AES و 5B سرعت بخشیدن به انتقال جهان به انرژی خورشیدی

AES و 5B سرعت بخشیدن به انتقال جهان به انرژی خورشیدی

آرلینگتون ، وا، 30 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – شرکت AES (NYSE: AES) امروز اعلام کرد که سرمایه گذاری استراتژیک در این کشور انجام داده است 5B، یک مبتکر فناوری خورشیدی مستقر در سیدنی، استرالیا. طراحی MAVERICK انقلابی 5B به مشتریان این امکان را می دهد تا منابع انرژی خورشیدی را با سرعتی که سه برابر سریعتر است در حالی که تا دو برابر بیشتر انرژی را در همان ردپای تأسیسات خورشیدی سنتی تأمین می کنند ، اضافه کنند. با هم ، AES و 5B به مشتریان کمک می کند تا استفاده از انرژی خورشیدی را تسریع کنند.

کل سرمایه گذاری جهانی در پیش بینی می شود بازار انرژی خورشیدی بین 2021-2025 برسد 613 میلیارد دلار به عنوان شرکت ها به منابع سبزتر انرژی تبدیل می شوند. طراحی MAVERICK 5B به شرکتها این امکان را می دهد تا سریعتر و در حالی که زمین کمتری استفاده می کنند ، آن انتقال را انجام دهند. طراحی MAVERICK یک خورشیدی پیش ساخته ، پیش ساخته است راه حل که تاشو است ، به سایت ارسال می شود و به بیرون منتقل می شود. 5B این روش ، مهندسی ، تهیه و ساخت تجهیزات تأسیسات خورشیدی زمین را ساده می کند. MAVERICK همچنین موانع مشترک سازمانها را برای استفاده از منابع خورشیدی از جمله در دسترس بودن نفوذ به زمین و زمین ، از منظومه شمسی در مکانهای بیشتر امکان پذیر می کند و ضمن فراهم آوردن انعطاف پذیری برای جابجایی آسان منابع در برخی برنامه ها.

آندرس گلوسکی ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت AES گفت: “خورشیدی وفورترین منبع انرژی پاک جهان است و طراحی خلاقانه 5B دو برابر انرژی برای هر منطقه خاص تولید می کند.” “علاوه بر این ، پروژه ای با استفاده از فناوری 5B می تواند در مقایسه با خورشیدی معمولی در یک سوم از زمان ساخته شود. این مزایای مهم به ما کمک می کند تا نیازهای مشتری در حال رشد نیازهای خود را در محیط همیشگی امروز برآورده کنیم.”

مطلب مرتبط  لنکستر ، کالیفرنیا به اولین شهر هیدروژنی در ایالات متحده تبدیل می شود

AES از 2 تا 3 مورد انتظار خود از استفاده از فناوری MAVERICK 5B در بسیاری از پروژه ها سود خواهد برد GW رشد تجدیدپذیر سالانه امسال ، AES پاناما با استفاده از راه حل MAVERICK سریعاً تحویل یک پروژه 2 مگاواتی را پیگیری می کند. که در شیلی، AES Gener 10 مگاوات از فناوری MAVERICK را به عنوان بخشی از گسترش تاسیسات خورشیدی لس آند خود در صحرای آتاکاما در شمال کشور مستقر خواهد کرد.

“AES چشم انداز ما را برای آینده انرژی پاک به اشتراک می گذارد. راه حل ماوریک ما تعریف نسل بعدی برای انرژی خورشیدی و پتانسیل واقعی انرژی خورشیدی از نظر چقدر سریع ، ساده ، انعطاف پذیر و کم هزینه آن را باید و خواهد بود.” کریس مک گرات، بنیانگذار و مدیر عامل 5B. “5B سرعت و بهره وری از مزیت راه حل MAVERICK ما در استرالیا را تحویل داده است بازار، و اکنون AES قدرت تحمل خود را دارد زیرا ما راه حل خود را در سطح جهان مقیاس می کنیم. ”

