1-بازار دکانول به ارزش 264 میلیون دلار تا سال 2025

1-بازار دکانول به ارزش 264 میلیون دلار تا سال 2025

شیکاگو، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – طبق گزارش تحقیقات جدید بازار 1-بازار دکانول توسط منبع (مبتنی بر پتروشیمی و مبتنی بر الئو شیمی) ، برنامه (پلاستیک کننده ها ، روان کننده ها ، مواد شوینده و پاک کننده ها ، لوازم آرایشی و بهداشتی شخصی ، داروها ، طعم ها و عطرها) ، منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025 “، منتشر شده توسط MarketsandMarkets ™ ، پیش بینی می شود بازار 1-Decanol به بازار برسد 264 میلیون دلار تا سال 2025 از 198 میلیون دلار در سال 2020 ، با نرخ CAGR 5.9٪.

بروشور PDF را دانلود کنید: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=121271411

در TOC عمیق مرور کنید “1-Decanol Market”

114 – جداول
26 – ارقام
174 – صفحات

مشاهده فهرست مفصل مطالب در اینجا: https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/1-decanol-market-121271411.html

1-دكانول (شماره CAS – 112-30-1) الكل چرب مستقيم با ​​ده اتم كربن است. فرمول مولکولی آن C10H21OH است. این یک مایع چسبناک بی رنگ تا مایل به زرد است که در آب نامحلول است و بوی معطر دارد. 1- دكانول بیشتر از منابع طبیعی مانند روغن هسته خرما و روغن نارگیل مشتق می شود. این ماده همچنین از طریق فرآیند زیگلر از منابع پتروشیمی گرفته می شود.

مهمترین عوامل محرک بازار 1 دکانول افزایش تقاضا از برنامه مراقبت شخصی و خانگی و در دسترس بودن مواد اولیه و مصرف روزافزون 1 دکانول در کشورهای نوظهور منطقه APAC است.

پتروشیمی مبتنی بر 1-Decanol سریعترین بازار در دوره پیش بینی است

1 دکانول های پایه نفت از طریق هیدروژناسیون اسید دکانوئیک با استفاده از فرآیند زیگلر تولید می شوند. در این روش ، الکلهای چرب با استفاده از اتیلن و ترکیب آلی آلومینیوم تولید می شوند. این همچنین یک مایع بی رنگ با بوی تند شیرین است. برخی از 1 دکانول های پایه پتروشیمی قابل تجزیه زیست هستند. خصوصیات فیزیکی و شیمیایی معادل 1 دکانول حاصل از منابع طبیعی است. اینها می توانند به عنوان مواد اولیه برای واکنشهای شیمیایی مختلف در جایی که الکل استفاده می شود ، استفاده شوند.

مطلب مرتبط  پیش بینی می شود که بازار جهانی شیرآلات کنترلی از 7،786.28 میلیون دلار در سال 2019 به 10.888.78 میلیون دلار در پایان سال 2025 با نرخ رشد سالانه ترکیبی (CAGR) 5.74٪ رشد کند.

پیش بینی می شود که لوازم آرایشی و مراقبت های شخصی سریع ترین رشد 1-Decanol در طول دوره پیش بینی باشد

برنامه مراقبت شخصی شامل حمام حبابی ، شستشوی بدن ، صابون های دست ، محصولات اصلاح ، شامپو مو و مراقبت از دهان است. 1-دكانول به عنوان نرم كننده ، نرم كننده ، دستگاه هاي لزجي ساز ، مواد براق كننده و مواد براق كننده در طيف وسيعي از محصولات مراقبت هاي شخصي براي محصولات آرايشي پوست ، مو ، بدن و رنگ استفاده مي شود. آنها به طور کلی در کرم ها ، لوسیون ها و فرمولاسیون اسپری استفاده می شوند. رشد تقاضا برای محصولات طبیعی و مواد شیمیایی شیمیایی اولئو ، مانند 1-دکانول ، روند بزرگی در بازار جهانی لوازم آرایشی و بهداشتی است. مصرف کنندگان به دنبال محصولات با کیفیت بهتر هستند که این محصولات نیز پایدار و سبز باشند.

