AES قیمت گذاری 1.6 میلیارد دلار از اولین یادداشت های اوراق بهادار امن بالا را در یک پیشنهاد خصوصی اعلام کرد

AES قیمت گذاری 1.6 میلیارد دلار از اولین یادداشت های اوراق بهادار امن بالا را در یک پیشنهاد خصوصی اعلام کرد

آرلینگتون ، وا، 15 مه 2020 / PRNewswire / – شرکت AES (NYSE: AES) اعلام کرد که قیمت گذاری کرده است 900 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 3.30٪ یادداشتهای اوراق بهادار ارشد اول به دلیل سال 2025 و 700 میلیون دلار مبلغ اصلی مبلغ 3.95٪ یادداشت های اوراق بهادار ارشد اول به دلیل سال 2030 (با هم ، “یادداشت ها”). AES قصد دارد از بودجه حاصل از پیشنهاد برای تأمین بودجه خریدهای حداکثر استفاده کند 1.584 میلیارد دلار مبلغ خرید کل در قبال یادداشت های ارشد 4.000٪ خود به دلیل 2021 ، 4.875٪ یادداشت های ارشد به دلیل 2023 (همراه با “یادداشت های برجسته”) در پیشنهادات مناقصه (“پیشنهادات مناقصه”) و پرداخت برخی هزینه ها و هزینه های مربوط به آن. AES قصد دارد پس از تکمیل پیشنهادات مناقصه از بازده خالص باقی مانده از پیشنهاد استفاده کند تا بتواند بخشی از بدهیهای معوق خود و برای مصارف عمومی شرکت را بازنشسته کند.

آندرس گلوسکی ، رئیس AES و رئیس اجرایی گفت: “این معامله یک نقطه عطف مهم در استراتژی ما برای تغییر ساختار بدهی ما به درجه سرمایه گذاری است.” “به محض بسته شدن ، ما تا زمان 2025 هیچ سررسید قابل توجهی از بدهی والدین نخواهیم داشت و کاهش هزینه های بهره باعث افزایش معیارهای سرمایه گذاری ما خواهد شد.”

وی گفت: “ترکیبی از بازار بدهی قوی و بهره قابل توجهی از سرمایه گذاران درجه سرمایه گذاری ، ما را قادر ساخته است تا ضمن تأمین اعتبار وام های سررسید تا اواخر سال 2030 ، سررسیدهای بدهی والدین کوتاه مدت خود را با نرخی جذاب بفرستیم.” گوستاوو پیمنتا، معاون رئیس جمهور و مدیر اجرایی AES. “ما همچنان در مسیر رسیدن به رتبه دوم اعتبار درجه سرمایه گذاری تا پایان سال هستیم.”

مطلب مرتبط  SOCMA مجدداً 3 سال از استانداردهای ضد تروریسم تأسیسات شیمیایی استقبال می کند

در رابطه با پیشنهادات مناقصه ، AES در صدد رضایت به تصویب برخی از اصلاحات پیشنهادی در سكونتهای حاكم بر یادداشتهای برجسته است تا بطور اساسی تمام میثاقهای محدود كننده و وقایع پیش فرض را حذف كند ، و همچنین می تواند الزامات اعلامیه برای بازخرید اختیاری را با احترام تغییر دهد. به هر سری از یادداشت های برجسته. انتظار می رود بسته شدن پیشنهادات با توجه به شرایط عرفی خاص بسته شود 27 مه سال 2020 (T + 7).

درباره AES

شرکت AES (NYSE: AES) یک شرکت برق جهانی Fortune 500 است. ما از طریق سبد متنوعی از مشاغل توزیع و همچنین امکانات تولید حرارتی و تجدید پذیر ، به 14 کشور انرژی مقرون به صرفه ارائه می دهیم. نیروی کار ما متعهد به تعالی عملیاتی و رفع نیازهای در حال تغییر در جهان است. درآمد سال 2019 ما بود 10 میلیارد دلار و ما مالک و مدیریت می کنیم 34 میلیارد دلار در کل دارایی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.aes.com مراجعه کنید. AES را در توییتر دنبال کنید TheAESCorp.

مطلب مرتبط  Zymergen صنعت مواد شیمیایی و مواد را هدف قرار داده است که 3 تریلیون دلار با 300 میلیون دلار اعتبار جدید ارائه می دهد

افشای بندر ایمن

این نسخه خبری حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. بیانیه های پیش بینی شده به عنوان تضمین کننده نتایج آینده نیستند ، بلکه در عوض انتظارات فعلی AES را براساس فرضیات معقول چنین بیانیه های آینده نگر شامل برنامه های تأمین مالی ما ، از جمله ارائه یادداشت های جدید و جزئیات آن ، و سایر جلوه های مورد انتظار از ارائه یادداشت های جدید ، پیشنهادات مناقصه و پیشنهادهای رضایت نامه ، جزئیات نیست. از این رو ، سایر اثرات مورد انتظار پیشنهادهای مناقصه و پیشنهادهای رضایت نامه و تأمین اعتبار همزمان همزمان بدهی برای تأمین شرایط تأمین مالی و استفاده از درآمد حاصل از آن.

نتایج واقعی می تواند از لحاظ پیش بینی شده در بیانیه های آینده نگر AES به دلیل خطرات ، عدم قطعیت ها و عوامل دیگر ، از نظر مادی تفاوت داشته باشد. فاکتورهای مهمی که می توانند نتایج واقعی را تحت تأثیر قرار دهند عبارتند از: مبلغ کل اسکناس مناقصه شده (که منجر به بازنشستگی یا بازپرداخت سایر بدهی های موجود می شود) ، قیمت گذاری موفق و بسته شدن بودجه همزمان پیشنهادی برای تأمین شرایط تأمین مالی ، و خطرات و عدم قطعیت های مورد بحث در پیشنهاد خرید مربوط به پیشنهادات مناقصه و پرونده AES با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) شامل ، اما محدود به آنها ، خطرات مورد بحث در مورد 1A: “عوامل خطر” و ماده 7: ” بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات “در گزارش سالانه AES 2019 در مورد فرم 10-K و در گزارش های بعدی ارسال شده به SEC. خوانندگان تشویق می شوند تا پرونده های AES را بخوانند تا در مورد عوامل خطر مرتبط با تجارت AES اطلاعات بیشتری کسب کنند. AES هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، اعم از نتیجه جدید اطلاعات ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد.

مطلب مرتبط  قیمت های LyondellBasell با ارائه پیشنهادهای عمومی یادداشت های تضمینی

هر دارنده سهام که مایل به کپی گزارش سالانه AES ‘2019 در فرم 10-K ثبت شده است 27 فوریه 2020 SEC می تواند با ارسال درخواست به دفتر دبیر شرکت ، شرکت AES ، بلوار 4300 ویلسون ، بدون پرداخت هزینه ، یک نسخه (به استثنای نمایشگاه) را دریافت کند. آرلینگتون ، ویرجینیا 22203. ممکن است از نمایشگاه نیز درخواست شود اما هزینه ای برابر با هزینه تولید مثل آن انجام می شود. نسخه ای از فرم 10-K را می توان با مراجعه به وب سایت AES به آدرس www.aes.com دریافت کرد.

منبع شرکت AES

پاسخی بگذارید