AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

AEP گزارش مسئولیت پذیری سازمانی 2020 را منتشر کرد

COLUMBUS ، اوهایو، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – انرژی الکتریکی آمریکا (NYSE: AEP) گزارش مسئولیت پذیری شرکت را در سال 2020 منتشر کرد ، ارزیابی سالانه عملکرد خود به عنوان یک شرکت دولتی و یک شریک جامعه. این چهاردهمین سال از گزارش AEP است که به تفصیل تحولات انرژی و فناوری ، مسئولیت اجتماعی ، سرمایه گذاری های جامعه و مباشرت محیط زیست می پردازد.

مضمون این گزارش ، “حرکت به جلو برای یک آینده روشن تر” ، نشان دهنده هدف AEP از ارائه انرژی پاک ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است و در عین حال برای مشتریان ، سهامداران و جوامعی که در آن خدمت می کند نیز ارزش ارائه می دهد. گزارش امسال همچنین به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 بر روی شرکت ، کارمندان ، مشتریان و جوامع آن می پردازد و جزئیات AEP را برای اطمینان از سلامت و سلامتی نیروی کار خود و عموم مردم ضمن حفظ خدمات مهم مشتری ، شرح می دهد.

مطلب مرتبط  هایكرافت پیشنهاد پیشنهادی عمومی پذیرفته شده واحدهای سهام عادی و ضمانت نامه ها را اعلام می كند

وی گفت: “انرژی یک سرویس اساسی است که برای حفظ سلامتی و رفاه اقتصادی ملت ما تأمین کننده زندگی است و بسیار مهم است. چشم انداز ما برای آینده ای با انرژی پایدار غیرقابل اثبات است و ما معتقدیم که این مهمتر از همیشه است.” نیکلاس K. آکینز، رئیس AEP ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی ، در معرفی این گزارش.

این شرکت همچنان با بازنشستگی واحدهای تولید زغال سنگ ، سرمایه گذاری در انرژی تجدید پذیر و تعیین اهداف کاهش انتشار تهاجمی ، ردپای کربن خود را کاهش می دهد. AEP میزان انتشار دی اکسید کربن خود را 65 درصد از سطح 2000 کاهش داده است. این شرکت همچنین در حال انجام تجزیه و تحلیل سناریو است که چگونه خطرات و فرصتهای مرتبط با آب و هوا ممکن است تحت شرایط مختلف ایفا کنند. AEP انتظار دارد که این یافته ها را تا پایان سال 2020 منتشر کند.

“در AEP ، ما هیچ وقت از مسئولیت خود اطمینان حاصل نکردیم تا آینده ای پایدار برای مشتریان ، جوامع و کارمندان خود تأمین کنیم. ما همچنان در جهت کاهش رد کربن ، توانمندسازی مشتریان و ارزشمند سازی و توسعه نیروی کار خود گام بر می داریم.” آکینز گفت.

مطلب مرتبط  Clorox در شاخص برابری جنسیتی بلومبرگ در سال 2021 گنجانده شده است

AEP همچنین با ایجاد یک مرکز داده ESG که دارای معیارهای مربوطه است ، اقدامات افشای محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) خود را افزایش داد. این تلاش بیانگر تعهد شرکت به شفافیت با به اشتراک گذاری فعالانه داده ها و اطلاعات در مورد اهداف پایداری ، استراتژی و عملکرد ESG است.

گزارش پاسخگویی شرکتی 2020 را مشاهده کنید و درباره استراتژی توسعه پایدار AEP اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انرژی الکتریکی آمریکایی ، مستقر در کلمبوس ، اوهایومتمرکز بر ساخت زیرساخت انرژی هوشمندانه و ارائه فناوری های جدید و راه حل های انرژی سفارشی به مشتریان است. تقریبا 17400 کارمند AEP بزرگترین سیستم انتقال برق کشور و بیش از 221،000 مایل خطوط توزیع را برای حفظ و انتقال قدرت ایمن و قابل اعتماد به نزدیک به 5.5 میلیون مشتری تنظیم شده در 11 ایالت کار می کنند. AEP همچنین یکی از بزرگترین تولید کننده برق کشور با تقریبا 31،000 مگاوات ظرفیت تولید متنوع ، از جمله بیش از 5،200 مگاوات انرژی تجدید پذیر است. خانواده شرکت های AEP شامل خدمات AEP Ohio ، AEP Texas ، Appalachian Power (در ویرجینیا و ویرجینیای غربی) ، AEP Appalachian Power (در تنسی) ، ایندیانا میشیگان پاور ، کنتاکی پاور ، شرکت خدمات عمومی از اوکلاهما، و شرکت برق جنوب غربی (در آرکانزاس، لوئیزیانا، شرق تگزاس و تگزاس پاناندل) AEP همچنین دارای AEP Energy ، AEP Energy Partners ، AEP OnSite Partners و AEP تجدید پذیر ، که ارائه راه حل های رقابتی انرژی نوآورانه در سراسر کشور است. برای اطلاعات بیشتر به سایت aep.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  پیمانکار برق شیکاگو کارهای الکتریکی Pro Bono را برای گسترش گنجه خودی کمک & amp؛ Pantry of Des Plaines

منبع انرژی الکتریکی آمریکا

لینک های مربوطه

www.aep.com

پاسخی بگذارید