Asphalt Materials، Inc. با به دست آوردن سه ترمینال غرب میانه قابلیت ها را گسترش می دهد

Asphalt Materials، Inc. با به دست آوردن سه ترمینال غرب میانه قابلیت ها را گسترش می دهد

هندوستان، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Asphalt Materials، Inc. (AMI) امروز اعلام کرد که در 12 نوامبرهفتم این شرکت خرید سه ترمینال آسفالت از زیرمجموعه شرکت Marathon Petroleum Corporation را به پایان رساند. خرید این تسهیلات قابلیت های AMI را در کشور گسترش می دهد ایندیانا و ایلینوی بازارها و ردپای آن در غرب میانه. AMI قصد دارد تیم رهبری فعلی و کارمندان خود را در هر سه ترمینال حفظ کند و به سرمایه گذاری و رشد مجموعه محصولات و قابلیت های آن سایت ها ادامه خواهد داد.

مطلب مرتبط  زیرساخت EQT برای به دست آوردن Cypress Creek Renewables ، یک پلت فرم یکپارچه انرژی تجدیدپذیر در ایالات متحده

“ما از اضافه شدن هم تیمی های جدید خود به هیجان آمده ایم St Elmo، IL؛ بنتون ، IL؛ و کوه ورنون ، ایالت IN، “گفت تراشه ری، مواد آسفالت ، رئیس جمهور. “سابقه اثبات شده آنها در زمینه ایمنی ، کیفیت و خدمات به خوبی با ارزش مواد آسفالت سازگار خواهد بود. این امکانات یک استراتژیک فوق العاده مناسب برای تجارت ما است و تعهد ما را برای پشتیبانی از مشتری اصلی ما افزایش می دهد.”

مطلب مرتبط  پوسته برای فروش علاقه به تصفیه خانه پارک گوزن به شریک Pemex

درباره Asphalt Materials، Inc.
Asphalt Materials یک تجارت خصوصی و خانوادگی است که دفتر مرکزی آن در ایندیاناپولیس. Asphalt Materials بیش از 64 سال سابقه خود ، ایمنی را در اولویت خود قرار داده و فرهنگ متمرکز بر مردم را پیرامون تخصص و نوآوری آسفالت ایجاد کرده است. از طریق تعهد خود برای ایجاد روابط طولانی مدت با کارمندان ، مشتریان و فروشندگان بر اساس اعتماد و اطمینان ، مواد Asphalt راه حل هایی برای مسائل موثر بر مشتریان و انجمن های ما ایجاد می کند. Asphalt Materials بخشی از خانواده مشاغل The Heritage Group است. در www.asphalt-materials.com بیشتر بیاموزید.

مطلب مرتبط  صندوق انرژی آب ، قصد خود را برای راه اندازی پیشنهاد خرید سهام تحت حمایت سهامداران برای به دست آوردن 52.5 میلیون سهم شرکت Osum Oil Sands Corp. ، ایجاد راهی روشن برای مالکیت کامل Osum اعلام کرد.

SOURCE Asphalt Materials، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.asphalt-materials.com

پاسخی بگذارید