Agilyx AS اعلام کرد قصد دارد در بازار Merkur لیست کند

Agilyx AS اعلام کرد قصد دارد در بازار Merkur لیست کند

PORTSMOUTH، N.H.، 13 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Agilyx ، پیشرو در بازیافت پیشرفته پلاستیک های پس از استفاده به پلاستیک ها و سوخت های کم کربن ، در 11 سپتامبر اعلام کرد قصد دارد سهام خود را از طریق لیست سهام در بازار Merkur ، بخشی از بورس اوراق بهادار اسلو ، افزایش دهد. از دارایی اضافی برای پیشبرد تجاری سازی پروژه ها ، تقویت بستر فناوری Agilyx و تسریع در رشد استفاده خواهد شد اروپا و آسیا.

در طول 16 سال گذشته Agilyx با تحقیقات گسترده و عملیات تجاری ، فناوری و صنعت پیشرو در زمینه تولید پلاستیک را به عنوان یک منبع دایره ای واقعی توسعه داده است.

مدیریت پسماندهای پلاستیکی پس از استفاده یک چالش جهانی و فوری است. امروزه به سختی 10 درصد از زباله های پلاستیکی در جهان بازیافت می شود ، در حالی که بقیه به محل های دفن زباله یا بدتر از آن ، آبراه ها و اقیانوس های ما می رود. با فناوری بازیافت مواد شیمیایی Agilyx و سیستم هوشمند مدیریت مواد اولیه ، زباله های پلاستیکی مخلوط تبدیل به یک منبع با ارزش می شود که به پلاستیک های جدید معادل بکر و همچنین محصولات شیمیایی و سوخت تبدیل می شود – فرصتی برای یک مدور واقعی ایجاد می کند.

گفت: “Agilyx اختصاص داده شده است تا به موضوع زباله های پلاستیکی بپردازد.” تیم استدمن، مدیر عامل شرکت Agilyx. “ما معتقدیم که بازیافت پیشرفته و دانش اولیه ما کلید انتقال نرخ بازیافت زباله های پلاستیکی از 10٪ به 90٪ است. در حقیقت ، فناوری Agilyx با روندهای اجتماعی ، اهداف توسعه پایدار سازمان ملل و یک چارچوب اقتصاد دایره ای مطابقت دارد. ”

برخلاف بازیافت مکانیکی ، که از نظر انواع پلاستیک ها و عملکرد با کیفیت محدود است ، رویکرد Agilyx اجازه می دهد تا زباله های پلاستیکی ، به جای روغن ، ماده اولیه آینده باشد. با دانش فنی و پیشرفته بازیافت Agilyx ، حتی می توان از زباله های پلاستیکی مخلوط و از پلیمرهای قابل بازیافت برای ساخت پلاستیک های جدید و با کیفیت بالا – برای سخت ترین کاربردها مانند تماس با مواد غذایی – استفاده کرد.

Agilyx همچنین به چالش مدیریت تنوع و پیچیدگی مواد و آلاینده ها در جریان های مختلف زباله می پردازد. با 16 سال تخصص عمیق در زمینه تبدیل مواد شیمیایی ، Agilyx دانش و مالکیت معنوی گسترده ای را پیرامون خصوصیات بازیافت مواد شیمیایی ایجاد کرده است که به تحلیل رابطه هزاران منبع زباله پلاستیکی ، پارامترهای پردازش و محصولات نهایی می پردازد.

Agilyx در سال 2004 تاسیس شد ، در حال فعالیت است اورگان ، ایالات متحده آمریکا، تنها تسهیلات بازیافت مواد شیمیایی پلی استایرن دارای گواهینامه بین المللی پایداری و صدور گواهینامه کربن (ISCC +) ، و با عملیات مداوم و مشتریان قراردادی تجاری. Agilyx همچنین تعدادی پروژه برای ساخت امکانات اضافی برای بازیافت مواد شیمیایی در دست اجرا دارد ، از جمله تسهیلات بازیافت مواد شیمیایی پلی استایرن در مقیاس بزرگتر در ایلینوی ، ایالات متحده آمریکا، و همچنین PMMA (Lucite) و انواع دیگر پلاستیک در ایالات متحده و اروپا.

وی گفت: “ما از برداشتن این گام برای تبدیل شدن به یك شركت عمومی ، كه بستر گسترده ای برای رشد بیشتر ایجاد می كند ، هیجان زده هستیم.” پیتر نوریس، رئیس هیئت مدیره Agilyx و رئیس گروه ویرجین. “بازار مرکور ، با مجموعه فعال شرکت های تجدیدپذیر و تمرکز قوی بر سرمایه گذاری های مسئولانه زیست محیطی و اجتماعی ، یک مکان ایده آل برای شرکتی مانند Agilyx است.”

مطلب مرتبط  پل ساز چینی در زیرساخت های جهانی کمک می کند

چشم انداز Agilyx استفاده کامل از پلاستیک زباله به عنوان یک منبع تجدید پذیر با ارزش است – ایجاد یک اقتصاد دایره ای واقعی برای پلاستیک ها ، ماده ای که همه ما در زندگی روزمره به آن وابسته ایم.

