای تیتانیوم ، آلیاژهای استیل ضدزنگ ، آلیاژهای نیکل و سایرین تقسیم می شود.

آلیاژهای تیتانیوم به احتمال زیاد همچنان غالب ترین نوع ماده هستند و احتمالاً شاهد بیشترین رشد در طی پنج سال آینده هستند. در حال رشد محتوای کامپوزیت ها در صنعت هوافضا با سازگاری عالی تیتانیوم با کامپوزیت ها ، افزایش نفوذ مواد سبک ، افزایش استفاده از آلیاژهای تیتانیوم در اتومبیل های سطح بالا برای کاهش وزن و به دست آوردن استحکام بالا ، و خواص مطلوب تیتانیوم در مورد مقاومت در برابر خوردگی و گسترش حرارتی برخی از عوامل اصلی رشد برتر آلیاژهای تیتانیوم در بازار است.

بر اساس نوع محصول ، بازار به صورت کمانهای جوش خورده لبه ، حلزون های مکانیکی تشکیل شده ، حلقه های الکتروفورم شده و موارد دیگر تقسیم می شود.

پایین تر از جوش خورده به احتمال زیاد همچنان غالب ترین نوع محصول خواهد بود و احتمالاً در دوره پیش بینی CAGR عالی را ثبت می کند ، در حالی که زیر سازه مکانیکی احتمالاً دومین نوع محصول بزرگ در مدت مشابه باقی خواهد ماند. حلقه های جوش خورده لبه برای کاربردهای درجه حرارت بالا مانند موتورهای هواپیما ، تجهیزات ساخت نیمه هادی ، ابزارهای نفت و گاز و دستگاه پزشکی ترجیح داده می شوند.

بر اساس صنعت استفاده نهایی ، بازار به عنوان هوافضا و دفاعی ، خودرو ، نفت و گاز ، نیمه هادی ، دارویی و … تقسیم می شود.

هوافضا و دفاع احتمالاً مهمترین بخش در طی پنج سال آینده خواهد بود. با وجود سقوط تحویل هواپیماهای تجاری در سال 2019 و کاهش پیش بینی شده در سال 2020 به دلیل شیوع COVID-19 ، اصول بازار همچنان قوی است با اینكه هر دو Boeing و Airbus دارای عقب افتادگی های سفارش عظیمی هستند كه در حال حاضر بیش از 8 سال از تولید را ترجمه می كنند. سطح تولید علاوه بر این ، توسعه انواع کارآمد در سوخت (B777x ، B737Max ، A320neo و A330neo) و ورود به بازار OEM (COMAC و Irkut) در تجارت هوافضا تجاری ، بازگرداندن سریع دیگری را تضمین می کند.

از نظر منطقه ، آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود که در طول دوره پیش بینی بزرگترین و سریعترین رشد بازار حیاط فلزی باشد.

مطلب مرتبط  مجموعه روندهای رنگی خودروی 2020-2021 BASF خوش بینی و خلق و خوی مثبت را معرفی می کند

تقاضای کوتاه مدت بازار در این کشور چالش برانگیز است آسیا و اقیانوسیه منطقه با چین و کره جنوبی تحت تأثیر شیوع تاج ویروس قرار گرفته است. به عنوان مثال ، ایرباس به طور موقت مراکز تکمیل A320 و A330 خود را تعطیل کرده است تیانجین ، چین. با این حال ، چینی ها با بازگشایی کارخانه های مونتاژ توسط بوئینگ و ایرباس ، کارخانه های مونتاژ خودرو و غیره ، نشانه اولیه بهبودی را نشان دادند.

آمریکای شمالی و اروپا همچنین پیش بینی می شود که در طول دوره پیش بینی تقاضای قابل توجهی برای حلقه های فلزی ایجاد شود.

ایالات متحده آمریکا موتور رشد بازار آویز فلزی آمریکای شمالی است. این کشور قطب اصلی صنعت هوا فضا با حضور چندین هواپیمای سنگین نصب شده ، تأمین کننده های فلزی و تامین کننده مواد اولیه است. به همین ترتیب ، آلمان، فرانسه، انگلیس ، و روسیه بازارهای عمده در اروپا.

زنجیره تأمین این بازار شامل تامین کنندگان مواد اولیه ، تولید کنندگان زیر فلز ، بازیکنان لایه و کاربران نهایی است. بازیگران اصلی بازار عبارتند از Senior Plc. ، Freudenberg Group ، EnPro Industries Inc. ، Witzenmann GmbH ، Eaton Corporation Plc ، ایالات متحده Bellows ، Inc. ، AESSEAL plc ، Smith Group ، Meggitt PLC و MW Industries. اجرای ادغام و ادغام و ایجاد همکاری با OEM برای توسعه مشترک میلگردهای فلزی برخی از راهکارهای اتخاذ شده توسط بازیگران اصلی برای دستیابی به مزیت رقابتی در بازار است.

برخی از ادغام ها و ادغام های کلیدی و اتحادهای استراتژیک در بازار:

  • در سال 2018 ، Satair A / S (یک شرکت گروه Airbus Group) و Senior Metal Bellows توافقنامه موجود را تمدید کردند (اولین مورد آن در سال 2017 امضا شد) برای توزیع کلیه محصولات پس از فروش تجاری هوافضا اعم از باتری ها ، حلقه ها ، دریچه های حرارتی ، کمپرسورها و غیره. که در اروپا و آسیا و اقیانوسیه. این توافق نامه با هدف تقویت شبکه توزیع در خارج تمدید شده است آمریکای شمالی.
  • شرکت MW Industries، Inc. شرکت آمریفلکس را در سال 2018 به دست آورد تا بیشتر بتواند سبد محصولات فلزی خود را به همراه شرکت های موجود: BellowsTech و Servometer تقویت کند.
  • در سال 2015 ، شرکت MW Industries ، Inc. BellowsTech ، LLC و Servometer ، LLC را به دست آورد تا وارد مشاغل فلزی و خدمات بهتر بازار شود.

