A Year of Records – نکات برجسته از گزارش سالانه SANY 2019

A Year of Records – نکات برجسته از گزارش سالانه SANY 2019

رشد قوی فروش و افزایش رقابت جهانی
این گزارش نشان می دهد که Excavator SANY درآمد فروش این شرکت را بدست آورده است 3.903 میلیارد دلار، افزایش 43.52٪ در سال نسبت به سال. بیش از 60،000 دستگاه بیل مکانیکی فروخته شد که رتبه نخست SANY در بازار چین برای 9 سال متوالی بود. در همین حال ، ماشین آلات بتن SANY جایگاه خود را به عنوان برند برتر جهان با آن حفظ کرد 3.278 میلیارد دلار در درآمد فروش ، 36.76٪ نسبت به سال گذشته افزایش داشته است ، و ماشین آلات بلند کردن SANY با موفقیت روبرو شده است 1.975 میلیارد دلار در درآمد فروش ، و در نتیجه رشد رکورد 49.55٪ نسبت به سال گذشته. علاوه بر این ، SANY Crawler Crane از موقعیت پیشرو در صنعت خود دفاع کرد ، و ماشین آلات SANY Piling نسبت به سال گذشته 2.54 درصد رشد فروش را به خود اختصاص داد. 0.680 میلیارد دلار – حفظ جایگاه خود به عنوان برترین برند در چین.

ارتقا قابل توجهی به ظرفیت عملیاتی که به رکورد رسیده است
در سال گذشته ، نرخ ناخالص حاشیه سنی 2.14 درصد افزایش یافت و به 33.26 درصد رسید. در حالی که نرخ سود خالص آن 3.9 درصد افزایش یافت و به 15.19٪ رسید و سود خالص نسبت به سال 83.23٪ افزایش یافت تا به 1.584 میلیارد دلار. گردش نقدی سانی به اوج تاریخی رسیده است 1.874 میلیارد دلار – یک افزایش 26.01٪ نسبت به سال قبل.

مطلب مرتبط  موسسه راکی ​​کوه پلتفرمی را برای اندازه گیری و تجسم تولید گازهای گلخانه ای جهانی راه اندازی می کند

جهش در تحول دیجیتال
در سال 2019 ، SANY یکپارچه فن آوری برای از بین بردن نقص های تولیدی ضمن تقویت توانایی بازاریابی ، بهبود راندمان پس از فروش و افزایش حضور آنلاین مشتریان و تجهیزات آنها. از طریق تحول دیجیتالی ، SANY به طور قابل توجهی ظرفیت عملیاتی و میزان تولید سرانه را بهبود بخشید و هم اکنون در صنعت ماشین آلات ساختمانی مقام پیشرو را در سطح جهان دارد.

فروش خود را به طور مداوم در بازارهای خارج از کشور افزایش داد
سال گذشته ، SANY به دست آورد 2.002 میلیارد دلار درآمد فروش بین المللی ، 3.96 درصد در سال از سال با رشد سریع در اندونزی، ایالات متحده آمریکا، اروپا، روسیه و آمریکای لاتین. علاوه بر این ، SANY توانایی پاسخگویی و قابلیت خدمات خود را بیشتر بهبود بخشید. و با ایجاد سیستم های بهتر و افزایش ظرفیت کانال بازار ، موقعیت خود را در بازارهای خارج از کشور تقویت کرد.

مطلب مرتبط  Enel X با کمک هزینه برای ورود به سیستم برق رسانی ناوگان اتوبوسرانی در آینده به بازار برق عمومی حمل و نقل ایالات متحده وارد می شود

نتایج قابل توجه در تحقیق و توسعه و نوآوری
در اواخر سال 2019 ، SANY برای 9151 اختراع ثبت اختراع ، 7،298 از آنها اعطای شماره یک صنعت در صنعت در چین در هر دو مورد SANY فعالانه R&D خود را تسهیل کرده ، تعدادی از محصولات نوآورانه و کاملاً رقابتی از جمله بیل های سری H خود را نمایندگی شده توسط SY550H ، کامیون های جرثقیل سری 55 T و کامیون های پمپ بتونی YM5440THBV 620C-10A را تسهیل کرده است. SANY همچنین موقعیت صنعت پیشرو در توسعه محصول هوشمند را در اختیار دارد و در خوشه سازندگان پیاده روهای بدون سرنشین پیشرفت هایی را تجربه کرد.

تصویر نام تجاری بهبود چشمگیری یافته و در 3 تولید کننده برتر ماشین آلات ساختمانی جهانی ظاهر شده است
SANY همچنین در آگاهی و ادراک برند در سال 2019 گام های بزرگی برد. در جشن های 70 سالگی P.R.C ، شش جرثقیل SANY مطرح شدند چین پرچم ملی در میدان Tiananmen. در همین حال ، صنایع سنگین SANY به تحسین برانگیزترین شرکت چینی Fortune تبدیل شد و در سال 2007 ، در آن شرکت کرد نوامبر 2019، Nihon Keizai Shimbun SANY را در بین 3 تولیدکننده برتر ماشین آلات ساختمانی در سراسر جهان قرار داد.

مطلب مرتبط  نتایج نیمه اول شانگهای الکتریک افزایش چشمگیر تقاضا برای انرژی های تجدیدپذیر را نشان می دهد

SANY با حرکت به جلو ، همچنان به شعار خود “کیفیت دنیا را تغییر می دهد” متعهد است. SANY هیچ تلاشی برای افزایش ارزش مشتری از طریق نام تجاری ، محصولات ، بازاریابی و خدمات خود نخواهد کرد و همچنان از موقعیت خود در بازار بسیار رقابتی بین المللی دفاع خواهد کرد. همه مدیران و کارمندان SANY تلاش های جدی برای ایجاد SANY به عنوان یک رهبر کلاس جهانی در صنعت تولید ادامه خواهند داد.

منبع ثانی

لینک های مربوطه

http://www.sanygroup.com/group/zh-cn/about/lianxiw

پاسخی بگذارید