7-Eleven ، Inc. شبکه فروشگاه های آمریکایی خود را از طریق خرید Speedway تغییر می دهد

7-Eleven ، Inc. شبکه فروشگاه های آمریکایی خود را از طریق خرید Speedway تغییر می دهد

ایروینگ ، تگزاس، 2 آگوست 2020 / PRNewswire / – 7-Eleven، Inc. (“7-Eleven”) ، نام برتر و بزرگترین زنجیره ای در صنعت خرده فروشی راحتی ، با خوشحالی اعلام می کند که برای به دست آوردن Speedway ، یک فروشگاه راحتی پیشرو ، به توافق رسیده است. زنجیره ای ، از Marathon Petroleum Corp. (NYSE: MPC). به عنوان بخشی از توافق نامه ، 7-یازده حدود 3،900 فروشگاه Speedway واقع در 35 ایالت را بدست می آورد 21 میلیارد دلار به صورت نقدی

وی گفت: “این کسب و کار بزرگترین در تاریخ شرکت ما است و به ما این امکان را می دهد تا به رشد و تنوع حضور خود در ایالات متحده ، به ویژه در میانه غربی و ساحل شرقی ادامه دهیم.” جو دپینتو، رئیس جمهور و مدیر اجرایی 7-یازده. “با افزودن این مکان های با کیفیت به سبد خرید ما ، 7-Eleven این امکان را برای مشتریان بیشتر از گذشته فراهم خواهد کرد.”

منطق استراتژیک و مالی

  • مسیر رشد 7-Eleven را تسریع می کند و حضور در ایالات متحده را متنوع می کند. Speedway و 7-Eleven دارای ردپای جغرافیایی مکمل با همپوشانی اندک هستند. 7-یازده در حال حاضر بیش از 9،800 فروشگاه در دارد ایالات متحده و کانادا و با وجود پرتفوی باکیفیت Speedway از تقریباً 3900 فروشگاه ، این کسب و کار تعداد کل فروشگاه های 7 یازده را به حدود 14،000 در ایالات متحده می آورد و کانادا. به دنبال این معامله ، 7-یازده در 47 از 50 منطقه پرجمعیت ترین مترو در ایالات متحده حضور خواهد داشت ، و این شرکت را به عنوان یک رهبر صنعت روشن در یک صنعت پراکنده با روندهای کلان اقتصادی مطلوب قرار می دهد.
  • جهت ادامه موفقیت ، مشخصات مالی به موقعیت شرکت را تقویت می کند. Speedway ، با نرخ اجرا EBITDA قبل از هم افزایی سالانه تقریباً 1.5 میلیارد دلار قبل از کسب ، یک تجارت استثنایی با فرصت های قابل توجه برای رشد آینده است. 7-یازده انتظار دارد که به آن برسند 475 میلیون دلار به 575 میلیون دلار هم افزایی نرخ بهره در سال سوم پس از بسته شدن ، ضمن حفظ انعطاف پذیری مالی و ترازنامه قوی. پس از بسته شدن ، 7- یازدهم برای ادامه یافتن فرصت های رشد سودآور ، موقعیت بهتری پیدا می کنید.
  • شبکه فروشگاه های ترکیبی به طور قابل توجهی اقتصاد مقیاس را افزایش می دهد. پس از بسته شدن ، 7-Eleven و Speedway بهترین راهکارها را برای ارائه محصولات و تبلیغات بر اساس تقاضای مشتری به اشتراک می گذارند و میراث نوآوری هر دو شرکت را ادامه می دهند. علاوه بر این ، شرکت ترکیبی برای به حداکثر رساندن کارآیی و بهینه سازی روابط با فروشندگان و شرکای تجاری از موقعیت مناسبی برخوردار خواهد بود.
  • تعهد به تضمین یکپارچگی موفق. 7-یازده قصد دارد تا با نمایندگان رهبری 7 – یازده و Speedway یک کمیته رهبری ادغام تشکیل دهد. برند 7-یازده مشتاقانه منتظر استقبال از تقریباً 40،000 عضو تیم Speedway در خانواده 7-Eleven و ادغام بهترین شیوه های هر دو شرکت است.
  • تعهد به مباشرت محیط زیست. 7-یازده به عنوان بخشی از تلاشهای گسترده تری برای محیط زیست ، اجتماعی و مدیریت (ESG) تعهد موجود شرکت را نسبت به اولویت های مهم زیست محیطی تأکید و گسترش می دهد. با هم ، شرکت ترکیبی اهداف 2027 مشترک و مشترک را برای کاهش انتشار CO2 ، استفاده بیشتر از بسته بندی های اقتصادی و منابع غذایی پایدار و ایجاد محرک در کاهش استفاده از پلاستیک تنظیم خواهد کرد. همه این اقدامات در جهت تقویت ارزش شرکت در دراز مدت همکاری خواهند کرد.
  • تأثیر مالی قانع کننده. بر اساس فرم حرفه ای ، معامله پس از در نظر گرفتن تأثیرات مورد انتظار از معامله ، شامل یک EBITDA جذاب از 7.1 برابر است. 475 میلیون دلار به 575 میلیون دلار هم افزایی های نرخ اجرا ، 3 میلیارد دلار مزایای مالیاتی و 5 میلیارد دلار درآمد حاصل از اجاره فروش خالص. پیش بینی می شود که این معامله رشد سه ساله سالانه در درآمد عملیاتی 7 یازده و EBITDA بیش از 15٪ را طی سه سال اول پس از بسته شدن کسب کسب کند. 7-یازده انتظار دارد در مدت دو سال پس از بسته شدن کسب ، نسبت بدهی به EBITDA را به کمتر از 3 برابر کاهش دهد.
مطلب مرتبط  Tetra Technologies، Inc. برای ارائه در H.C. بیست و دومین کنفرانس سالانه سرمایه گذاری جهانی Wainwright & Co

