Absen در میان بهترین شرکتهای چینی در سال 2020 قرار گرفت

Absen در میان بهترین شرکتهای چینی در سال 2020 قرار گرفت

برنامه BMC یک ابتکار جهانی است که شرکتهای خصوصی را که به روشی نوآورانه مدیریت می شوند و نتایج عالی تجاری کسب می کنند ، شناخت و پاداش می دهد. معیارهای اصلی ارزیابی سطح مدیریت شرکت ، استراتژی ، صلاحیت ها ، تعهد و موقعیت مالی است. در سال جاری ، بقا در برابر بیماری همه گیر Covid-19 نیز در معیارهای ارزیابی قرار گرفت. Absen به عنوان شرکتی شناخته شده است که صلاحیت فوق العاده ای را برای زنده ماندن در این شرایط سخت در همه زمینه ها نشان می دهد.

آبسن ، معروف به تولید صفحات LED با کیفیت بالا که سال آینده بیستمین سالگرد خود را جشن می گیرد ، برای یازدهمین سال پیاپی در خط مقدم صادرات در سراسر جهان قرار دارد. آبسن دارای یک مرکز پیشرفته با ظرفیت تولید سالانه 300000 مترمربع است و اهمیت زیادی به تحقیق ، توسعه و نوآوری می دهد. این شرکت شبکه ای قدرتمند از مراکز خدمات مشتری با 15 شعبه داخلی و خارجی ایجاد کرده است که از سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

مطلب مرتبط  آثار آب شهر ناتچز به باشگاه قرن دیپرا پیوست

در سال 2020 ، Absen با هدف تبدیل شدن به یک شرکت کاملاً متمرکز بر مشتری ، ضمن پیوستن به فرهنگ شرکتی قوی و اصل مدیریت صحیح مالی ، به بهبود سیستم های مدیریتی ، فناوری اطلاعات و فرایندهای پایان به پایان خود ادامه داد. این شرکت همچنین در زمینه توسعه استعدادها و مسئولیت های اجتماعی شرکت سرمایه گذاری کرده است.

مطلب مرتبط  ثبت نام برای SKF Capital Markets Day 2020 اکنون باز است

ژائو ژیان، شریک مدیر BMC می گوید توانایی زنده ماندن ارزش ماندگار شرکت است. شرکتهای با سابقه و شناخته شده ترین شرکتها مشکلات اقتصادی مختلفی را تجربه کرده اند ، اما دقیقاً همین موارد است که به آنها امکان می دهد استراتژیهای جامع و پیشرفته تری را تدوین کنند. هر چه یک شرکت طولانی مدت مأموریت بهتر را بپذیرد ، شانس عملکرد دائمی آن بهتر است. “شرکت هایی با مهارت های زنده ماندن قوی” در برابر شرایط دشوار مقاومت می کنند.

مطلب مرتبط  فیلمساز برنده جایزه لاتین به اولین داستان جلد خود دست پیدا می کند

درمورد جایزه ، اشلی لی، مدیر ارشد مالی Absen گفت: “تشخیص BMC تمام جنبه های فعالیت شرکت را در نظر می گیرد و ما افتخار می کنیم که Absen تمام شرایط را برآورده می کند. این جایزه معتبر ، یک ارزیابی بی بدیل از موفقیت های کلی Absen است که بر اساس یک هدف استراتژیک دقیق مشخص و ساختار سازمانی ، نتایج عالی مالی ، مهارت های مدیریت ریسک مناسب و فرهنگ شرکتی الهام بخش است. این جایزه به ما انگیزه خواهد داد تا به بهبود مدیریت تجارت و همچنین محصولات و خدمات خود ادامه دهیم. “

عکاسی – https://mma.prnewswire.com/media/1250060/Absen.jpg

لینک های مربوطه

www.absen.cn

منبع آبسن

پاسخی بگذارید