درخواست نمونه صفحات: https://www.marketsandmarkets.com/requestsampleNew.asp؟id=121271411

پیش بینی می شود APAC سریعترین رشد بازار در طول دوره پیش بینی باشد

تولیدکنندگان در صنایع مصرف نهایی مانند داروسازی ، روان کننده ها ، نرم کننده ها و شوینده ها و پاک کننده ها پایه تولید خود را در چین و هند که تقاضا برای 1 دکانول ایجاد می کنند. هند انتظار می رود با توجه به توسعه زیرساخت های صنعتی و تعداد زیادی از جمعیت ، تقاضا برای محصولات نهایی مانند روان کننده ها ، شوینده ها و مواد آرایشی سریعترین رشد در APAC باشد. عوامل فوق منطقه APAC را به سریعترین رشد بازار طی دوره پیش بینی تبدیل می کند

مطلب مرتبط  گروه مناسب در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 واحد جدید تجارت پزشکی را اعلام کرد

بازیکنان اصلی نمایه شده در این گزارش شامل Kao Corporation (ژاپن) ، Wilmar International Ltd. (سنگاپور) ، کوالالامپور کپونگ برهاد (مالزی) ، ساسول (آفریقای جنوبی) ، موسیم مس هلدینگ (سنگاپور) ، Emery Oleochemicals (مالزی) ، Royal Dutch Shell (هلند) ، شرکت اگزون موبیل (ایالات متحده) و BASF SE (آلمان)

10٪ سفارشی سازی رایگان در این گزارش دریافت کنید: https://www.marketsandmarkets.com/request سفارشی سازی جدید.asp؟id=121271411

بازارهای مجاور را مرور کنید: گزارش ها و مشاوره تحقیقات بازار شیمیایی

گزارش های مرتبط:

  1. بازار الکل چرب بر اساس نوع (زنجیره کوتاه ، برش خالص و میانی ، زنجیر بلند، زنجیره بالاتر) ، کاربرد (تمیز کردن صنعتی و خانگی ، مراقبت شخصی ، مواد روان کننده ، روان کننده ها ، مواد غذایی و تغذیه) و براساس مناطق
    https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/fatty-alcohol-market-245021082.html
  2. بازار Oleochemicals بر اساس نوع (اسید چرب ، الکل چرب ، گلیسیرین و سایر مواد) ، بر اساس کاربرد (مراقبت های دارویی و شخصی ، مواد غذایی و نوشیدنی ها ، صابون ها و شوینده ها ، پلیمرها و سایر مواد) ، بر اساس منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان)
    https://www.marketsandmarkets.com/Market-Reports/oleochemicals-market-235516809.html

درباره بازارها و بازارها

MarketsandMarkets research تحقیقات کمی B2B در مورد 30،000 فرصت رشد / تهدید با رشد بالا را ارائه می دهد که 70٪ تا 80٪ درآمد شرکت های جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. در حال حاضر در حال ارائه خدمات به 7500 مشتری در سراسر جهان از جمله 80٪ شرکتهای جهانی Fortune 1000 به عنوان مشتری. تقریباً 75000 افسر ارشد در سراسر هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاشی در مورد تصمیمات مربوط به درآمد ، به بازارها و بازارها مراجعه می کنند.

مطلب مرتبط  گزارش CME Group آمار بازار سپتامبر و سه ماهه سوم سال 2020

850 تحلیلگر تمام وقت و SME های ما در MarketsandMarkets markets در حال پیگیری بازارهای رشد جهانی در پی “مدل تعامل رشد – GEM” هستند. هدف GEM همکاری پیشگیرانه با مشتریان برای شناسایی فرصتهای جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژیهای “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمد افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا است. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrant (موقعیت بهترین بازیکنان در میان رهبران ، شرکت های در حال ظهور ، نوآوران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های با رشد بالا در حال ظهور است. MarketsandMarkets ™ مصمم است که امسال بیش از 10 هزار شرکت برای برنامه ریزی درآمد خود سود ببرد و به آنها کمک کند نوآوری ها / اختلالات خود را زودتر از موعد به بازار منتقل کنند.

گل سرسبد بازار رقابتی و بازار تحقیقات بازار ، “فروشگاه دانش” بیش از 200000 بازار و کل زنجیره ارزش را برای درک عمیق تر از بینش ناشناخته همراه با اندازه بازار و پیش بینی بازارهای متصل به هم متصل می کند.

مخاطب:
آقای. آشیش مهرا
بازارها و بازارها ™ INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده آمریکا: + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیقاتی: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/1-decanol-market.asp
از وب سایت ما دیدن کنید: https://www.marketsandmarkets.com/
منبع مطالب: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/1-decanol.asp

SOURCE MarketsandMarkets

پاسخی بگذارید