Air Products به اتحاد هیدروژن پاک اروپا پیوست

Air Products به اتحاد هیدروژن پاک اروپا پیوست

دره LEHIGH ، پا.، 24 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – محصولات هوایی (NYSE: APD) امروز اعلام کرد که به اتحاد هیدروژن پاک اروپا (ECH2A) پیوست که توسط کمیسیون اروپا تاسیس شده است. این اتحاد به تسریع انتقال منطقه به سمت اقتصادی پایدار و رقابتی و ایجاد رهبری جهانی خود در هیدروژن کمک خواهد کرد و در نهایت بنیادی برای یک شبکه هیدروژن صنعتی اتحادیه اروپا قابل قبول و رقابتی ایجاد می کند.

Air Products به عنوان بزرگترین تولید کننده هیدروژن در جهان با تخصص در زمینه های مختلف زنجیره ارزش “هیدروژن برای تحرک” ، متعهد به ایفای نقش فعال در اتحاد است. این شرکت برای پشتیبانی از اهداف ECH2A در اتصال تولید ، انتقال و توزیع هیدروژن تجدیدپذیر و کم کربن و همچنین تقاضای صنعت ، تحرک و سایر بخش ها از موقعیت خوبی برخوردار است.

“از تولید تا توزیع تا ایستگاه ها ، ما در مورد هیدروژن و نقش حیاتی آن در انتقال انرژی اتحادیه اروپا می دانیم. ما همچنین می دانیم – برای باز کردن پتانسیل کامل آن – همکاری با سایر متخصصان در زنجیره ارزش هیدروژن بسیار مهم است” کارولین استنسل، مدیر کل هیدروژن اروپا برای تحرک و انتقال انرژی. “پیوستن به ECH2A صداهای مهمی را گرد هم آورده است که می تواند و ایجاد تغییر بزرگی در دستیابی به اکوسیستم هیدروژن پر رونق در اروپا

این شرکت همچنین در بسیاری از انجمن های صنعت هیدروژن در سراسر جهان شرکت فعال دارد. این شامل شورای هیدروژن ، ائتلاف CH2AMPION CLIMATE و ابتکار جهانی مدیرعامل 92 شرکت پیشرو در زمینه انرژی ، حمل و نقل ، صنعت و سرمایه گذاری با یک چشم انداز متحد و بلند مدت برای توسعه اقتصاد هیدروژن ، حمایت از انتقال جهانی به پاک ، ایمن و و انرژی مقرون به صرفه.

مطلب مرتبط  Trust Oil North Europe Trust توزیع سه ماهه سوم مالی 2020 را اعلام کرد

Air Products همچنین از طریق پروژه هایی مانند NEOM – بزرگترین پروژه هیدروژن بدون کربن و واقعاً متحول کننده در جهان ، در پیشبرد چالش های قابل توجه انرژی و زیست محیطی نقش اصلی را ایفا می کند. NEOM یک تأسیسات تولید آمونیاک مبتنی بر هیدروژن سبز در مقیاس جهانی است که از انرژی های تجدید پذیر تأمین می شود و بخشی از یک مدل جدید برای زندگی پایدار است که در گوشه شمال غربی منطقه واقع شده است. پادشاهی عربستان سعودی. Air Products عامل انحصاری مصرف آمونیاک سبز خواهد بود و قصد دارد آن را به سراسر دنیا منتقل کند تا برای تولید هیدروژن سبز برای بازار حمل و نقل جدا شود.

Air Products ، بزرگترین تأمین کننده جهانی هیدروژن به پالایشگاه ها برای کمک به تولید سوخت های حمل و نقل با سوزاندن مواد تمیز ، تجربه زیادی در صنعت سوخت رسانی هیدروژن دارد. در حقیقت ، امروزه چندین سایت برای برخی از برنامه های سوخت رسانی هیدروژنی با نرخ بیش از 75000 دانلود مجدد در سال سوخت می گیرند. استفاده از فناوری سوخت رسانی این شرکت همچنان در حال افزایش است و در بیش از 1.500.000 پر از هیدروژن در سال استفاده می شود. فناوری این شرکت تا به امروز در بیش از 10 میلیون مورد هیدروژن پر شده است و Air Products در بیش از 250 پروژه سوخت رسانی هیدروژن در اروپا و بیش از 20 کشور در سراسر جهان است. اتومبیل ها ، کامیون ها ، وانت ها ، اتوبوس ها ، اسکوترها ، لیفتراک ها ، لوکوموتیوها ، هواپیماها ، برج های سلول ، تجهیزات حمل و نقل مواد و حتی زیردریایی ها با فن آوری های تنظیم کننده محصولات Air Air سوخت گرفته اند.

