ALLPCB کارخانه جدید SMT وارد تولید شد ، خدمات یک مرحله ای به روز شده بیشتر

ALLPCB کارخانه جدید SMT وارد تولید شد ، خدمات یک مرحله ای به روز شده بیشتر

SMT ، و همچنین فناوری سطح نصب شده، در حال حاضر محبوب ترین فرآیند در صنعت مونتاژ الکترونیکی است. با توسعه سریع صنعت تولید الکترونیک ، فناوری SMT با جهش و مرز رشد کرده است. در این میان ، مشتریان برای نصب ، نیازهای فوق العاده و بالاتری دارند.

با این وجود ، در صنعت SMT نقاط درد بسیاری وجود دارد ، مانند چرخه قرار دادن طولانی ، قرار دادن نامفهوم ، کیفیت ناهموار و غیره. علاوه بر این ، الزامات محصولات SMT با کیفیت بالا ، “بدون خطا ، بدون نشت و بدون معکوس“، نمی تواند راضی باشد. به منظور شکستن عدم تعادل بین عرضه و تقاضا ، کارخانه ALLPCB SMT در زمان مناسب متولد شد ، که خدمات نصب آن می تواند کل موارد را تحت پوشش خود قرار دهد. چین و همچنین بیشتر کشورها و مناطق جهان.

مطلب مرتبط  Aquasight مشارکت نظارت بر فاضلاب را برای مشارکت زودهنگام COVID-19 برای جوامع ، خوابگاه های کالج ، خانه های سالمندان و مراکز اصلاح و مراقبت عمومی - خصوصی

تولید چینی نقش فزاینده ای در بازار جهانی دارد. راندمان بالای کارخانه به مشتریان در افزایش حاشیه سود و رقابت بازار کمک می کند.

در صنعت گرانبهای تولید لوازم الکترونیکی گرانبها ، تحول در فناوری و فرآیند SMT امری ضروری است. آنچه مورد نیاز صنعت تولید است راندمان بالاتر، هزینه کمترو دقت بالاتر.

ALLPCB خود را در نمونه اولیه سریع سریع SMT اختصاص داد. کارگاه تمیز 3000000 مجهز به محافظت الکترواستاتیک و تهویه هوا مرکزی جهت کنترل دقیق دما و رطوبت در محیط داخلی است.

10 خط تولید برتر همه ساخته شده از ماشین های جدید با نام تجاری سری جدید ASM زیمنس با سرعت بالا و نصب اتوماتیک است آلمان. مجهز بودن به بیش از 20 دستگاه حرفه ای از جمله دستگاه های چاپ GKG تضمین کیفیت محصولات است. علاوه بر این ، تست اسکن آنلاین AOI و بازرسی X-ray فرآیندهای لازم قبل از زایمان است.

مطلب مرتبط  انجمن همکاری با فناوری LED چین و سرگرمی چین اعلام همکاری مشارکت استراتژیک

در همان زمان ، سیستم کنترل و کنترل تولید هوشمند برای ایجاد فرایند تولید خطی کارآمد فعال شده است: “مواد اولیه در انبار ، تولید ، بازرسی کیفیت ، بسته بندی ، تحویل” ، برای اطمینان از کیفیت بالا و تولید.

کارخانه ALLPCB SMT همچنان بر مزایای “تحویل سریع ، کیفیت بالا و خدمات عالی” کارخانه PCB اصرار دارد.

فوق العاده سریع 6 ساعت در سریعترین زمان ، 24 ساعت به طور منظم.
کیفیت بالا. دستگاه وارداتی کاملاً جدید؛ مواد اولیه با کیفیت بالا
کم هزینه. هزینه راه اندازی رایگان و هزینه تسریع شده.
سرویس دهی فوق العاده. منابع BOM تهیه شده است. 7 * 24 ساعت خدمات به مشتریان آنلاین.

تاکنون ، ALLPCB کارخانه PCB خود (خط تولید بستر آلومینیوم شامل) ، مرکز لجستیک انبار قطعات و کارخانه SMT را ساخته است. فاصله بین این سه تنها 3 کیلومتر است. راه اندازی کارخانه SMT بیشتر به روز شده است خدمات یک طرفه، که به طور قطع طرح استراتژیک تولید الکترونیکی ALLPCB را انجام می دهد ، و پیشرفت رو به رشد را تحت فشار قرار می دهد چین صنعت تولید الکترونیک.

مطلب مرتبط  TransAlta نتایج سه ماهه دوم سال 2020 و تماس کنفرانسی

درباره ALLPCB:
ALLPCB یک کارخانه فوق العاده PCB فوق العاده و همچنین یک شرکت تولید اینترنتی است که متعهد به ساخت یک پلت فرم خدمات الکترونیکی تولید مشترک است. خدمات حرفه ای یک مرحله ای ، از جمله نمونه اولیه PCB ، مونتاژ PCB و منابع مؤثر را ارائه می دهد. از زمان تأسیس ، ALLPCB صنعت سنتی PCB را با استفاده از فناوری داده محور بازسازی کرده است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
پست الکترونیک: [email protected]
وب سایت: https://www.allpcb.com/

منبع ALLPCB

لینک های مربوطه

https://www.allpcb.com

پاسخی بگذارید