تعطیل و مشاوران

این معامله منوط به مصوبات نظارتی معمول و شرایط بسته شدن است و پیش بینی می شود در سه ماهه اول سال 2021 تکمیل شود.

Nomura Securities International، Inc. و Credit Suisse به عنوان مشاوران مالی 7-یازده فعالیت می کنند. هر دو Nomura و Credit Suisse یک هیئت مدیره 7-یازده را با یک نظر منصفانه ارائه دادند.

مطلب مرتبط  AES مبلغ پیشنهادی برای مناقصه نقدی و پیشنهادهای رضایت نامه برای حداکثر 1.485،000،000 دلار مبلغ خرید مصالح را اعلام کرد

شرکتهای وابسته به اعتبار Suisse و Sumitomo Mitsui Banking Banking (SMBC) برای تأمین اعتبار متعهد شده بودند. SMBC و SMBC Nikko همچنین خدمات مشاوره مالی را به عنوان Seven & i Holdings Co. Ltd. با توجه به تأمین اعتبار ارائه دادند.

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP و Nishimura & Asahi مشاوره حقوقی را ارائه می دهند.

مطلب مرتبط  Sabesp - واقعیت ماده

درباره 7-Eleven، Inc.

7-Eleven، Inc نام برتر و بزرگترین زنجیره در صنعت راحتی و خرده فروشی است. بر اساس ایروینگ ، تگزاس، 7- یازده بیش از 71 هزار و 100 فروشگاه در 17 کشور ، شامل 11800 مورد آمریکای شمالی. معروف به مارک های نمادین خود مانند Slurpee® ، Big Bite® و Big Gulp® ، 7-Eleven به ساندویچ های با کیفیت بالا ، سالادها ، غذاهای جانبی ، جعبه های میوه ای و پروتئینی و همچنین پیتزا ، بال مرغ و گوشت گاو کوچک تبدیل شده است. تاکو 7 – یازده محصولات با مارک خصوصی با پیشرو در صنعت را با نام تجاری 7-Select including شامل گزینه های سالم ، رفتارهای فریبنده و موارد دلخواه روزمره ، با ارزش عالی ارائه می دهد. مشتریان می توانند با استفاده از برنامه وفاداری 7Rewards its ، در اقلام مختلف فروشگاه ها در سراسر کشور امتیاز کسب کنند و از آنها پس بگیرند ، سفارش خود را در برنامه تحویل 7NOW® در 28 بازار شرکت کننده قرار دهند و یا برای خدمات پرداخت قبض ، قفل های سلف سرویس و سایر موارد به 7-Eleven تکیه کنند. خدمات مناسب اطلاعات بیشتری را در www.7-Eleven.com ، از طریق بستر وفاداری مشتری 7Rewards در برنامه موبایل 7-Eleven یا در رسانه های اجتماعی در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام کسب کنید.

SOURCE 7-Eleven، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.7-eleven.com

پاسخی بگذارید