دنبال ایالات متحده 8.6 میلیون دلار دور سرمایه گذاری که شامل AES ، 5B به پرتفوی رو به رشدی از سیستم عامل های فناوری انرژی می پیوندد كه AES در آن سرمایه گذاری های استراتژیك كرده است. AES نقش اساسی در ایجاد و رشد بازار ذخیره انرژی از طریق Fluence ، سرمایه گذاری مشترک آن با زیمنس داشت. امروزه ، Fluence بزرگترین شرکت ذخیره سازی انرژی باتری در مقیاس شبکه در جهان است. AES همچنین با Uplight ، پیشرو در زمینه انرژی دیجیتال مشتری مشتری در ایالات متحده همکاری می کند. همکاریهای استراتژیک AES و سرمایه گذاری در این شرکت ها به آنها کمک کرده است تا آینده انرژی را تسریع کنند.

مطلب مرتبط  شرکتهای بلفونتی با Brook & Whittle قرارداد اجاره را تمدید کردند

برای درخواست مصاحبه و سایر سوالات مربوط به AES ، لطفا با ما تماس بگیرید گیل چالف، مدیر ارشد روابط مطبوعات و مطبوعات ، در [email protected] یا + 1-571-833-8804.

برای اطلاعات بیشتر در مورد 5B و برای پیگیری پروژه ها و رشد آنها ، لطفا با ما تماس بگیرید لیندسی مهمان، مدیر بازاریابی ، در + 61-480-242-289 یا در [email protected]. وب سایت آنها را در اینجا مشاهده کنید www.5B.com.au.

درباره شرکت AES
شرکت AES (NYSE: AES) یک شرکت برق جهانی Fortune 500 است. ما از طریق سبد متنوعی از مشاغل توزیع و همچنین امکانات تولید حرارتی و تجدید پذیر ، به 14 کشور انرژی مقرون به صرفه می دهیم نیروی کار ما متعهد به تعالی عملیاتی و رفع نیازهای در حال تغییر در جهان است. درآمد سال 2019 ما بود 10 میلیارد دلارو ما صاحب و مدیریت هستیم 34 میلیارد دلار در کل دارایی ها برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.aes.com مراجعه کنید. AES را در توییتر دنبال کنید TheAESCorp.

مطلب مرتبط  Jacobs انتخاب شده توسط Moltex Energy برای کمک به توسعه نوع جدید راکتور انرژی هسته ای

در باره 5B
5B یک مبتکر فناوری پاک است که در سال 2013 توسط مهندسان خورشیدی تاسیس شد ، کریس مک گرات و Eden Tehan. مأموریت 5B سرعت بخشیدن به تبدیل جهان به آینده انرژی پاک با توسعه و ارائه فناوری و راه حلهایی است که باعث می شود انرژی پاک از هر زمان دیگری رقابتی تر ، در دسترس تر و قدرتمندتر شود. ما تحویل پروژه های خورشیدی را با فناوری پرچمدار ما ، MAVERICK ، از زیر زمین تغییر داده ایم. پلاگین و بازی ، بلوک خورشیدی پیش ساخته که تاشو است ، روی یک کامیون بسته بندی می شود ، به سایت ارسال می شود و در عرض چند دقیقه مستقر می شود. این به مشتریان ما این امکان را می دهد تا پروژه های خورشیدی را ساده تر ، سریعتر ، هوشمندانه تر ، انعطاف پذیر تر و با کمترین هزینه ارائه دهند. توسعه فن آوری و تولید آزمایشی 5B در ما اتفاق می افتد سیدنی دفتر مرکزی با شریک مونتاژ استرالیا IXL Solar مستقر در آدلاید. ما همچنین در ایالات متحده حضور داریم ، آفریقای جنوبی، آلمان و چین. نام ما، 5Bیادآوری مداوم تقریباً نامتناهی از پتانسیل انرژی در 5 میلیارد سال آفتاب است که زمین از آن خارج شده است و قصد دارد این سؤال را برانگیزد که “چگونه از آن استفاده خواهیم کرد؟” لطفاً با ما در تماس باشید: www.5B.com.au، [email protected] یا در توییتر @ 5B_Au.

منبع شرکت AES

لینک های مربوطه

https://www.aes.com

پاسخی بگذارید