ALYI سه شنبه هفته آینده جزئیات مرکز وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته 100 هکتار را فاش کرد

ALYI سه شنبه هفته آینده جزئیات مرکز وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته 100 هکتار را فاش کرد

دالاس، 10 ژوئیه سال 2020 / PRNewswire / – Alternet Systems، Inc (USOTC: ALYI) ، یک شرکت نوآورانه وسایل نقلیه الکتریکی که در بازار آفریقا متمرکز شده است ، اخیراً اعلام کرد از آغاز مرحله طراحی و مهندسی توسعه برای ساخت تسهیلاتی در حدود 100 هکتار که مورد نیاز خواهد بود میزبان رویداد لنگر در نظر گرفته شده در کنفرانس و سمپوزیوم سالانه تحرک برقی شرکت است. این شرکت اخیراً اعلام کرد 2.5 میلیون دلار سرمایه گذاری در نظر گرفته شده برای تأمین بودجه این مرحله اول توسعه. 2.5 میلیون دلار یک پیشرفت در است 25 میلیون دلار سرمایه گذاری در حال حاضر تحت یک نامه قصد انجام شده است. هفته بعد ، در سه شنبه ، 14 ژوئیه، مدیریت قصد دارد جزئیات بیشتری را درباره توسعه 100 هکتار منتشر کند.

مطلب مرتبط  تلاش ها و نوآوری های Kao در زمینه کاهش پلاستیک که در سری فیلم های Cosmetics Europe و BBC StoryWorks برجسته شده است

برای اطلاعات بیشتر و به روز ماندن در مورد آخرین تحولات ، لطفاً مراجعه کنید: http://www.alternetsystemsinc.com

سلب مسئولیت / بندر ایمن: این خبر حاوی بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان می شود. از جمله دیگر ، این ریسکها شامل توقعی است که هرکدام از شرکتهای ذکر شده در اینجا به فروش قابل توجهی ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکتها ، موقعیت نقدینگی شرکتها ، توانایی شرکتها در دستیابی به قراردادهای جدید دست پیدا کنند. ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم قطعیت ها ، ممکن است وقایع پیش رو که در این نسخه ذکر شده اند رخ ندهد.

مطلب مرتبط  Hydro One Limited نتایج رای گیری از نشست سالانه سهامداران را اعلام می کند

Alternet Systems، Inc. تماس با:

رندل Torno
[email protected]
+ 1-800-713-0297

SOURCE Alternet Systems، Inc.

پاسخی بگذارید