موضوعات کلیدی پوشانده شده است

1. خلاصه اجرائی

2. بررسی اجمالی بازار و بخش بندی فلزات فلزی
2.1. مقدمه
2.2. تقسیم بازار بلوک های فلزی
2.2.1. براساس نوع مواد
2.2.2. براساس نوع محصول
2.2.3 با استفاده از نوع صنعت نهایی
2.2.4 براساس منطقه
2.3 تجزیه و تحلیل زنجیره تأمین
2.4 تجزیه و تحلیل چرخه عمر صنعت
2.5. تجزیه و تحلیل PEST: ارزیابی تأثیر تغییر محیط کسب و کار
2.6. تجزیه و تحلیل SWOT

3. ارزیابی بازار فلز فلنج
3.1 بینش
3.2 روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی (میلیون دلار)
3.3 تجزیه و تحلیل بخش های بازار (میلیون دلار آمریکا)
3.4 تجزیه و تحلیل منطقه ای و سطح کشور (میلیون دلار آمریکا)
3.5. درایورهای بازار
3.6. چالش های بازار

4- تجزیه و تحلیل رقابتی
4.1 بینش
4.2. تجزیه و تحلیل نمونه کارها محصول
4.2.1. براساس نوع مواد
4.2.2 براساس نوع محصول
4.2.3 با استفاده از نوع صنعت نهایی
4.3 حضور جغرافیایی
4.4 اتحادهای استراتژیک
4.5 تجزیه و تحلیل سهم بازار
4.6. تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر

مطلب مرتبط  بازار جهانی عایق حرارتی ساختمان (2020 تا 2026)

5. روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی بر اساس نوع مواد (2014-2025)
5.1. بینش استراتژیک
5.2 آلیاژ تیتانیوم: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
5.3 آلیاژهای استنلس استیل: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)
5.4 نیکل آلیاژ: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
5.5 دیگران: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)

6. روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی بر اساس نوع محصول (2014-2025)
6.1. بینش استراتژیک
6.2 Edge-Welded Bellows: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
6.3 مکانیسم های خنثی شده مکانیکی: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
6.4 الکتروفورم شده Bellows: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
6.5 دیگران: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)

7. روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی بر اساس نوع استفاده نهایی (2014-2025)
7.1 بینش استراتژیک
7.2 هوافضا و دفاع: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
7.3 خودرو: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)
7.4 نفت و گاز: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)
7.5 نیمه هادی: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار آمریکا)
7.6 دارویی: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)
7.7 دیگران: روند و پیش بینی منطقه ای (میلیون دلار)

8. روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی توسط منطقه (2014-2025)
8.1. بینش استراتژیک
8.2. تجزیه و تحلیل بازار بالش فلزی آمریکای شمالی
8.2.1. تجزیه و تحلیل کشور: روند و پیش بینی (میلیون دلار)
8.2.1.1. ایالات متحده روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی (میلیون دلار)
8.2.1.2. روند و پیش بینی بازار بلوک های فلزی کانادا (میلیون دلار)
8.2.1.3. پیش بینی روند و پیش بینی بازار فلش فلز مکزیک (میلیون دلار)
8.3. تجزیه و تحلیل بازار ضربات فلزی اروپا
8.4. آسیا و اقیانوسیه تجزیه و تحلیل بازار فلش فلزی

9. فرصت های رشد استراتژیک
9.1 بینش استراتژیک
9.2 تحلیل جذاب بازار
9.2.1. جذابیت بازار براساس نوع مواد
9.2.2. جذابیت بازار بر اساس نوع محصول
9.2.3. جذابیت بازار براساس نوع استفاده نهایی
9.2.4. جذابیت بازار براساس منطقه
9.2.5. جذابیت بازار کشور
9.3. روندهای نوظهور
9.4 تجزیه و تحلیل ماتریس رشد
9.5 عوامل کلیدی موفقیت

10. مشخصات شرکت بازیکنان کلیدی (پروفایل ، اطلاعات مالی ، رقابت ، استراتژی ها ، و غیره)
10.1 AESSEAL plc
10.2 شرکت ایتون plc
10.3 EnPro Industries، Inc.
10.4 گروه فرویدنبرگ
10.5 Meggitt plc
10.6 صنایع MW
10.7 plc ارشد
10.8 گروه اسمیت
10.9 ایالات متحده Bellows ، Inc.
10.10 Witzenmann GmbH

برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزارش به https://www.researchandmarkets.com/r/380kv9 مراجعه کنید

Research and Markets همچنین خدمات تحقیقاتی سفارشی را ارائه می دهد که تحقیق متمرکز ، جامع و متناسب را ارائه می دهد.

تماس با رسانه:

تحقیقات و بازارها
لورا وود، مدیر ارشد
[email protected]

برای ساعات اداری E.S.T با شماره + 1-917-300-0470 تماس بگیرید
برای تماس تلفنی در ایالات متحده آمریکا / CAN رایگان + 1-800-526-8630
برای ساعت های اداری GMT ​​با شماره + 353-1-416-8900 تماس بگیرید

فکس ایالات متحده: 646-607-1907
نمابر (خارج از ایالات متحده): + 353-1-481-1716

منبع و بازارها

لینک های مربوطه

http://www.researchandmarkets.com

پاسخی بگذارید