Algonquin Power & Utilities Corp. گزارش پیشرفت هدف ESG

Algonquin Power & Utilities Corp. گزارش پیشرفت هدف ESG

گزارش پایداری 2020 ، رشد مداوم شرکت در پروژه های انرژی های تجدیدپذیر را از جمله دستاوردهای اصلی پایداری برجسته می کند

اوکویل ، روشن، 2 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Algonquin Power & Utilities Corp. (“APUC” ، “Algonquin” یا “شرکت”) (TSX / NYSE: AQN) ، شرکت مادر شرکت های Liberty Utilities و لیبرتی پاور، گزارش پایداری 2020 خود را منتشر کرده است ، که به طور خلاصه پیشرفت در دستیابی به اهداف ESG خود را نشان می دهد و تعهد مداوم خود را در ارائه خدمات مهم ماموریت و راه حل های انرژی تجدید پذیر نشان می دهد.

آرون بانسکوتا، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، خاطرنشان کرد ، “حفظ انرژی و آب برای زندگی هدف مشترک Algonquin و همه مشاغل ما است. ما از پیشرفت ESG در سال جاری و قرار گرفتن در 10 شرکت برتر شوالیه های شرکت بسیار راضی هستیم. 100 شرکت پایدار در جهان

جاه طلبی Algonquin این است که منابع شرکتی و تخصص خود را با تأثیرات ESG خود هماهنگ و تجارت خود را با مسئولیت پذیری انجام دهد. این شرکت اختصاص داده شده است به منظور ارتقا sustain پایداری و افزایش دسترسی به انرژی پاک و آب در حالی که فرهنگ رعایت ، اخلاق و شفافیت را پرورش می دهد.

جورج تریسیچ، مدیر ارشد دولت و دبیر شرکت گفت: “رویکرد ما برای حاکمیت پایدار بر اساس بنیادی قوی از نظارت استراتژیک ، پاسخگویی و همکاری بین عملکردی بنا شده است. این رویکرد ما را قادر ساخته است تا به نقاط عطف منتشر شده در گزارش پایداری 2020 خود ، از جمله به عنوان پاسخگویی به 49٪ از هدف 75٪ هدف تولید تجدیدپذیر ؛ دستیابی به بیش از 70٪ از هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای یک میلیون متری ما و بیش از هدف ما از داشتن 30٪ زنان در نقش های رهبری. ”

این گزارش همچنین ارکان استراتژیک رشد ، تعالی عملیاتی و رهبری پایداری آلگونکوین را به طور خلاصه بیان می کند. ارکان پشتیبانی می کند که چگونه شرکت برنامه ها و ابتکارات ESG خود را در استراتژی شرکت بزرگتر خود جاسازی می کند و استراتژی را با فعالیت های خود هماهنگ می کند. در 2019-2020 ، Algonquin شش هدف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG UN) را به عنوان پایه استراتژی پایداری شرکت انتخاب کرد. این شرکت همچنین هفت موضوع ESG با اولویت را شناسایی کرده است که معتقد است بیشتر مربوط به سهم آن در تأثیرات مثبت بر روی کره زمین ، کارمندان و جوامع است.

مطلب مرتبط  توافقنامه Yankauers با Cannerers Yankauers با مکزیک جایزه مدلا اهدا شد.

درباره دوره گزارش پایداری 2020

گزارش پایداری 2020 شرکت بر پیشرفت و دستاوردهای دوره زمانی متمرکز است 1 ژانویه 2019، از طریق 31 دسامبر 2019، و همچنین شامل داده های مربوط به سال های 2017 و 2018 برای اهداف متنی و مقایسه ای است. کارت امتیاز 2023 و عملکرد شرکت ، که در این گزارش گنجانده شده است ، بازده داده های عملکرد در تاریخ است جولای 2020 برای نشان دادن وضعیت فعلی اهداف 2023 شرکت.

Algonquin قصد دارد تا پایان سال انتشار TCFD (Taskforce در مورد افشای مالی مربوط به آب و هوا) 2020 خود را منتشر کند.

برای دانلود گزارش کامل پایداری سال 2020 ، لطفاً به سایت www.algonquinpower.com/sustainability مراجعه کنید.

درباره Algonquin Power & Utilities Corp.، Liberty Utilities، لیبرتی پاور

APUC یک ابزار بین المللی متنوع تولید ، انتقال و توزیع با تقریباً ایالات متحده است. 11 میلیارد دلار از کل دارایی ها از طریق دو گروه تجاری خود ، شرکت های لیبرتی و لیبرتی پاور، APUC متعهد به ارائه راه حل های انرژی و آب ایمن ، ایمن ، قابل اعتماد ، مقرون به صرفه و پایدار از طریق نمونه کارها ما با نرخ تنظیم شده گازهای طبیعی ، تولید آب ، برق و برق ، سرمایه گذاری های انتقال و توزیع برق تقریباً به 807000 اتصال در ایالات متحده و کانادا APUC یک رهبر جهانی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر است که از طریق مجموعه کارایی طولانی مدت تولید نیروگاه های بادی ، خورشیدی و برق با بیش از 2 گیگاوات ظرفیت نصب شده و بیش از 1.6 گیگاوات ظرفیت انرژی تجدیدپذیر افزایشی در دست ساخت است.

