Augusta Precious Metals Analyst یک چرخش عالی را که در طلا و نقره اتفاق می افتد شناسایی می کند

Augusta Precious Metals Analyst یک چرخش عالی را که در طلا و نقره اتفاق می افتد شناسایی می کند

لس آنجلس، 11 سپتامبر 2020 / PRNewswire / – Augusta Precious Metals ، منبع برتر طلا و نقره در آمریکا برای پس انداز بازنشستگی ، اعلام کرد که تحلیلگر برجسته اقتصادی این شرکت ، Devlyn Steele، عوامل اقتصادی را ارزیابی کرده و اعلام کرده است که چرخش بزرگی به سمت طلا و نقره در حال انجام است. استیل به دلیل پیش بینی بحران مالی سال 2008 و افزایش طلا و نقره پس از آن شناخته شده است.

در یک پیام ویدیویی اخیر آگوستا فلزات گرانبها ، استیل گفت که عوامل زیادی باعث تغییر گسترده ای از دارایی های سنتی به طلای فیزیکی و نقره می شوند ، که به عنوان پناهگاه های امن برای صاحبان سهام شناخته می شود. وی خاطرنشان کرد که فلزات گرانبها طی ماه های اخیر به طرز چشمگیری صعود کرده اند زیرا هم فدرال رزرو و هم دولت ایالات متحده تعهدات بی سابقه ای در زمینه اصلاح اقتصاد مملو از بیماری همه گیر متعهد شده اند.

وی توضیح داد که عوامل زیادی – از جمله فضای بی ثبات سیاسی ، تخفیف کمی نامحدود و نرخهای بسیار پایین دارایی های با بهره – عملا اجبار کردن پس انداز بازنشستگی در پناهگاه های امن قابل اعتماد مانند طلا و نقره. وی گفت: ما در نرخ بهره منفی و بازده واقعی منفی گیر افتاده ایم.

استیل گفت: چرخه فوق العاده فلزات گرانبها که انتظار می رود سالها دوام داشته باشد

به گفته استیل ، سرمایه گذاران ناامید “به دنبال ریسک بالا و بازده بالا هستند ، اما همچنین در جستجوی دارایی های امن امن مانند طلا و نقره هستند که بازده بالایی دارند اما ضررهای بازارهای بی ثبات و تورم را جبران می کنند.”

عضو دانشکده بازرگانی هاروارد برنامه تحلیلی ، استیل گفت که او با دقت ارزیابی کرده است که اکثر مردم تحولات خارق العاده اقتصادی را تشخیص می دهند که در طی همه گیر اتفاق افتاده است. وی نتیجه گرفت كه ملت در آغاز یك ابر موتورسیکلت طلای و نقره تاریخی دیگر است كه سالها دوام خواهد داشت.

استیل اخیراً اهداف 36 ماهه قیمت طلا و نقره خود را به روز کرده است 5000 دلار در هر اونس و 125 دلار در هر اونس اگر قیمت طلا و نقره به این اهداف برسد ، به معنای افزایش طلا و نقره به ترتیب 150 و 350 درصد نسبت به سطح فعلی است.

استیل گفت: “چرخش بزرگی به قیمت طلا و نقره در حال انجام است و هیچ دلیلی برای از دست دادن آن وجود ندارد.” “این یک رویداد مهم است و من می خواهم اطمینان حاصل کنم که همه در مورد آن اطلاعات دارند.”

درباره آگوستا فلزات گرانبها

یک رهبر در صنعت طلا و نقره IRA ، برنده جایزه Augusta Precious Metals ، آموزش و توانمند سازی آمریکایی ها برای محافظت از بازنشستگی و سود خود از طریق متنوع سازی واقعی است. آگوستا با بهره گیری از چندین دانش و تجربه در زمینه فلزات گرانبها ، به پس انداز بازنشستگان کمک می کند تا از خود در برابر نوسانات بازار محافظت کنند. خدمات مشتری این شرکت در طول عمر خود امتیازات و بررسی های زیادی را به دست آورده است. آگوستا در TrustLink.org بیش از 98٪ بررسی پنج ستاره به دست آورده و توسط Better Business Bureau و AAA توسط Business Consumer Alliance دارای درجه A است. برای اطلاعات بیشتر در مورد Augusta Precious Metals ، به Augustapreciousmetals.com مراجعه کنید یا با 800-700-1008 تماس بگیرید. Augusta را در شبکه های اجتماعی در LinkedIn و Facebook پیدا کنید

مخاطب: کایل استوارت، مدیر مطبوعات ، [email protected]، (513) 435-2190

تصاویر مرتبط

طلا و نقره-قیمت-افزایش-به. jpg
افزایش قیمت طلا و نقره به سه ماهه جدید.

منبع آگوستا فلزات گرانبها

مطلب مرتبط  بزرگترین ایستگاه راه آهن آسیا از محصولات خورشیدی با بازده بالا در یینگلی استفاده می کند

پاسخی بگذارید