5 دلیل که چرا Autonomous Technology یک اخلالگر در صنعت 4.0 است

5 دلیل که چرا Autonomous Technology یک اخلالگر در صنعت 4.0 است

دلیل 1: اتوماسیون در محیط های بیرونی

مانند شهرها ، سایت های صنعتی نیز محیط های پیچیده ای هستند. وسیله نقلیه ای که توانایی اطاعت از چراغ های راهنمایی ، مذاکره با سایر وسایل نقلیه ، شناسایی عابران پیاده یا ورود به یک دوربرگردان را دارد ، وسیله ای است که می تواند بدون کمک کالا را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کند.

دلیل 2: سازگاری

حسگرهای مورد استفاده برای اتوماسیون (لیدار) ، همراه با الگوریتم های قدرتمند همجوشی داده ها ، خلاص شدن از زیرساخت های اختصاصی را امکان پذیر می کند.

یک وسیله نقلیه خودمختار می تواند با استفاده از زیرساخت های موجود حرکت کند. یا نصب و نگهداری نوارهای مغناطیسی روی زمین یا بازتابنده ها بر روی دیوارها یا ستون ها مانند مورد AGV های سنتی ضروری است.

مطلب مرتبط  ابر ، هوش مصنوعی و فناوری 5G در حال تعریف دوباره صنعت نفت و گاز هستند. هواوی منجر به تحول هوشمندانه این بخش در آمریکای لاتین - español انگلیسی

این باعث می شود که خیاطی عملیات بسیار راحت تر و سریعتر انجام شود.

دلیل 3: بهینه سازی هزینه و بهره وری

فناوری وسایل نقلیه خودکار ، کارایی عملیاتی کلی را بهبود می بخشد و به کاربران اولین بار یک مزیت رقابتی ارائه می دهد. همچنین اجازه می دهد فعالیت های انسانی در کارهای با ارزش افزوده بالاتر متمرکز شوند.

دلیل 4: ایمنی

در حالی که جریانهای دستی کنترل می شوند در معرض حوادثی هستند که می توانند منجر به تلفات کالا ، خسارات زیرساختی و حتی حوادث در محل کار شوند ، جریانهای مستقل از یک زنجیره امنیتی پیچیده عبور می کنند و احتمال وقوع آنها بسیار کمتر است.

مطلب مرتبط  دریافت سفارشات خرید برای سه ایستگاه سوخت رسانی هیدروژن اضافی در کره

دلیل 5: انعطاف پذیری

همه عملیات لجستیک در یک سایت نمی تواند در یک حلقه بین دو نقطه دانلود / تخلیه انجام شود.

به همین دلیل اکثر تولیدکنندگان سرمایه گذاری زیادی در توسعه سیستم های پیشرفته مدیریت ناوگان کرده اند که گاه به ناوگان خودروهای خودران نیز اختصاص یافته است.

اتوماسیون جریان های لجستیک چیز جدیدی نیست ، اما آنچه فناوری مستقل ارائه می دهد ، جدید است. مزایای عملیات با استفاده از AGV اکنون می تواند در تعداد بیشتری از فرآیندهای تدارکات اعمال شود.

مطلب مرتبط  گزارش صنعت صنعت قالب گیری تزریقی جهانی و چین ، 2020-2026

کاربردهای فناوری خودمختار برای تدارکات صنعتی بسیار زیاد است. از وسایل نقلیه خودمختار ، سیستم های ردیابی ، سیستم های مدیریت انبار و برج های کنترل ، فرصت ها بی پایان هستند.

با استفاده از تجربه موفق خود در حمل و نقل عمومی مستقل ، TractEasy EasyMile اولین تراکتور یدک کشی مستقل است که به کار با مواد در یک سایت خصوصی (به عنوان مثال یک کارخانه یا یک مرکز تدارکات) اختصاص دارد ، قادر به کار در داخل و خارج در یک محیط پیچیده شبیه به یک محیط شهری است.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1307076/EasyMile_TractEasy.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1307075/EasyMile_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.easymile.com/

منبع EasyMile

پاسخی بگذارید