یک سال سابقه – برجسته از گزارش سالانه SANY 2019

یک سال سابقه – برجسته از گزارش سالانه SANY 2019

رشد قوی فروش و افزایش رقابت جهانی
این گزارش نشان می دهد که Excavator SANY از فروش داشته است 3903 دلار میلیارد ، افزایش 43.52٪ نسبت به سال گذشته. بیش از 60،000 بیل بیل فروخته شد که SANY به عنوان بزرگترین شرکت در بازار چین برای نهمین سال متوالی ساخته شد. در همین حال ، ماشین آلات بتن SANY جایگاه خود را به عنوان برند برتر جهان با فروش محصولات حفظ کرده است 3،278 دلار میلیارد ، افزایش 36.76٪ نسبت به سال گذشته ، و ماشین آلات بلند کننده SANY به فروش محصولات دست یافت 1975 دلار میلیارد ، رکورد بالای 49.55٪ نسبت به سال گذشته. علاوه بر این ، SANY Crawler Crane در دفاع از جایگاه پیشرو در صنعت خود موفق بود ، و فروش ماشین آلات SANY Piling Machine نسبت به سال گذشته 2.54 درصد رشد کرد 0.680 دلار میلیارد ، موقعیت را به عنوان یک برند برتر در آورد چین حفظ شد

ارتقاء قابل توجهی از قابلیت های عملیاتی که به ارتفاعات رکورد رسیده اند
حاشیه ناخالص SANY با 2.14 درصد افزایش به 33.26 درصد در سال گذشته رسید. در حالی که سود خالص با 3.9 درصد افزایش به 15.19٪ رسید. سود خالص نسبت به سال قبل 83.23 درصد افزایش یافته و به ارزش آن بالغ شده است 1،584 دلار میلیارد جریان نقدی سانی به اوج تاریخی رسیده است 1،874 دلار میلیارد – افزایش 26.01٪ نسبت به سال گذشته.

مطلب مرتبط  XCMG سفارشات ورودی 80.8 میلیون دلار را در CIIE 2020 تأیید می کند

در انتقال دیجیتال پرش می کند
در سال 2019 ، SANY فناوری هایی را برای از بین بردن نقایص تولید ضمن تقویت ظرفیت بازاریابی ، بهبود راندمان پس از فروش و افزایش حضور آنلاین مشتریان و تجهیزات آنها ، معرفی کرد. از طریق تحول دیجیتالی ، SANY به طور قابل توجهی ظرفیت عملیاتی و تولید سرانه خود را بهبود بخشیده است ، و اکنون رهبر جهانی در بخش ماشین آلات ساختمانی است.

افزایش مداوم در فروش در بازارهای خارج از کشور
SANY گردش مالی فروش بین المللی را بدست آورد 2،002 دلار میلیارد دلار ، با رشد سریع در اندونزی ، ایالات متحده ، اروپا ، روسیه و آمریکای لاتین ، نسبت به سال قبل 3.96 درصد رشد داشته است. علاوه بر این ، SANY قابلیت پاسخگویی و قابلیت خدمات خود را بهبود بخشیده و با ساختن سیستمهای بهتر و افزایش ظرفیت کانالهای بازار ، موقعیت خود را در بازارهای خارج از کشور تقویت کرده است.

مطلب مرتبط  SOL: Sasol Limited - اندازه گیری های تولید و فروش برای سال مالی منتهی به 30 ژوئن 2020؛ وضعیت به روزرسانی COVID-19 و وضعیت پروژه مواد شیمیایی دریاچه چارلز (LCCP)

نتایج قابل توجه در تحقیق و توسعه و نوآوری
در اواخر سال 2019 ، SANY تقاضای 9151 اختراع ثبت اختراع را داده بود كه 7298 مورد از آنها اعطا شده بود. SANY از نظر هر دو صنعت شماره یک است چین. SANY در تحقیق و توسعه فعالیت دارد و تعدادی از محصولات نوآورانه و بسیار رقابتی از جمله بیل های سری H را ارائه داده است که توسط SY550H ، کامیون های سری 55t T و کامیون های سیمانی YM5440THBV 620C-10A به نمایش در آمده است. SANY همچنین یک رهبر در توسعه محصولات هوشمند است و این شرکت در حال تحولات پیشگویی در خوشه سازندگان پیاده روهای بدون سرنشین است.

به طور قابل توجهی تصویر برند را بهبود بخشیده و در صدر 3 تولید کنندگان تجهیزات ساخت و ساز جهانی قرار داده شده است
SANY همچنین در آگاهی و ادراک برند در سال 2019 گام های بزرگی برداشته است. در مراسم جشن هفتادمین سالگرد جمهوری خلق چین ، پرچم ملی چین با شش جرثقیل SANY در میدان Tiananmen بالا رفت. در همین حال ، صنعت سنگین SANY تحسین برانگیزترین شرکت چینی توسط Fortune و در نامگذاری شد نوامبر 2019 SANY توسط Nihon Keizai Shimbun به یکی از سه تولید کننده برتر ماشین آلات ساختمانی در جهان معرفی شد.

مطلب مرتبط  گزارش شرکت تأمین صنعتی MSC گزارش خالص ماه مه 2020 فروش خالص و شرکت به نتایج پخش سه ماهه سوم مالی وب راس 2020 را در 8 ژوئیه 2020

SANY همچنان در آینده به شعار “کیفیت تغییر جهان” متعهد خواهد بود. SANY به تمام تلاش خود برای افزایش ارزش برای مشتریان از طریق برند ، محصولات ، بازاریابی و خدمات خود ادامه خواهد داد و به دفاع از موقعیت خود در بازار بسیار رقابتی بین المللی ادامه خواهد داد. همه مدیران و کارمندان SANY به تلاش خود ادامه می دهند تا اطمینان حاصل شود که SANY یک رهبر در بخش تولید است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1162763/SANY_A_Year_of_Records.jpg

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1162764/SANY_Sany_Changsha_Industrial_park.jpg

پیوندهای مرتبط

http://www.sanygroup.com/group/zh-cn/about/lianxiw

منبع ثانی

پاسخی بگذارید