Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

Arcanum Alloys، Inc یک فولاد برقی جدید را تجاری می کند

این کلاس جدید از آلیاژهای فولاد برقی با استفاده از آلیاژ اختصاصی آلیاژ آرکانوم آلیاژ ساخته شده است (SODA) فن آوری تولید. سری Opticore از فولادهای برقی با کارایی بالا با اندازه گیری از 0.002 “تا 0.010” (0.05 میلی متر تا 0.25 میلی متر) برای پر کاربردترین برنامه های جهان برخوردار است. به نظر می رسد که فناوری SODA در زیرساخت های موجود در اکثر کارخانه های فلزی ادغام شده و می تواند برای غنی سازی محتوای سیلیکون و آلومینیوم از فولاد لمینت با موتور سرد یا فولاد کم کربن استفاده شود. محصولاتی با فناوری SODA می توانند بعد از آلیاژ شدن در سنج کاهش پیدا کنند و این امکان را فراهم می کند که تقریباً از فولاد سنج به عنوان ماده شروع استفاده شود.

مطلب مرتبط  LONGi از نقشه راه RE100 رونمایی می کند تا سال 2028 به 100٪ مصرف انرژی سبز برسید

مطابق با دن بولارد، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Arcanum Alloys ، “این روز بسیار هیجان انگیز برای آلیاژ Arcanum است و نتیجه یک روند سختگیرانه توسعه است که با سرعتی اجرا می شود که فقط پلتفرم SODA اجازه می دهد. این درجه جدید از فولاد عملکرد بسیار عالی حتی برای پیشرفته ترین فولادهای برقی که در حال حاضر در بازار موجود هستند. نوری در نهایت موتورها را قادر می سازد ساعات عملیاتی بیشتری را با همان میزان انرژی (یعنی اندازه باتری) و یا عملکرد بالاتر (یعنی گشتاور) با مقدار مشخص شده انرژی تحویل دهند. “

مطلب مرتبط  پلتفرم Seunicloud شانگهای الکتریک برنده اولین جایزه اینترنت صنعتی جهان در WAIC 2020 شد

برای اطلاعات بیشتر در مورد Opticore ، ما را در CWIEME Americas 2020 در اینجا مشاهده کنید شیکاگو ، ایلین از جانب 29 سپتامبر تا 30 سپتامبرهفتم، و در WMM 2020 در رم، ایتالیا از جانب 3 تا 5 نوامبرهفتمیا از طریق ایمیل به ما ایمیل کنید [email protected] .

Arcanum Alloys، Inc یک ماده استارت آپ است که توسط Khosla Ventures و Severstal Ventures پشتیبانی می شود. این شرکت در سال 2011 با هدف تعیین تعریف چگونگی تولید فولاد با استفاده از پلت فرم فناوری SODA ثبت شده خود تأسیس شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Arcanum Alloys، Inc. لطفاً به www.ArcanumAlloys.com مراجعه کرده یا با ما در تماس باشید [email protected].

SOURCE Arcanum Alloys، Inc.

مطلب مرتبط  گزارش IDTechEx در مورد PV ، 5G ، خودرو ، برق الکترونیکی و بسته بندی الکترونیکی

لینک های مربوطه

https://www.arcanumalloys.com

پاسخی بگذارید