AlgaEnergy و آزمایشگاه M2 توافق نامه همکاری استراتژیک جهانی برای توزیع و توسعه محصولات را امضا کردند

AlgaEnergy و آزمایشگاه M2 توافق نامه همکاری استراتژیک جهانی برای توزیع و توسعه محصولات را امضا کردند

AlgaEnergy توزیع کننده انحصاری جهانی محصولات biocontrol آزمایشگاه M2 خواهد شد و در زمینه محصولات جدید کنترل بیماری برای کشاورزی با دانشمندان شرکت کبک همکاری خواهد کرد

مادرید، اسپانیا و شربوک ، کبک ، 12 ژانویه 2021 / PRNewswire / – AlgaEnergy NA Inc ، زیرمجموعه آمریکایی شرکت اسپانیایی AlgaEnergy SA و رهبر جهان در بیوتکنولوژی ریز جلبک ها ، توزیع و امضا کرده است توسعه جهانی محصولات با Laboratoire M2 Inc ، یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در کبک که محصولات ضد عفونی کننده طبیعی و پایدار از جمله قارچ کش و باکتری کش THYMOX CONTROL® را تولید می کند.

AlgaEnergy ورودی های کشاورزی قدرتمند ، پایدار و مبتنی بر ریز جلبک ها را برای تولیدکنندگان در سراسر جهان فرموله و تولید می کند. محصولات THYMOX® از آزمایشگاه M2 ، مشتق شده از قدرت ضد میکروبی روغن آویشن و سایر روغن های طبیعی ، در کشاورزی ، در بازارهای چمن و باغ و همچنین در محصولات خانگی استفاده می شود.

طبق این توافق نامه ها ، AlgaEnergy حق توزیع جهانی توزیع محصولات گیاهی بهداشتی THYMOX CONTROL را از طریق واحدهای تجاری AlgaEnergy در بازارهای اصلی کشاورزی در این کشور بدست خواهد آورد. اروپا، آمریکا ، آفریقا و آسیا و اقیانوسیه. این دو شرکت همچنین توافق نامه صدور مجوز و توسعه محصول را امضا کرده اند که بر اساس آن تیم های علمی آنها برای ایجاد محصولات جدید کنترل بیولوژیکی با ارزش افزوده همکاری خواهند کرد.

مطلب مرتبط  برنامه های Oasis Petroleum اولین فراخوان کنفرانس سه ماهه 2020 برای 18 می سال 2020

“همانطور که با همکاری ما با Concentric Ag در پاییز گذشته اعلام شد ، محصولات THYMOX CONTROL آزمایشگاه M2 به زودی از طریق شبکه توزیع جهانی AlgaEnergy در دسترس خواهد بود” ، تأکید می کند D. ری واگنر، مدیر عامل شرکت AlgaEnergy N.A و رئیس AlgaEnergy بین المللی تجارت کشاورزی. آزمایشگاه M2 برخی از ابتکاری ترین راه حل های کنترل بیو کنترل طبیعی زیست کنترل امروزی را در بازار تولید کرده است. این توافق نامه ها نشان دهنده ورود AlgaEnergy به بخش در حال رشد کنترل بیولوژیک و کنترل بیولوژیک است و همچنین زمینه را برای نوآوری های آینده ناشی از همکاری علمی ما هموار می کند. “

مطلب مرتبط  HASA از طریق مشارکت راهبردی ، گسترش بیشتر به نوادا را اعلام می کند

“AlgaEnergy نه تنها در مورد فرصت های کوتاه مدت ارائه شده توسط محصولات طبیعی و ارگانیک THYMOX CONTROL ، بلکه همچنین امکان استفاده از محصولات پلت فرم Ag Concentric ، از جمله پلت فرم ریز جلبک های کلاس جهانی ، برای ایجاد بهترین محصولات در کلاس برای بهبود بهره وری و پایداری کشاورزی در سراسر جهان “.

فرانک پالانتونیمدیر اجرایی آزمایشگاه M2 ، پتانسیل بسیار زیادی را برای تغییر در محصولات جدید مشاهده می کند که از این فناوری های ترکیبی حاصل خواهد شد.

پالانتونی گفت: “سرمایه گذاری های قابل توجه ما در یک بستر فناوری جدید که به واحد تجاری حمایت از محصولات ما متصل است ، نتیجه داد.” در واقع ، فناوری نانو انعطاف پذیر و بسیار پیشرفته ما ایجاد شده است تا در بسیاری از مواد دیگر و مواد فعال بیوکنترل اعمال شود. “

“این مشارکت با AlgaEnergy به تولیدکنندگان در سراسر جهان امکان دسترسی به فناوری THYMOX ما را می دهد ، که در آزمایشات صحرایی ثابت شده است تا محافظت موثر در برابر برخی از سخت ترین مشکلات بیماری زایی کشاورزان را ایجاد کند. کشاورزان ، “او اضافه کرد.

مطلب مرتبط  موتور Off-Road چین Yuchai گواهینامه EU Stage V EU را دریافت می کند

گرافیک و عکس را می توانید از این لینک دانلود کنید.

درباره AlgaEnergy N.A.

AlgaEnergy N.A. Inc شرکت تابعه AlgaEnergy S.A یک شرکت بیوتکنولوژی مستقر در اسپانیا است که با استفاده از فن آوری های پیشرفته و فرایندهای تولید محصولات ریز جلبکی با کیفیت بالا برای کشاورزی و چندین صنعت دیگر ایجاد می کند. www.algaenergy-intl.com و www.algaenergy.com.

درباره آزمایشگاه M2

آزمایشگاه M2 ، مستقر در شربروک ، کبک ، کانادا، دارای شهرت بسیار خوبی در زمینه نوآوری در محصول و تخصص در فن آوری های ضد عفونی و ایمنی زیست محیطی و پایدار ، تحت برند THYMOX® است. www.thymox.com

مخاطب:

برای AlgaEnergy
میشل چاه، ارتباطات ولز
تلفن: + 1-303-417-0696 یا ایمیل: [email protected]
طلا
کارملا پرز کالجا ، مدیر بازاریابی جهانی
تلفن: + 34-681-285-872 + یا ایمیل: [email protected]

برای آزمایشگاه M2
Virginie Doré Lemonde، ارتباطات Bicom
تلفن: +1 514-779-7129 1 یا ایمیل: [email protected]

لینک های مربوطه

http://www.algaenergy.com

SOURCE AlgaEnergy International

پاسخی بگذارید