Agilyx تیم اجرایی خود را گسترش می دهد

Agilyx تیم اجرایی خود را گسترش می دهد

پورتلند ، اورگان، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Agilyx (“Agilyx”) ، رهبر تبدیل شیمیایی پلاستیک های استفاده شده به پلیمرها ، مواد شیمیایی و سوخت های کم کربن ، امروز اعلام کرد که این تیم اجرایی خود را با سه نفر دیگر گسترش می دهد: راسل اصلی به عنوان مدیر ارشد مالی ، خیابان ویلیام لارنس به عنوان رئیس ارشد حقوقی و به عنوان مشاور صنعت ، رابرت والش. دومی عملیات سوخت دریایی شرکت را رهبری خواهد کرد. این تقویت برای تیم اجرایی و مشورتی قصد دارد از رشد آگیلکس حمایت کند.

راسل ماین دارای بیش از 25 سال فعالیت های اجرایی امور مالی و تجربه عملیاتی با نتایج استثنایی از نظر بهینه سازی امور مالی ، بهره برداری ، فناوری و سودآوری در محیط های بسیار مرتب و پیچیده جهانی. او تجربه خود را در مورد رشد بین المللی ، معاملات تجاری و مالی و توسعه زیرساخت ها به کار می برد تا به آگیلکس کمک کند تا الزامات بین المللی خود را برآورده سازد. راسل ماین نقش CFO را از عهده گرفته است ویلیام کوپر، که سه سال به عنوان مدیر ارشد مالی و معاون اول رئیس جمهور در استراتژی و توسعه شرکت فعالیت داشته است. این تغییر امکان پذیر است ویلیام کوپر توجه خود را به رشد و توسعه برنامه ریزی شده تجارت و فرصت های رشدی که شرکت در آن سرمایه گذاری می کند متمرکز کنیم.

مطلب مرتبط  Harborside Inc. عزیمت مدیر عامل ارشد ، Greg Sutton را اعلام کرد

خیابان ویلیام لارنس این شرکت را با 22 سال تخصص متنوع در حقوق ملی و بین المللی و همچنین تجربه خود از مناصب ارشد در تجارت و توسعه تجارت فراهم می کند. تجربه وی شامل مشارکت ، اوراق بهادار ، ادغام و مالکیت ، سرمایه گذاری ، IPO ، مذاکره در مورد قراردادها ، مجوزها ، موضوعات مربوط به مالکیت معنوی ، اوراق بهادار ثبت اختراع ، دادخواهی ، حاکمیت شرکتی ، املاک و مستغلات ، امور دولتی ، پیروی از شرکت و موضوعات نظارتی است.

رابرت والش به عنوان یک متخصص صنعت با توسعه بستر جدیدی که این شرکت روی آن کار می کند ، به Agilyx پیوسته و هدف آن ایجاد سوخت های دریایی است که از پلاستیک های استفاده شده ساخته شده اند. این سوخت های کم کربن و کم گوگرد ، به تحقق مقررات جدید IMO کمک می کنند که میزان گوگرد را به 0.5٪ وزن گوگرد محدود کند ، از این میزان 3.5٪ برای سوخت های خارج از کشور است. رابرت والش رهبری در زمینه انرژی با بیش از 40 سال تجربه ، از جمله چیزهای دیگر ، عرضه جهانی نفت و تجارت در آن است رویال هلندی شل و Chemoil.

مطلب مرتبط  Venture Global LNG استخدام جک تایر را به عنوان CFO اعلام کرد

“ما بسیار خوشحالیم که از بیل ، روس و باب به تیم آگلیکس استقبال کردیم. آنها تقریباً 100 سال تجربه مدیریتی را اضافه می کنند که به Agilyx کمک خواهد کرد تا فرصت ها و الزامات رو به رشد بازار خود را انجام دهد.” جو ویلنكتور ، مدیر عامل برای آگلیکس. “طی ماه های آینده ، Agilyx به گسترش تیم خود ادامه می دهد و این به واقع گواه این تیم موجود است که ما می توانیم چنین کارمندان باکیفیتی داشته باشیم تا به ما بپیوندند.”

درباره شرکت Agilyx
Agilyx یک پیشرو در بازیافت مواد شیمیایی پیشگام جریانهای پلاستیکی است که به منظور بدست آوردن ورودی های دایره ای با ارزش برای ساخت و سوخت کم کربن ، قابل بازیافت دشوار است. این شرکت اولین سیستم قادر به بازیافت زباله های پلی استایرن و تبدیل آن به استایرن مونومر را توسعه داده است ، که از آن پس برای تولید محصولات جدید پلی استایرن استفاده می شود. این شرکت همچنین فن آوری تجاری کرده است که پلاستیک های مخلوط را به نفت خام با کیفیت بالا تبدیل می کند. از بین اولین محصولات موجود در بازار ، این شرکت پلت فرم محصولات خود را به طیف گسترده ای از مواد شیمیایی کم کربن ، پلیمرها و سوختهای سفارشی گسترش داده است. آگلیکس با تهیه کنندگان خدمات پسماند ، شهرداری ها ، پالایشگاه ها و شرکت های خصوصی و دولتی همکاری می کند تا راه حل های صنعتی بسته برای زباله های پلاستیکی مختلط را تهیه کند. برای بازیافت جریان زباله های پلاستیکی خود با ما تماس بگیرید [email protected]. برای اطلاعات بیشتر ، ما را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید و از طریق www.agilyx.com به ما مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  اندازه بازار گاز ویژه تا سال 2027 14.2 میلیارد دلار ارزش دارد

رسانه تماس
جان دسمارتو، مدیر ارتباطات و امور دولت
[email protected]
(503) 597-6406

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/1154285/Agilyx_Logo.jpg

پیوندهای مرتبط

https://www.agilyx.com

منبع آگلیکس

پاسخی بگذارید