یک فروشگاه پنل جدید ساخته شده با 40 سال تعالی مهندسی

یک فروشگاه پنل جدید ساخته شده با 40 سال تعالی مهندسی

دیتون ، اوهایو، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت AMG ، یک شرکت مهندسی کامل خدمات متخصص در تأسیسات صنعتی و فرآوری ، مفتخر است که آمدن AMG Custom Controls LLC را اعلام کند. کنترل های سفارشی AMG یک فروشگاه پانل سفارشی با لیست کامل UL 508A است که طراحی ، ساخت و آزمایش تابلوهای کنترل صنعتی را انجام می دهد.

سیستم های کنترل برای تأسیسات صنعتی ، فرآوری و تولید بسیار مهم هستند. پانل های کنترل به عنوان قلب این سیستم ها ، اجزای الکتریکی و الکترونیکی مورد استفاده برای کنترل و اتوماسیون بسیاری از سیستم های تجهیزات ضروری و فرایندهای صنعتی را در اختیار شما قرار می دهند.

سیستم های کنترل صنعتی برای AMG Inc چیز جدیدی نیستند. این شرکت مهندسی صدها صفحه کنترل طراحی کرده است و 40 سال تجربه در زمینه پردازش صنعتی ، ساخت ، کار با مواد ، اتوماسیون ، کنترل ها و مهندسی برق دارد. AMG Custom Controls LLC با این درک متولد شد که ساختن ساخت داخلی باعث صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی از مشتری خواهد شد.

گفت: “افزودن کنترل های سفارشی AMG به خانواده AMG به مشتریان ما این امکان را می دهد تا پروژه ها را ساده کرده و کارها را از لیست پروژه های خود خارج کنند.” آلبرتو مندز، رئیس و مدیر عامل شرکت AMG Inc آرون کنی، مدیر بخش برق و ابزار دقیق در AMG Custom Controls LLC ، افزود: “قیمت گذاری OEM ، ساختار سربار پایین و دسترسی ما به منابع کامل مهندسی و طراحی AMG Inc به ما امکان می دهد تا پانل های کنترل را با قیمت رقابتی در بازار طراحی و تولید کنیم. ”

کنترل های سفارشی AMG انواع مختلفی از پانل های کنترل صنعتی را تولید می کند ، از جمله سیستم های کنترل دسترسی ، تجهیزات اتوماسیون کارخانه ، مشعل های گاز ، مراکز کنترل موتور ، پانل های پمپ ، PLC ها ، پانل های کنترل منطقی رله و موارد دیگر. فروشگاه پنل پانل های استاندارد تا 72 72 72 اینچ و همچنین راه حل های سفارشی برای رسیدگی به نیازهای استفاده خاص مانند آمپراژ بالا ، اتوماسیون سفارشی و مکان های خطرناک را ارائه می دهد.

هر پانل با گارانتی کامل سازنده پشتیبانی می شود. AMG Custom Controls LLC دارای دفاتر مشترک با دفتر مرکزی AMG Inc. در است دیتون، اوهایو

درباره AMG Inc: AMG Inc یک شرکت مهندسی مشاور کامل و متخصص در زمینه برنامه ریزی ، طراحی و خدمات پشتیبانی ساخت و ساز برای تأسیسات فرآوری کشاورزی ، شیمیایی و صنعتی است. شرکت AMG مهندسی نوآورانه ، طرح ها و راه حل های عملی و نتایج اثبات شده ارائه می دهد. در https://www.amg-eng.com بیشتر بیاموزید.

درباره AMG Custom Controls LLC: AMG Custom Controls LLC یک فروشگاه پانل سفارشی با لیست کامل UL 508A است که مهندسان ، طراحی ، ساخت و آزمایش پانل های کنترل صنعتی را انجام می دهد. در https://www.amg-eng.com/amg-custom-controls بیشتر بیاموزید.

سوالات رسانه ای: جیمز دیویس ، [email protected]

تصاویر مرتبط

Industrial-Control-Panel-by-amg.jpg
تابلوی کنترل صنعتی توسط کنترل های سفارشی AMG

SOURCE AMG، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.amg-eng.com

مطلب مرتبط  توانمندسازی فناوری مدرن در چشم انداز پیشرو مداوم

پاسخی بگذارید