مطلب مرتبط  مدیر عامل شرکت PhosAgro در مراسم افتتاحیه مسابقات بین المللی در استفاده منطقی از منابع طبیعی شرکت می کند

Air Products بیش از 60 سال تجربه هیدروژن و نمونه اختراع گسترده در فناوری توزیع هیدروژن دارد. Air Products هیدروژن مایع و گازی و انواع دستگاهها و پروتکلهای توانمند ساز را برای توزیع سوخت در فشارهای مختلف فراهم می کند. هیدروژن برای این ایستگاه ها می تواند از طریق کامیون یا خط لوله به سایت منتقل شود ، که با اصلاح گاز طبیعی ، تبدیل زیست توده یا با الکترولیز ، از جمله الکترولیز خورشیدی و باد تولید می شود.

درباره محصولات هوا
محصولات هوا (NYSE:APD) یک شرکت گازهای صنعتی پیشرو در جهان است که به مدت 80 سال فعالیت می کند. این شرکت با هدف تأمین انرژی ، محیط زیست و بازارهای نوظهور ، گازهای اساسی صنعتی ، تجهیزات و برنامه های کاربردی مرتبط را به مشتریان در ده ها صنعت از جمله پالایش ، شیمیایی ، فلزات ، الکترونیک ، تولید و مواد غذایی و آشامیدنی ارائه می دهد. Air Products همچنین در تأمین فناوری و تجهیزات فرآیند گاز مایع رهبر جهانی است. این شرکت برخی از بزرگترین پروژه های گاز صنعتی جهان را توسعه ، مهندسی ، ساخت ، مالک و اداره می کند ، از جمله پروژه های گازرسانی که به طور پایدار منابع طبیعی فراوان را به سینگای تولید انرژی با ارزش بالا ، سوخت و مواد شیمیایی تبدیل می کند.

مطلب مرتبط  ماژول های جدید DeepBlue 3.0 JA Solar با چندین گواهینامه ، محصول مبتنی بر ویفرهای 182 میلی متر 182 میلی متر آماده برای بازار جهانی را کسب کنید

این شرکت فروش مالی سال 2019 را داشته است 8.9 میلیارد دلار از فعالیت در 50 کشور جهان و دارای سرمایه بازار در حال حاضر در حدود 65 میلیارد دلار، آن را به بزرگترین شرکت شیمیایی آمریکایی با سرمایه بازار تبدیل کرده است. بیش از 17000 کارمند پرشور ، با استعداد و متعهد از زمینه های مختلف با هدف بالاتر محصولات Air برای ایجاد راه حل های نوآورانه که به نفع محیط زیست است ، باعث افزایش پایداری و رفع چالش های پیش روی مشتریان ، جوامع و جهان می شوند. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید airproducts.com یا ما را دنبال کنید LinkedIn، توییتر، فیس بوک یا اینستاگرام.

توجه: این نسخه ممکن است شامل گزاره های آینده نگرانه در مقررات بندر امن قانون اصلاح دعاوی در اوراق بهادار خصوصی سال 1995 باشد. این اظهارات آینده نگرانه براساس انتظارات و فرضیات منطقی مدیریت از تاریخ انتشار در مورد عوامل مهم خطر است. عملکرد واقعی و نتایج مالی ممکن است با پیش بینی ها و برآوردهای بیان شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد ، زیرا عوامل زیادی توسط مدیریت پیش بینی نشده اند ، از جمله عوامل خطر شرح داده شده در فرم 10K شرکت برای سال مالی پایان یافته 30 سپتامبر 2019.

محصولات هوا SOURCE

لینک های مربوطه

www.airproducts.com

پاسخی بگذارید