Algonquin بازنشستگی نایب رئیس کریستوفر جارات را اعلام کرد

Algonquin بازنشستگی نایب رئیس کریستوفر جارات را اعلام کرد

اوکویل ، روشن، 9 اکتبر 2020 / PRNewswire / – شرکت Algonquin Power & Utilities (“APUC” یا “شرکت”) (TSX: AQN) (NYSE: AQN) امروز اعلام کرد که کریستوفر جرات به عنوان نایب رئیس شرکت بازنشسته خواهد شد 30 نوامبر، 2020. بازنشستگی آقای جرات بخشی از برنامه بلند مدت هیئت مدیره جانشینی رهبر است. به عنوان بخشی از انتقال خود ، آقای جرات همچنین از عضویت هیئت مدیره شرکت بازنشسته شده است.

رئیس APUC گفت: “کریس بیش از سی سال پیش یکی از بنیانگذاران این سازمان بود و نقش مهمی در رشد شرکت به شرکت بزرگ متمایز و گسترده ای که امروز وجود دارد ، ایفا کرده است.” کن مور. “کریس از نزدیک با مدیر عامل Algonquin همکاری کرده است ، آرون بانسکوتا، برای حمایت از تداوم روحیه کارآفرینی شرکت ، سابقه ارائه رشد و ایجاد ارزش سهامداران بلند مدت. “

آقای جرات در سال 1988 شرکت را تاسیس کرد و ریشه های شرکت را به عنوان یک مولد برق کوچک برای ایجاد یک شرکت بزرگ متنوع با بیش از 11 میلیارد دلار از کل دارایی ها

مدیرعامل APUC اظهار داشت: “من بی اندازه از رهبری کریس و همه کمکهای وی در طول سالها ، و به ویژه کمک هایی که شخصاً به من کرده ، سپاسگزارم و برای او در آینده آرزوی سلامتی دارم.” آرون بانسکوتا. “من از ادامه هدایت Algonquin به یک فصل جدید از رشد با موفقیت Algonquin در ارائه مأموریت خدمات ضروری و راه حل های انرژی تجدیدپذیر هیجان زده هستم.”

مطلب مرتبط  تجهیزات صنعتی Midwest سیستم کنترل گرد و غبار زیرزمینی MineKleen® را معرفی می کند

درباره Algonquin Power & Utilities Corp.، Liberty Utilities، لیبرتی پاور
APUC یک ابزار متنوع بین المللی تولید ، انتقال و توزیع با تقریباً ایالات متحده است.11 میلیارد دلار از کل دارایی ها از طریق دو گروه تجاری خود ، شرکت های لیبرتی و لیبرتی پاور، APUC متعهد است خدمات گازآبی ، آب و برق تولید ، انتقال و توزیع برق را با نرخ مقرون به صرفه ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه با تقریباً 807000 اتصال در ایالات متحده و کانادا. APUC یک رهبر جهانی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است که از طریق مجموعه کارایی طولانی مدت تولید نیروگاه های بادی ، خورشیدی و برق با بیش از 2 گیگاوات ظرفیت نصب شده و بیش از 1.6 گیگاوات ظرفیت انرژی تجدیدپذیر افزایشی در دست ساخت است.

APUC تلاش می کند تا از طریق توسعه خط لوله جهانی انرژی های تجدیدپذیر ، انتقال برق و پروژه های توسعه زیرساخت های آب ، رشد آلی در تولید ، توزیع و انتقال مشاغل متناسب با آن ، و رشد مستمر و دستیابی به تعالی عملیاتی را به صورت پایدار ارائه دهد. پیگیری امور مال آورانه

سهام عادی APUC ، سهام ممتاز سری A و سهام ممتاز سری D به ترتیب با نمادهای AQN ، AQN.PR.A و AQN.PR.D در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده اند. سهام مشترک APUC ، اسکناس های تبعی سری 2018-A و اسکناس های تبعی سری 2019-A به ترتیب در نمادهای AQN ، AQNA و AQNB در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند.

مطلب مرتبط  EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

از APUC در دیدن کنید www.algonquinpowerandutilities.com و ما را در TwitterAQN_Utilities دنبال کنید.

در مورد اطلاعات آینده نگر احتیاط کنید
برخی از اظهارات کتبی مندرج در اینجا “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در هر یک از استان های کانادا و سیاست ها ، مقررات و قوانین مربوطه تحت این قوانین و “اظهارات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در ایالات متحده، از جمله بند 27A قانون اوراق بهادار ایالات متحده از 1933 ، با اصلاحیه ، و بخش 21E از قانون مبادله اوراق بهادار از 1934 ، به عنوان اصلاح شده (در مجموع ، “اظهارات آینده نگر”). کلمات “اراده” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “برنامه” ، “باید” و عبارات مشابه اغلب برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. اظهارات خاص آینده نگرانه مندرج در این عبارت شامل اظهارات مربوط به انتظارات در مورد توانایی شرکت در ادامه ارائه رشد ، خدمات ، راه حل ها و ارزش سهامداران است. این اظهارات براساس فاکتورها یا فرضیاتی است که در نتیجه گیری یا پیش بینی یا پیش بینی از جمله مفروضات مبتنی بر روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آتی مورد انتظار به کار رفته است. از آنجا که اظهارات آینده نگر به وقایع و شرایط آینده مربوط می شود ، ماهیت آنها به فرضیات متکی است و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است. APUC هشدار می دهد که اگرچه اعتقاد بر این است که مفروضات در شرایط معقول و منطقی هستند ، اما نتایج واقعی ممکن است با انتظارات مندرج در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. عوامل خطر و مفروضات مهم شامل مواردی است که در آخرین بحث و تحلیل و تجزیه و تحلیل مدیریت سالانه و موقت APUC و آخرین فرم اطلاعات سالانه اخیر ، ثبت شده در مراجع نظارتی اوراق بهادار در کانادا و ایالات متحده. با توجه به این خطرات ، نباید اعتماد بیجا به این اظهارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ آنها اعمال می شود ، انجام شود. به غیر از مواردی که قانون به طور خاص آن را الزامی می کند ، APUC هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس اطلاعات جدید ، بعدی یا غیر آن متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  Agilyx تیم اجرایی خود را گسترش می دهد

SOURCE Algonquin Power & Utilities Corp.

لینک های مربوطه

http://www.algonquinpower.com

پاسخی بگذارید