Alexco پرونده ها را برای تمدید مجله موجود قفسه

Alexco پرونده ها را برای تمدید مجله موجود قفسه

ونکوور ، قبل از میلاد، 16 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Alexco Resource (NYSE American: AXU) (TSX: AXU) (“الکسکو” یا “شرکت”) امروز اعلام کرد که یک دفترچه راهنمای اولیه قفسه پایه فرم کوتاه اولیه را به کمیسیون های اوراق بهادار در هر یک از استان های بریتیش کلمبیا، آلبرتا، انتاریو، ساسکاچوان، و مانیتوبا و یک اصلاحیه مربوط به بیانیه ثبت آن در فرم F-10 (بیانیه ثبت) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تحت سیستم افشای چند قضیه ایالات متحده / کانادا که جایگزین دفترچه فرم کوتاه شرکت مورخ 21 سپتامبر 2018، که دیگر در آن موثر نیست 21 اکتبر 2020.

پرونده های اعلامیه قفسه ، در صورت نهایی بودن ، به طور موثر شرایط موجود را تمدید و تکرار می کند و به الکسکو اجازه می دهد تا سهام مشترک ، ضمانت نامه ، رسید اشتراک و / یا واحدها را تا مجموع کل ارائه دهد. Cdn 50 میلیون دلار در طی دوره 25 ماهه که دفترچه آخرین فرم کوتاه پایه قفسه موثر است. این اوراق بهادار ممکن است در مقادیر ، قیمت و شرایطی ارائه شود که براساس شرایط بازار در زمان فروش تعیین شده و در یک یا چند نسخه اضافی از دفترچه قفسه تعیین شده باشد و با توجه به مقررات قابل اجرا ، ممکن است در معاملات بازار ، استقرار خصوصی ، پیشنهادات عمومی یا سرمایه گذاری های استراتژیک. اطلاعات مربوط به استفاده از عواید حاصل از فروش این قبیل اوراق بهادار در ضمیمه اعلان نامه قابل استفاده قرار می گیرد.

بیانیه ثبت در SEC ثبت شده است ، اما هنوز موثر واقع نشده است. ممکن است اوراق بهادار به فروش نرسد و همچنین پیشنهادات خرید قبل از زمان لازم الاجرا شدن بیانیه ثبت ، پذیرفته نشوند. پس از موثر بودن بیانیه ثبت ، یک نسخه از بیانیه ثبت و یک نسخه از دفترچه اولیه قفسه پایه فرم کوتاه ، و نسخه هایی از دفترچه نهایی قفسه پایه فرم کوتاه و هر گونه مکمل دفترچه قفسه که ممکن است در آینده ثبت شود ، می تواند در SEDAR در www.sedar.com و در EDGAR در www.sec.gov یافت می شود یا می تواند با درخواست وزیر دبیر شرکت الکسکو در Suite 1225 ، Two Two Bentall ، 555 Street Burrard ، Box 216 ، ونکوور ، بریتیش کلمبیا، V7X 1M9 ، تلفن (604) 633-4888.

مطلب مرتبط  گروه نوریکان از افتتاح کارخانه خود در هانجیانگ تجلیل می کند

در صورت ارائه هرگونه اوراق بهادار بر اساس اعلامیه یا بیانیه ثبت ، شرایط هر یک از این اوراق بهادار و میزان استفاده خالص از سود حاصل از چنین پیشنهادی در زمان ارائه هرگونه تثبیت مشخص می شود و در یک ضمیمه نامه به ثبت رسیده است. مقامات نظارتی اوراق بهادار کانادا و SEC در زمان ارائه چنین پیشنهادی و توسط Alexco در آدرس فوق در دسترس قرار می گیرد.

درباره الكسكو
الکسکو یک شرکت نقره ای اولیه کانادایی است که اکثر مناطق تاریخی نقره ای کنو هیل را در مالکیت و اداره می کند کانادا قلمرو یوکان، یکی از بالاترین درجه ذخایر نقره در جهان است. الکسکو در حال پیشرفت است تپه کنو به تولید و انتظار می رود تولید کنسانتره و حمل و نقل را در Q4 2020 آغاز کند. طبق مطالعه پیش ارزیابی الکسکو 2020 ، تپه کنو پیش بینی می شود به طور متوسط ​​سالانه تقریباً 4 میلیون اونس نقره حاوی کنسانتره های سرب / نقره و روی با کیفیت بالا تولید کند. کل تولید در طول عمر معدن 8 ساله در حدود 18/1 میلیون تن سنگ معدن با نرخ متوسط ​​430 تن در روز با عیار متوسط ​​805 گرم در هر تن تخمین زده شده است. تپه کنو پتانسیل قابل توجهی برای رشد حفظ می کند و الکسکو سابقه طولانی در گسترش منابع معدنی عملیات از طریق کاوش موفقیت آمیز دارد.

