Altus Power پروژه خورشیدی 2.5 مگاواتی را در ورمونت خریداری می کند

Altus Power پروژه خورشیدی 2.5 مگاواتی را در ورمونت خریداری می کند

وی گفت: “ما خوشحالیم که این دارایی عملیاتی را به سبد ملی در حال رشد دارایی های خورشیدی تولید توزیع شده خود اضافه می کنیم. شهرت آلتوس پاور برای تهیه فروشندگان با قیمت های رقابتی و اطمینان معاملات خط لوله معاملات ما را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.” گرگ فلتون، شریک عامل Altus Power.

نمونه کارها Altus Power شامل بیش از 170 دارایی خورشیدی از جمله چهار دارایی عملیاتی در سال است ورمونت.

“این معامله انعطاف پذیری ساختاری آلتوس را برجسته می کند ؛ به طور خاص ، ما توانستیم اولویت فروشنده را برای خروج از حقوق صاحبان سهام خود در C-Corporate مشمول مالیات را برآورده کنیم. ما همیشه سعی می کنیم از نظر ساختار خلاق باشیم و سعی کنیم متناسب با شرکا ، “گفت ابی پارمر، مدیر در Altus Power.

مطلب مرتبط  پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت شیمی و انرژی پیشرفته در یولین چین برگزار شد

“Altus Power” یک شریک بزرگ در این معامله بود و ثابت کرد که نه تنها از مهارت بالایی برخوردار است بلکه از نظر تجاری نیز کارآمد است. ” دنیس هاروی، رئیس نهاد فروشنده.

درباره Altus Power
Altus Power یک شرکت پیشرو در بازار انرژی خورشیدی است که در آن مستقر است گرینویچ ، کانتیکت Altus از زمان تأسیس خود در سال 2009 ، برق تمیز را برای مشتریان تجاری ، صنعتی و شهری در سراسر ایالات متحده تأمین می کند و بیش از 170 تاسیسات خورشیدی توزیع شده با بیش از 200 مگاوات از ورمونت به هاوایی. برای کسب اطلاعات بیشتر به altuspower.com مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  شانگهای الکتریک در گزارش سالانه خود در سال 2019 از افزایش 26 درصدی درآمد ناخالص خبر داد

با Altus Power با شماره 203.698.0090 تماس بگیرید یا [email protected]

منبع Altus Power America، شرکت

لینک های مربوطه

http://www.altuspower.com

پاسخی بگذارید