مشاوران:

این شرکت Carnegie AS را به عنوان مدیر در تعیین مکان و لیست خصوصی و Advokatfirmaet BAHR AS را به عنوان مشاور حقوقی نروژی منصوب کرده است.

این اطلاعیه پیشنهاد هیچ یک از اوراق بهادار توصیف شده در اینجا را تشکیل نمی دهد.

درباره شرکت Agilyx
Agilyx پیشگام در بازیافت شیمیایی جریانهای پلاستیکی پس از استفاده برای بازیافت دشوار در محصولات مختلف از جمله بکر دایره ای مانند پلاستیک ها ، واسطه های شیمیایی و سوخت است. این شرکت نه تنها این محصولات را برای اولین بار در بازار توسعه داده است ، بلکه یک شرکت مدیریت مواد غذایی Cyclyx International ، Inc را نیز توسعه داده است و با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات پسماند ، شهرداری ها ، پتروشیمی ها و بسیاری از شرکت های تجاری و خرده فروشی برای توسعه بسته همکاری می کند. راه حل های بازیافت پیش ساخته برای پلاستیک های زباله مخلوط برای بازیافت جریان های زباله پلاستیکی خود با ما تماس بگیرید [email protected]. برای اطلاعات بیشتر ، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید و به ما در www.agilyx.com مراجعه کنید.

اطلاعیه مهم

این اطلاعیه پیشنهاد هیچ یک از اوراق بهادار توصیف شده در اینجا را تشکیل نمی دهد. اطلاعات مندرج در این اطلاعیه فقط برای اهداف پس زمینه است و به نظر نمی رسد که کامل یا کامل باشد. به هیچ وجه نمی توان به اطلاعات مندرج در این اطلاعیه یا صحت ، انصاف یا کامل بودن آن اعتماد کرد. مدیر ، شامل هر یک از شرکتهای وابسته یا هر یک از مدیران مربوطه ، افسران ، کارمندان ، مشاوران یا نمایندگان ، هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند ، یا هرگونه وکالت یا ضمانت را به صورت صریح یا ضمنی ارائه می دهد ، در مورد صحت ، صحت یا صحت کامل بودن اطلاعات در این اطلاعیه (یا اینکه آیا اطلاعاتی در اطلاعیه حذف شده است) یا سایر اطلاعات مربوط به شرکت ، شرکت های تابعه یا شرکت های وابسته ، اعم از کتبی ، شفاهی یا بصری یا الکترونیکی ، و از هر طریق منتقل شده یا در دسترس قرار گرفته است ، یا برای هرگونه خسارت ناشی از هرگونه استفاده از این اطلاعیه یا محتوای آن یا در غیر این صورت در ارتباط با آن است. این اطلاعیه توسط شرکت تهیه شده و مسئولیت آن فقط با شرکت است.

مطلب مرتبط  گروه مشاوره Windrose پاراریوفورما را به عنوان بخشی از استراتژی جهانی رشد خود برای افزایش بیشتر توانایی های آن در بازارهای غیر سنتی بدست می آورد

اوراق بهادار اشاره شده در این اطلاعیه تحت قانون اوراق بهادار ایالات متحده در سال 1933 ، با اصلاحیه (“قانون اوراق بهادار ایالات متحده”) ثبت نشده و نخواهد شد و ممکن است در این کشور عرضه یا فروخته نشود ایالات متحده عدم ثبت نام یا معافیت یا معامله ای که مشمول شرایط ثبت قانون قانون اوراق بهادار ایالات متحده و مطابق با قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار دولتی ایالات متحده نیست. شرکت قصد ندارد هیچ یک از اوراق بهادار را که در اینجا ذکر شده ثبت کند ایالات متحده یا انجام عرضه عمومی اوراق بهادار در ایالات متحده.

هر گونه پیشنهاد اوراق بهادار اشاره شده در این اطلاعیه با استفاده از مجموعه مواد اشتراک ارائه شده به سرمایه گذاران بالقوه انجام می شود. سرمایه گذاران نباید هیچ یک از اوراق بهادار مورد اشاره در این اطلاعیه را به اشتراک بگذارند مگر براساس اطلاعات مندرج در مواد اشتراک فوق الذکر.

در هر کشور عضو EEA ، این ارتباط فقط به سرمایه گذاران واجد شرایط در آن کشور عضو مطابق با آیین نامه اعلامیه اتحادیه اروپا ارسال می شود ، یعنی فقط به سرمایه گذارانی که می توانند پیشنهادات خود را بدون دفترچه مصوب در این عضو EEA دریافت کنند. دولت. عبارت “EU Prospectus Regulation” به معنی آیین نامه (EU) 2017/1129 پارلمان اروپا و شورای 14 ژوئن 2017 (همراه با هرگونه اقدامات اجرایی قابل اجرا در هر کشور عضو).

