AFC Energy همکاری استراتژیک خود را با مشاور مهندسی جهانی ریکاردو برای توسعه برنامه های جهانی برای تولید برق هیدروژن اعلام کرد

AFC Energy همکاری استراتژیک خود را با مشاور مهندسی جهانی ریکاردو برای توسعه برنامه های جهانی برای تولید برق هیدروژن اعلام کرد

لندن، 14 ژانویه 2021 / PRNewswire / – امروز AFC Energy (AIM: AFC) ، پیشرو در ارائه فناوری های تولید برق هیدروژن ، از امضای اولین توافق نامه همکاری مهندسی استراتژیک شرکت با ریکاردو ، رهبر جهانی در ایجاد راه حل های نوین مهندسی و طراحی با مدارک معتبر در بخشهای حمل و نقل و انرژی.

این توافق نامه بر ایجاد مشترک محصولات سلول سوختی هیدروژنی و ارائه خدمات با تمرکز اولیه در سه زمینه اصلی: تولید برق دریایی ، ریلی و ثابت متمرکز خواهد بود. این همکاری محصولات و خدماتی را توسعه می دهد که به طور مستقیم از تلاش های جهانی برای زغال سنگ زدایی از حمل و نقل ، انرژی و زیرساخت های مهم ملی پشتیبانی می کند.

این همکاری فرصت هایی را برای AFC Energy ایجاد خواهد کرد تا بتواند تعداد محصولاتی را که از پیل سوختی این شرکت استفاده می کنند و قابلیت حیات فنی و تجاری آن را در بازار جهانی در حال رشد برای سیستم های نیروگاهی و پیشرانه با سوخت هیدروژن تأیید کند.

هر دو طرف مزایای حاصل از استفاده از سوخت کم آمونیاک سبز با هزینه کم ، به راحتی در دسترس و پرانرژی (به جای گاز هیدروژن) را به عنوان سوخت مورد نیاز در خارج از شبکه یا برق از راه دور ، از جمله حمل و نقل بین المللی و نیروی توزیع شده ، در نظر می گیرند. نسل.

مطلب مرتبط  شرکت لوله های شمال غربی آماندا کولا را به هیئت مدیره خود برگزیده است

آدام باند، مدیر اجرایی AFC Energy plc ، گفت:

“نقش پیل سوختی قلیایی AFC Energy در پشتیبانی از کربن زدایی از تحرک الکترونیکی و سیستم های برق خارج از شبکه از طریق استفاده از سوخت های انتشار صفر مانند آمونیاک سبز ، هر چه بیشتر روشن و مرتبط می شود.

“ما خوشحالیم که با همکاری یکی از برجسته ترین خانه های مهندسی جهان در ریکاردو به طور کامل روشهای جدید و ابتکاری را که در آن سیستم سلول سوختی قلیایی ما می تواند در طیف وسیعی از صنایع مستقر شود که در آن دیگر اتکا به سوختهای فسیلی وجود ندارد ، همکاری می کنیم. به عنوان وسیله ای قابل قبول یا قابل قبول برای تولید برق از راه دور.

مایک بل، مدیر استراتژی و تحول گروه در Ricardo plc ، افزود:

“ریكاردو دارای شجره نامه برجسته جهانی در انتقال انرژی به سمت برق پایدار و سبز است و با بسیاری از تولیدكنندگان تجهیزات اصلی و شرکای صنعتی پیشرو در جهان در تلاش برای دستیابی به راه حل های مهندسی پشتیبانی از آرمان های Net Zero کار می کند. ما همچنین تخصص تخصصی AFC Energy در قلیایی را به رسمیت می شناسیم فن آوری پیل سوختی ، که پتانسیل کم هزینه ، سیستم های قلیایی با کارایی بالا را در محیط های خارج از شبکه و از راه دور برجسته کرده است.

مطلب مرتبط  Polygiene و Caterpillar پیشرو در جهان در یک همکاری هیجان انگیز

“ما بسیار خوشحالیم که با همکاری AFC Energy در حال بررسی فرصت های جدید برای استقرار سلول های سوختی در بخش هایی مانند دریایی و ریلی هستیم که در آن فناوری قلیایی پتانسیل مهمی در بازیافت کربن و پایداری دارد.”

پس از چندین ماه تعامل ، دو شرکت قبلاً به طور مشترک پیشنهادهایی را به مشتریان ریکاردو ارائه داده اند که نیازهای خاص مشتری مربوط به بی ثباتی شبکه و نیاز به جایگزین انتشار صفر را برطرف کرده است. فرصت های بیشتر در سال 2021 برای همکاری مشترک در بازارهای اصلی شناسایی خواهد شد.

درباره AFC Energy plc
AFC Energy plc در حال تجاری سازی یک سیستم پیل سوختی قلیایی مقیاس پذیر است تا برق پاک برای برنامه های شبکه خاموش و روشن فراهم کند. این فناوری که طی دوازده سال گذشته در انگلستان پیشگام بود ، اکنون در شارژرهای وسایل نقلیه الکتریکی ، سیستم های برق غیرمتمرکز خارج از شبکه و نیروگاه های تولید گاز صنعتی به عنوان بخشی از رویکرد نمونه کارها برای کربن زدایی نیازهای برق محلی قابل استفاده است.

مطلب مرتبط  برای توسعه پروژه بزرگ هیدروژن سبز و زنجیره ارزش فناوری هیدروژن در اسپانیا با Iberdrola وارد تفاهم نامه می شود

Afcenergy.com

درباره Ricardo plc
Ricardo plc یک مشاوره مهندسی استراتژیک جهانی و محیط زیست است که در بخش های حمل و نقل ، انرژی و منابع کمیاب تخصص دارد. کار ریکاردو در طیف وسیعی از بخشهای بازار – از جمله اتومبیل های سواری ، وسایل نقلیه تجاری ، ریلی ، دفاعی ، اتومبیلرانی ، انرژی و محیط زیست – با لیست مشتری شامل اپراتورهای حمل و نقل ، تولید کنندگان ، شرکت های انرژی ، موسسات مالی و سازمان های دولتی گسترش می یابد. علاوه بر خدمات مشاوره فنی ، ریكاردو دارای توانایی های مهندسی داخلی است كه این شركت را قادر می سازد نمونه های كیفیت بالا و تولید كم حجم محصولات و مجموعه های پیچیده از جمله موتورها ، انتقال نیرو ، موتورهای الكتریكی و ژنراتورها ، بسته های باتری و سیستم های پیل سوختی.

Ricardo.com

منبع انرژی AFC

لینک های مربوطه

https://www.afcenergy.com

پاسخی بگذارید