ACLIM8’s Elite Adventurer Tool ، COMBAR PRO ، در Raised by Wolves ، یک سریال علمی تخیلی سریال سازی شده از استاد داستان نویس و فیلمساز ریدلی اسکات ، به نمایش در آمده است.

ACLIM8’s Elite Adventurer Tool ، COMBAR PRO ، در Raised by Wolves ، یک سریال علمی تخیلی سریال سازی شده از استاد داستان نویس و فیلمساز ریدلی اسکات ، به نمایش در آمده است.

لاس وگاس، 4 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – ACLIM8 از ابزار ماجراجویی نخبگان خود ، COMBAR PRO، به نمایش گذاشته شده است بزرگ شده توسط گرگ ها، یک علمی-تخیلی سریالی است که از استاد داستان و فیلمساز اصلی در HBO Max ظاهر می شود ریدلی اسکات.

ما از طرف Props Buyer مطلع شدیم که ریدلی اسکات خودش ابزار ما را به جای رقابت ما انتخاب کرد تا در فیلم استفاده شود. گرچه این داستان علمی تخیلی است ، COMBAR یک واقعیت واقعی است که قبلاً برای واحدهای ویژه در سراسر جهان آزمایش شده است.

ACLIM8 طراحی و تولید تجهیزات چند منظوره در فضای باز ، با تمرکز بر سطح بی انعطافی از طراحی ، مواد و عملکرد. COMBAR Pro آنها در هر ماجراجویی از طیف گسترده ای از کاربردها استفاده می کند زیرا پنج ابزار اساسی را شامل می شود: چاقو ، اره ، چکش ، تبر و کلنگ در یک واحد جمع و جور ، بادوام و حمل آسان.

آنچه مصرف کنندگان می گویند:

“یک ماه پیش Combar را دریافت کردم و من بی زبان هستم. ما کمپ زدیم و بیرون آوردن آن و تماشای چهره دوستانمان بسیار جالب بود. من تمام آخر هفته از آن استفاده کردم و عاشقم.” – Iftach W. ، معتبر بررسی آمازون

“ماه گذشته Combar را دریافت کردیم. این ابزار بسیار مفید و قابل اعتماد است. ما آن را به هر کسی که در این زمینه کار می کند ، سفر می کند یا شکار می کند ارائه می دهیم.” – Shay S. ، معتبر بررسی آمازون

درباره شرکت:

ACLIM8 در سال 2014 تاسیس شد ، ابزار منحصر به فرد نخبه 5 در 1 خود را در سال 2018 به بازار عرضه کرد و آن را با موفقیت در سطح بین المللی به فروش رساند. COMBAR با تحقیقات میدانی گسترده و تجارب شخصی بنیانگذاران ما به عنوان ماجراجویانی که بیش از 20 سال در نیروهای ویژه اسرائیل خدمت می کردند ، ساخته شد.

تماس با رسانه:
دن جکسون
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

combar-pro-elite-tool.jpg
COMBAR PRO ابزار نخبگان
ACLIM8 COMBAR PRO

لینک های مربوطه

وب سایت ACLIM8

بزرگ شده توسط Wolves HBOMAX

منبع ACLIM8

مطلب مرتبط  عنصر اصلی پشت پنل JinkoSolar Tiger Pro با قدرت ضبط 580 Wp

پاسخی بگذارید