این ارتباطات فقط در بین مردم توزیع می شود و فقط به آنها ارسال می شود انگلستان که سرمایه گذاران واجد شرایط هستند و (i) متخصصان سرمایه گذاری که در ماده 19 (5) قانون خدمات مالی و بازارهای 2000 (ارتقا Prom مالی) دستور 2005 ، اصلاح شده (“سفارش”) یا (ii) نهادهای با ارزش خالص بالا قرار می گیرند ، و سایر اشخاصی که این اطلاعیه به طور قانونی می تواند به آنها ابلاغ شود ، شامل این ماده (2) (49) (الف) تا (د) دستور (49 از همه این افراد به عنوان “افراد مربوط” نامیده می شود). این ارتباطات نباید توسط اشخاصی که افراد ذی ربط نیستند عمل و یا به آنها اعتماد شود. هرگونه فعالیت سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری که این ارتباط به آن مربوط می شود فقط برای افراد مربوطه در دسترس است و فقط با افراد مربوطه درگیر خواهد شد. افرادی که این ارتباطات را توزیع می کنند باید خود را راضی بدانند که انجام این کار قانونی است.

مواردی که در این اطلاعیه مورد بحث قرار گرفته و مواد اشتراکی می توانند گزاره های آینده نگر باشند. گزاره های رو به جلو گزاره هایی هستند که واقعیت های تاریخی نیستند و ممکن است با کلماتی مانند “باور” ، “اهداف” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “تخمین” ، “اراده” ، “ممکن” مشخص شوند ، “ادامه” ، “باید” و عبارات مشابه. گزاره های آینده نگر در این نسخه و مطالب اشتراکی بر اساس فرضیات مختلف است ، که بسیاری از آنها ، به نوبه خود ، بر اساس فرضیات بعدی است. اگرچه شرکت معتقد است که این فرض ها هنگام ارائه منطقی بوده اند ، اما این فرضیات ذاتاً در معرض خطرات شناخته شده و ناشناخته قابل توجهی هستند ، عدم قطعیت ها ، شرایط احتمالی و سایر عوامل مهم که پیش بینی آنها دشوار یا غیرممکن است و خارج از کنترل آن هستند. چنین خطرات ، عدم قطعیت ، شرایط احتمالی و سایر عوامل مهم می توانند باعث شوند که وقایع واقعی از انتظارات بیان شده یا ضمنی در این نسخه با چنین اظهارنظرهای آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند. اظهارات رو به جلو فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند و نمی توان به عنوان راهنمای عملکرد آینده به آنها اعتماد کرد. شرکت ، مدیر و شرکتهای وابسته مربوطه آنها صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر به روزرسانی ، بررسی یا بازنگری در هر بیانیه آینده نگرانه مندرج در این اطلاعیه و مواد اشتراکی صرف نظر از اطلاعات جدید ، تحولات آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند. اطلاعات ، نظرات و اظهارات آینده نگرانه موجود در این اطلاعیه و مواد اشتراک فقط در تاریخ آن صحبت می کند و بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

مطلب مرتبط  Trina Solar به مدت 5 سال متوالی به عنوان تأمین کننده برتر ماژول قابل پرداخت شناخته شده است

جایگذاری خصوصی و پذیرش احتمالی برای تجارت در بازار مرکور ممکن است تحت تأثیر طیف وسیعی از شرایط مانند شرایط بازار قرار داشته باشد و هیچ تضمینی برای ادامه فعالیت جایگذاری خصوصی و وقوع پذیرش تجارت در بازار مرکور وجود ندارد.

این اطلاعیه فقط برای اطلاع رسانی است. این ادعا کامل نیست و نمی توان به جای اعمال قضاوت مستقل به آن اعتماد کرد. این به عنوان مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است و تحت هیچ شرایطی به عنوان پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید هرگونه اوراق بهادار یا توصیه ای برای خرید یا فروش اوراق بهادار شرکت مورد استفاده قرار نمی گیرد. نه مدیر و نه هیچ یک از شرکتهای وابسته مسئولیت ناشی از استفاده از این اطلاعیه را قبول نمی کنند. شرکت و مدیر و شرکتهای وابسته مربوطه صریحاً از هرگونه تعهد یا تعهدی در مورد به روزرسانی ، بررسی یا تجدید نظر در هر بیانیه مندرج در این اطلاعیه صرف نظر از اطلاعات جدید ، تحولات آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کنند.

توزیع این اطلاعیه و سایر اطلاعات ممکن است توسط قانون در حوزه های قضایی خاص محدود شود. اشخاصی که این اطلاعیه یا اطلاعات دیگر در اختیار آنها است لازم است خود را در جریان قرار دهند و چنین محدودیت هایی را رعایت کنند.

برای سوالات:
جان دسمارتو
Agilyx (ایالات متحده آمریکا)
(503) 597-6406
[email protected]

– یا –

جو کریستین لوند استیگدال
ارتباطات شرکتی (نروژ)
+47 415 08 733
[email protected]

منبع Agilyx

لینک های مربوطه

agilyx.com

پاسخی بگذارید