مطلب مرتبط  ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

این خبر انتشار به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید نیست و همچنین نباید هیچ فروشی از اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، از جمله در ایالات متحده.

برخی اظهارات (“اظهارات آینده نگرانه”) در این نسخه خبری حاوی برنامه های اطلاعاتی آینده نگرانه مربوط به تجارت الکسکو و سایر مواردی است که ممکن است در آینده رخ دهد ، از تاریخ انتشار این خبر. اظهارات رو به جلو ممکن است شامل بیانیه هایی در رابطه با اولیه نامه نامه قفسه پایه فرم کوتاه ، دفترچه نهایی قفسه پایه فرم کوتاه ، بیانیه ثبت نام ، هر گونه مکمل دفترچه قفسه و هر پرونده مربوط به دفترچه قفسه باشد. اظهارات رو به جلو در معرض انواع خطرات ، عدم قطعیت و سایر عوامل شناخته شده و ناشناخته است که می تواند باعث وقایع یا نتایج واقعی با اظهارات یا ضمنی اظهارات آینده نگر شود. از جمله این عوامل ، از جمله ، خطرات مربوط به تأیید نظارتی پرونده های مکمل دفترچه قفسه ، خطرات مربوط به خطرات و عدم اطمینان مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 از جمله تعطیلی مشاغل ، قرنطینه ها و کاهش کلی فعالیت مصرف کننده است. نتایج و زمان واقعی اکتشاف و توسعه ، استخراج معادن ، خدمات زیست محیطی و فعالیت های اصلاح و بازسازی قیمت های آینده نقره ، طلا ، سرب ، روی و سایر کالاها ؛ تغییرات احتمالی در منابع معدنی ، درجه یا میزان بازیابی ؛ عدم کارایی نیروگاه ، تجهیزات یا فرآیندهای پیش بینی شده ؛ حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات صنعت معدن ؛ حقوق و عنوان اول ملت؛ ادامه سرمایه و دوام تجاری ؛ شرایط اقتصادی جهانی؛ رقابت؛ و تأخیر در گرفتن مصوبات دولتی یا تأمین مالی یا در اتمام فعالیت های توسعه. اظهارات رو به جلو بر اساس فرضیات خاصی است که مدیریت معتقد است در زمان ارائه منطقی است. در ارائه اظهارات آینده نگرانه موجود در این خبرنامه ، شرکت چندین فرضیه مهم را اعمال کرده است ، از جمله ، اما نه محدود به این فرض ، که تصویب قانونی هر گونه پرونده اعلامیه قفسه و پیشنهادات مربوطه به موقع بدست می آید ، شرایط پیرامون بیماری همه گیر COVID-19 ، اگرچه در حال تکامل است ، اما ثبات خواهد یافت یا حداقل بدتر نخواهد شد. که تا چه حد COVID-19 می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد ، از جمله اختلالات بدون محدودیت در تحرک پرسنل شرکت ، هزینه های مربوط به اجرای پروتکل های ایمنی و بهداشتی ، افزایش هزینه های کار و حمل و نقل و سایر تأثیرات مربوطه ، در هیچ تغییری نخواهد داشت. شیوه نامطلوب مادی ؛ الکسکو می تواند در صورت لزوم سرمایه اضافی را جمع آوری کند ، تا فعالیت های پیشنهادی اکتشاف و توسعه طبق برنامه پیش برود و اصول بازار به تقاضای مداوم نقره ، طلا ، سرب و روی منجر شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که گفته های آینده نگر درست و واقعی ثابت شوند و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. الکسکو صریحاً از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا بازنگری هرگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه صرف نظر از اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر از موارد دیگری که در قانون اعمال شده در مورد اوراق بهادار اعمال می شود ، صرف نظر می کند.

مطلب مرتبط  شرکت بازرگانی فلزات جزئیات تماس کنفرانس مالی سه ماهه سوم مالی 2020 را اعلام کرد

منبع Alexco Resource Corp.

لینک های مربوطه

www.alexcoresource.com

پاسخی بگذارید