یوربا لیندا در منطقه آب تولید کننده گاز طبیعی را نصب می کند تا از خدمات قابل اطمینان آب در موارد اضطراری پشتیبانی کند

یوربا لیندا در منطقه آب تولید کننده گاز طبیعی را نصب می کند تا از خدمات قابل اطمینان آب در موارد اضطراری پشتیبانی کند

لس آنجلس، 21 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت گاز جنوب کالیفرنیا (SoCalGas) و منطقه آب یوربا لیندا (YLWD) امروز از نصب ژنراتور برق جدید مجهز به گاز طبیعی YLWD واقع در ایستگاه پمپ تقویت کننده کوه الک منطقه آب بزرگداشت کردند. این ژنراتور برای تأمین انرژی پشتیبان در صورت اتلاف برق در آتش سوزی ، قطع برق ایمنی عمومی و سایر موارد اضطراری نصب شد. ژنراتورهای گازی طبیعی یکی از تمیزترین، انعطاف پذیر و مقرون به صرفه ترین راه حل های انرژی در دسترس برای انرژی پشتیبان گیری در شرایط اضطراری هستند.

در شرایط اضطراری ، مانند زمین لرزه یا آتش سوزی ، ژنراتور 500 کیلووات ساعت برق تولید می کند تا سه پمپ را تأمین کند که آب را به ارتفاعات بالاتر می رساند و خدمات آب را به بسیاری از یوربا لیندا 68،000 ساکن و همچنین خدمات اورژانس در منطقه.

رئیس YLWD گفت: “در حین آتش سوزی ، داشتن منبع آب قابل اعتماد ضروری است.” فیل هاوکینز. “مردم برای اطفای حریق به آب نیاز دارند. YLWD برای انتقال آب به انرژی نیاز دارد. تولید کننده پشتیبان گاز طبیعی این قابلیت اطمینان را برای سیستم ما ایجاد می کند. این به محافظین و ساکنان محافظت بیشتری در برابر آتش سوزی های خطرناک جامعه ما می دهد.”

“من را به حمایت از YLWD در اخذ مجوزهای لازم خوشحال بود، گفت:” یوربا لیندا شورای شهر کارلوس رودریگز کاربران. “به عنوان یک حاکم عضو هیئت مدیره از مدیریت منطقه ساحل جنوبی کیفیت هوا، من افتخار برای کمک به این پروژه انرژی پاک بود. این یک قدم مهم برای اطمینان از یوربا لیندا به لطف این منبع انرژی پشتیبان ، خانواده ها و خانه ها در برابر شرایط اضطراری آب مرتبط با برق محافظت می شوند.

مطلب مرتبط  الماس استان کوهستان راهنمایی تجدید نظر شده برای سال 2020 ارائه می دهد

راشا پرنس ، مدیر راه حل های انرژی مشتری در SoCalGas ، گفت: “ابزارهای انعطاف پذیری مانند این ژنراتور مجهز به گاز طبیعی ، جوامع ما را به پشتیبانی مورد نیاز خود در حادثه اضطراری ارائه می دهند.” “این سیستم نسل در محل کمک خواهد کرد تامین انرژی قابل اعتماد، تمیز، و مقرون به صرفه برای YLWD در قطع شبکه های ناشی از آتش سوزی یا دیگر شرایط اضطراری.”

برای حمایت از قابلیت اطمینان و صرفه جویی هزینه بالا، YLWD انتخاب را به استفاده از کلاس نرخ SoCalGas جدید به نام هسته الکتریک تولید نرخ. این نرخ جدید گزینه مقرون به صرفه ای را برای مشتریان تجاری SoCalGas ارائه می دهد که به تجهیزات بدون محدودیت برای تجهیزات تولید برق نیاز دارند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تولید برق با گاز طبیعی ، لطفا اینجا کلیک کنید.

