ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

ANEX-SINCE 2021 ، بهترین سکوی برای توسعه بازار بدون پارچه در آسیا ، که در سال 2021 در شانگهای برگزار می شود

هر 6 سال یکبار ANEX با SINCE ترکیب می شود. ANEX-SINCE 2021 بعدی برگزار خواهد شد 22 تا 24 ژوئیه 2021 در نمایشگاه و نمایشگاه جهانی نمایشگاه شانگهای (SWEECC) ، شانگهای، چین.

رهبران صنعت جهانی تجمع می کنند

ANEX-SINCE یک زنجیره ارزش صنعت را پوشش داده است که از مواد اولیه غیر بافته ، ماشین آلات و لوازم جانبی تولید غیر بافته ، اجناس رومیزی بدون بافته ، ماشین آلات تست و بازرسی برای کالاهای تبدیل شده تشکیل شده است. صنایع مرتبط با بهداشت ، تصفیه ، پارچه و پوشاک ، پزشکی ، خودرو ، پاک کن ، مبلمان خانگی و اثاثه یا لوازم داخلی و غیره

SINCE 2019 تقریباً 500 غرفه دار از 25 کشور و منطقه را به خود جلب کرده است. حضار نوmbers همچنین با 26.866 بیننده حرفه ای و خریدار از سراسر جهان رشد قابل توجهی داشته است.

با تمرکز بر پیشرفته ترین فن آوری نبافته

ANEX و SINCE به عنوان یک بستر فنی و تجاری صنعت غیر بافته ، بر آخرین روندهای فکری و توسعه تمرکز می کنند. در سال 2021 ، اجلاس جهانی Nonwovens Summit (GNS) که توسط انجمن پارچه های غیر بافته آسیا (ANFA) ، EDANA ، INDA راه اندازی شد ، در محل نمایشگاه نیز قرار خواهید گرفت. در آن زمان ، رهبران صنعت در سمینار سخنرانی می کنند و در مورد آخرین روند بازار ، فناوری پیشرفته و کاربردهای نوآورانه مواد نبافته صحبت می کنند.

مطلب مرتبط  وستینگهاوس و ENUSA برنامه سوخت EnCore® خود را برای اولین بار با یک شرکت سودمند اروپایی گسترش می دهند

رزرو غرفه برای ANEX-SINCE 2021 آغاز می شود

ANEX-SINCE 2021 پیش بینی می شود بیش از 600 غرفه دار و 30،000 بازدید کننده حرفه ای داشته باشد و دارای 35000 متر مربع مساحت صفحه نمایش باشد. برای به دست آوردن فرصت های جهان در حال توسعه بازار منسوجات ، به ANEX-SINCE 2021 بپیوندید و با تصمیم گیران به صورت چهره به چهره صحبت کنید.

درباره ANFA

انجمن پارچه های غیر بافته آسیا (ANFA) تنها اتحادیه تجارت بین المللی است که نمایانگر صنعت غیر بافته در آن است آسیا هم از نظر نام و هم مواد ، برای کمک به رشد سالم صنایع وابسته به نبافته در آسیا. ANFA بیش از 300 شرکت عضو دارد که شرکت های اصلی صنعت غیر بافته جهانی یا آسیا را از این شرکت ارائه می دهد ژاپن، سرزمین اصلی چین، تایوان، کشور کره، هنگ کنگ، هند، تایلند، اندونزی، پاکستانو غیره کشورها و مناطق. از زمان تأسیس ، ANFA سهم بسزایی در رشد صدا صنعت غیر بافته ها در سراسر دنیا داشته است آسیا منطقه علاوه بر این ، نمایندگی آسیا، ANFA ارتباط نزدیکی با INDA در داخل دارد آمریکای شمالی و EDANA در اروپا.

درباره CNTA

مطلب مرتبط  مدیریت باتری های لیتیوم یون پایان عمر ، مطالعه 2020

انجمن فنی نبافته چین (CNTA) اختصاص داده است

  • نوآوری فنی و تحقیق و توسعه در نبافته ، تصفیه
  • واردات و صادرات غیر منسوجات (کالاهای رول ، محصولات تبدیل شده) ، رسانه های فیلتر و مواد اولیه مرتبط ، قطعات ماشین ، تجهیزات ، مواد شیمیایی ، ابزار و غیره
  • مشاوره سرمایه گذاری ، همکاری ، تجارت و غیره برای شرکت های خارجی.
  • سازماندهی مبادله بین المللی S&T ، کنفرانس و نمایشگاه و غیره
  • ترویج تجارت ، همکاری ، بین شرکت های چینی و شرکای خارجی.
مطلب مرتبط  Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

درباره بازارهای اطلاعاتی

Informa Markets برای تجارت ، نوآوری و رشد بسترهای نرم افزاری برای صنایع و بازارهای خاص ایجاد می کند. نمونه کارها ما از بیش از 550 رویداد و مارک بین المللی B2B در بازارهایی از جمله لوازم بهداشتی و دارویی ، زیرساخت ، ساخت و ساز و املاک و مستغلات ، مد و پوشاک ، مهمان نوازی ، غذا و نوشیدنی و بهداشت و تغذیه از جمله دیگر تشکیل شده است. ما فراهم می کنیم

مشتریان و شرکای مختلف در سراسر جهان با فرصت هایی برای مشارکت ، تجربه و انجام کار از طریق نمایشگاه های چهره به چهره ، محتوای دیجیتالی تخصصی و راه حل های داده های عملی. ما به عنوان برگزار کننده نمایشگاه های برتر جهان ، ما طیف های متنوعی از بازارهای تخصصی را به بازار عرضه می کنیم ، فرصت ها را باز می کنیم و به آنها در رونق 365 روز سال کمک می کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.informamarkets.com مراجعه کنید.

منبع ANEX-SINCE 2021

پاسخی بگذارید