AgBiTech و GAIL توافق نامه توزیع کنترل بیولوژیکی فاولیگن را برای کرم ارتش سقوط در نیجریه منعقد می کنند

AgBiTech و GAIL توافق نامه توزیع کنترل بیولوژیکی فاولیگن را برای کرم ارتش سقوط در نیجریه منعقد می کنند

لاگوس ، نیجریه و دالاس، 8 ژانویه 2021 / PRNewswire / – کشاورزان در نیجریه، اولین کشوری که کرم سقوط ارتش (FAW) در آن شناسایی شد آفریقا در سال 2016 ، به زودی به یک ابزار بیولوژیکی دسترسی پیدا می کند که از حمله آفت مهاجم جلوگیری می کند. محصولی که فاولیگن نامیده می شود متعلق به گروه جدید عملکرد 31 IRAC (ویروس های بیماری زای مسدود شده مخصوص میزبان) است. این ویروس شامل نوکلئوپلی هیدروویروس خاص آفت کرم سقوطی است و از اوایل سال 2018 چندین آزمایش نظارتی و ارزیابی را در چندین کشور آفریقایی انجام داده است.

برای اطمینان از اینکه کشاورزان در نیجریه که بیشترین سطح زیر کشت ذرت را دارد آفریقا از 5 میلیون هکتار می تواند محصولات خود را از آسیب شدید و خسارت اقتصادی ناشی از آلودگی FAW محافظت کند ، Golden Agri Inputs Limited (GAIL) ، عضو گروه FMN با AgBiTech به عنوان توزیع کننده انحصاری Fawligen در کشور همکاری کرده است.

اظهار نظر در مورد مشارکت ، بوی اولسانانیا، مدیر عامل گروه ، FMN گفت:

“ما به دنبال مشارکت در همه زمینه های صلاحیت اصلی خود ، به ویژه در تجارت کشاورزی خواهیم بود ، جایی که امیدواریم بتوانیم موقعیت رهبری خود را بیشتر تقویت کنیم. من معتقدم این همکاری با AgBiTech از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا گزینه کارآمد محصولات مدیریت آفات را به کشاورزان ارائه می دهد که جلوگیری از افت عملکرد. “

مطلب مرتبط  جورجیا پاور سالانه پنجمین شهروند سالانه را در هر کجا که خدمت کنیم جایزه تأثیر جامعه را اهدا می کند

“کشاورزان نیجریه ای که به دنبال محافظت از سرمایه های خود هستند خوشحال خواهند شد که بدانند FAWLIGEN یک محصول فوق العاده برای محصولات تحت GAIL / FMN است که برای انجام این کار تولید شده اند.”

فاولیژن توسط رهبر و مبتکر جهانی مبارزه با آفات بیولوژیکی ، AgBiTech LLC تولید می شود. به گفته دکتر شاچی گورومایوم ، رئیس آفریقا & آسیای جنوبی برای AgBiTech ، “فاولیگن توسط موسسه بین المللی کشاورزی گرمسیری (IITA) به مدت دو سال متوالی آزمایش و ارزیابی شده است نیجریه. دسترسی به کنترل بیولوژیکی ایمن و م forثر برای FAW برای بسیاری از کشاورزان نیجریه ای که تحت تأثیر FAW قرار گرفته اند خوشآمد است.

مدیر عامل AgBiTech آدریانو ویلاس-بواس می گوید این شرکت همچنان به سرمایه گذاری در محصولات پیشرو و گسترش بین المللی ادامه می دهد. “این مشارکت در نیجریه یک گام بسیار مهم برای AgBiTech است. منحصر به فرد فاولیگن ما با استفاده از بستر بازار GAIL / FMN قدرتمند ، تولیدکنندگان نیجریه ای را به عنوان گزینه ای ارزشمند برای مدیریت مWثر و پایدار FAW به ارمغان می آورد. “ما سخت تلاش می کنیم تا یک ابزار اصلی و اصلی حشره کش در سراسر جهان ارائه دهیم. تمرکز تجاری فعلی ما در ایالات متحده است ، برزیل، پاراگوئه، استرالیا، بنگلادش، سری لانکا و چندین کشور در آفریقا پسندیدن نیجریه، زامبیا، و ساحل عاج با بازارهای جدید در حال بررسی است. “

مطلب مرتبط  گزارش Q3 2020 مالی شرکتهای انرژی اورانیوم Files 2020 مالی Q3

درباره GAIL
Golden Agri Inputs Limited (GAIL) بخشی از کارخانه های آرد سازی است نیجریه گروهی که از طریق مأموریت گروه اصلی “تغذیه ملت ، هر روز” تلاش می کند تا در کل زنجیره غذایی با مدل “مزرعه به چنگال” ارزش آفرینی کند. این بخش استفاده از مواد محلی را برای تولید و تولید غذاهای مصرفی و مواد اولیه صنعتی برای بازارهای محلی تضمین می کند.

درباره آرد میلز نیجریه Plc
گنجانیده شده در سپتامبر 1960 و به نقل از بورس سهام نیجریه از سال 1978 ، کارخانه های آرد پزی نیجریه (FMN) Plc یکی از نیجریه شرکت های پیشرو در زمینه غذا و ائتلاف کشاورزی. با یک سبد گسترده ای از محصولات غذایی ، یک مارک برجسته “پنی طلایی“و یک شبکه تولید ، توزیع و عرضه زنجیره تامین پان نیجریه ای ، FMN یک گروه غذایی و متحدین کاملاً یکپارچه و متنوع است.

گروه FMN تلاش می کند تا از طریق پنج زنجیره ارزش غذایی اصلی خود: غلات ، شیرین کننده ها ، روغن ها و چربی ها ، پروتئین ها و مواد نشاسته ای “تغذیه ملت ، روزمره” را تأمین کند. FMN با تهیه “ورودی و دانش فنی به کشاورزان ، جمع آوری و تهیه محصولات و مواد اولیه برای تأمین امکانات فرآوری کلاس جهانی خود در کل زنجیره غذایی ارزش ایجاد می کند. نیجریه، و مارک های غذایی نوآورانه خود را به مشتریان خود توزیع می کند. اطلاعات بیشتر را می توان در www.fmnplc.com یافت

مطلب مرتبط  Sasol Limited - دفع واحدهای تجزیه هوا توسط Sasol South Africa Limited

FMN را دنبال کنید ، در Facebook ، Instagram ، LinkedIn ، توییتر و یوتیوب

درباره AgBiTech
از سال 2002 ، AgBiTech محصولات اثبات شده تجاری را ارائه می دهد که به سودآوری و پایداری کشاورزی کمک می کند. AgBiTech تجربه میدانی را با علم نوآورانه و فناوری انحصاری ترکیب می کند ، و با کشاورزان ، مشاوران و محققان همکاری می کند تا محصولی را ارائه دهد که راه حل های بسیار موثر بیولوژیکی مدیریت حشرات را ارائه دهد. AgBiTech تمام محصولات خود را با تمرکز خستگی ناپذیر بر کیفیت و کارایی تولید می کند و به آن امکان تولید محصولات بیولوژیکی سازگار و مقرون به صرفه را می دهد که موقعیت های پیشرو در بازار را ایجاد کرده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.agbitech.com مراجعه کنید.

منبع AgBiTech

لینک های مربوطه

http://www.agbitech.com

پاسخی بگذارید