مطلب مرتبط  استنلی بلک اند دکر به عنوان برنده جایزه تجاری مسئولانه 2020 رویترز در گروه تحول تجاری نامگذاری شد

APUC متعهد به ارائه رشد و پیگیری تعالی عملیاتی به روشی پایدار از طریق گسترش خط لوله جهانی انرژی های تجدیدپذیر ، انتقال برق و پروژه های توسعه زیرساخت های آب ، رشد ارگانیک در مشاغل تولید ، توزیع و انتقال با نرخ تنظیم شده خود و پیگیری امور مال آورانه

سهام مشترک APUC ، سهام ممتاز سری A و سهام ممتاز سری D به ترتیب با نمادهای AQN ، AQN.PR.A و AQN.PR.D در بورس اوراق بهادار تورنتو ذکر شده اند. سهام مشترک APUC ، اسکناس های تبعی سری 2018-A و اسکناس های تبعی سری 2019-A به ترتیب با نمادهای AQN ، AQNA و AQNB در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند.

به APUC در www.algonquinpowerandutilities.com مراجعه کنید و ما را در TwitterAQN_Utilities دنبال کنید.

در مورد اطلاعات آینده نگر احتیاط کنید

برخی از اظهارات کتبی مندرج در اینجا “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار در هر یک از استان های کانادا و سیاستها ، مقررات و قوانین مربوطه تحت چنین قوانینی و “بیانیه های آینده نگر” به معنای قانون اصلاحیه دعوی در مورد اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 (در مجموع “بیانیه های آینده نگر”). کلمات “اراده” ، “انتظار می رود” ، “قصد دارد” ، “برنامه” ، “باید” و عبارات مشابه اغلب برای شناسایی عبارات آینده نگر در نظر گرفته شده است ، اگرچه همه گزاره های آینده نگر حاوی این کلمات شناسایی نیستند. اظهارات خاص آینده نگرانه مندرج در این مقاله شامل بیانیه هایی در مورد رشد مداوم در پروژه های انرژی های تجدیدپذیر ، استراتژی مداوم و هدف شرکت است. استراتژی پایداری ، ابتکارات ، اهداف و اهداف ، از جمله ستون های استراتژیک آن و سایر موارد مربوط به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، زنان در رهبری و افزایش تولید تجدیدپذیر ؛ تعهد مستمر برای ارتقا sustain پایداری و دسترسی به انرژی سبز و آب. حکومت پایداری تأثیرات مثبت آینده استراتژی پایداری و برنامه ها و برنامه های ESG برای انتشار افشای TCFD 2020 تا پایان سال انتظار می رود. این اظهارات براساس عوامل یا فرضیاتی است که در نتیجه گیری و یا پیش بینی یا پیش بینی اعمال شده است ، از جمله مفروضات مبتنی بر روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار در آینده. از آنجا که اظهارات آینده نگر به وقایع و شرایط آینده مربوط می شود ، ماهیت آنها بر فرضیات تکیه می کند و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی است. APUC هشدار می دهد که اگرچه اعتقاد بر این است که مفروضات در شرایط معقول و منطقی هستند ، اما نتایج واقعی ممکن است با انتظارات مندرج در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. عوامل و مفروضات ریسک مادی شامل مواردی است که در آخرین بحث و تحلیل و تجزیه و تحلیل مدیریت سالانه و موقت APUC و آخرین فرم اطلاعات سالیانه ارائه شده در مراجع نظارتی اوراق بهادار در کانادا و ایالات متحده. با توجه به این خطرات ، نباید اعتماد بیجا به این اظهارات آینده نگر ، که فقط از تاریخ آنها اعمال می شود ، انجام شود. به غیر از مواردی که قانون به طور خاص آن را الزامی می کند ، APUC هیچ تعهدی را برای بروزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر برای انعکاس اطلاعات جدید ، بعدی یا غیر آن متعهد نمی شود.

مطلب مرتبط  DP&L گزینه های جدیدی را برای کمک به مشتریان به دلیل COVID-19 و بازگشت به عملیات استاندارد اعلام می کند

SOURCE Algonquin Power & Utilities Corp.

لینک های مربوطه

http://www.algonquinpower.com

پاسخی بگذارید