درباره SoCalGas

دفتر مرکزی آن در لس آنجلس است ، SoCalGas® بزرگترین شرکت توزیع گاز در ایالات متحده است. SoCalGas خدمات گازی مقرون به صرفه ، قابل اعتماد ، تمیز و به طور فزاینده تجدید پذیر را به 21.8 میلیون مشتری در سراسر جهان ارائه می دهد 24000 مایل مربع از کالیفرنیای مرکزی و جنوبی ، جایی که بیش از 90 درصد از ساکنان از گاز طبیعی برای گرم کردن ، آب گرم ، پخت و پز ، خشک کردن لباس یا سایر موارد استفاده می کنند. گاز تحویل داده از طریق خط لوله این شرکت نیز نقش کلیدی در ارائه برق به Californians- حدود 45 درصد از برق تولید شده در این ایالت ها را از نیروگاه های گاز ایفا می کند.

مطلب مرتبط  Alimentation Couche-Tard Inc انتخابات مدیران را اعلام می کند

چشم انداز SoCalGas این است که تمیزترین دستگاه گاز در آمریکای شمالی باشد ، و انرژی قابل تجدید و به طور فزاینده ای را به مشتریان خود تحویل می دهد. در حمایت از این چشم انداز ، SoCalGas متعهد شده است تا سال 2030 20 درصد از منابع طبیعی گاز طبیعی خود را با گاز طبیعی تجدید پذیر (RNG) جایگزین کند. با توسعه گاز تجدیدپذیر از منابع فراوان زباله های آلی کشور ، می توانیم زودتر به اهداف آب و هوایی خود برسیم. ، ضمن تنوع بخشیدن به منابع انرژی فاقد کربن ، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان انرژی را بهبود می بخشد ، در عین حال سوخت تجدید پذیر اضافی و اشتغال برای جوامع ما ایجاد می کند. SoCalGas همچنین متعهد به سرمایه گذاری در زیرساخت های تحویل گاز خود و در عین حال مقرون به صرفه نگه داشتن قبض ها برای مشتریان ما است. از سال 2014 تا 2018 ، این شرکت نزدیک به 6.5 میلیارد دلار برای به روز رسانی و مدرن سازی سیستم خط لوله خود به منظور افزایش ایمنی و قابلیت اطمینان سرمایه گذاری کرده است. SoCalGas یکی از شرکت های تابعه Sempra Energy است (NYSE: SRE) ، یک شرکت هلدینگ خدمات انرژی مستقر در سان دیگو. برای اطلاعات بیشتر به socalgas.com/newsroom مراجعه کنید یا با SoCalGas در ارتباط باشید توییتر (SoCalGas) ، اینستاگرام (SoCalGas) و فیس بوک.

مطلب مرتبط  هفته جورجیا با ادامه ی همه گیری COVID-19 ، تمرکز خود را بر آماده سازی برای طوفان های شدید پیش بینی شده در این هفته متمرکز کرده است

درباره منطقه آب یوربا لیندا

A “منطقه تمایز” تعهد خود را به حکومتداری خوب، اخلاق و شیوه های صدا عامل، یوربا آب منطقه لیندا در خدمت ساکنان یوربا لیندا و بخشهایی از جفت، Brea، آناهیم، و مناطق غیر مختلط از شهرستان اورنج. مأموریت YLWD که توسط یک هیأت مدیره 5 نفره منتخب عمومی اداره می شود ، ارائه خدمات قابل اعتماد آب و فاضلاب و محافظت از بهداشت عمومی و محیط زیست با یکپارچگی مالی و خدمات عمومی برتر است. این امر با پذیرش فن آوری های اثبات شده ، بهبود رضایت مشتری ، ارائه عملیات کارآمد و پاسخگو و اطمینان از زیرساخت های قابل اعتماد ، به این مهم دست می یابد.

SOURCE شرکت گاز جنوب کالیفرنیا

لینک های مربوطه

http://www.socalgas.com

پاسخی بگذارید