Avantor® قیمت گذاری پیشنهادات ثانویه را اعلام می کند

Avantor® قیمت گذاری پیشنهادات ثانویه را اعلام می کند

RADNOR ، PA، 20 مه سال 2020 / PRNewswire / – Avantor، Inc. (NYSE: AVTR) (“Avantor” یا “شرکت”) ، ارائه دهنده پیشرو جهانی محصولات و خدمات حساس ماموریت به مشتریان در علوم زندگی و فناوری های پیشرفته و صنایع کاربردی ، امروز قیمت گذاری پیش فرض اعلام شده تحت عنوان ثانویه اعلام شده در 45،000،000 سهام سهام مشترک شرکت (“پیشنهاد”) را که توسط برخی از سهامداران آن (“فروش سهامداران”) برگزار شده است ، به موجب بیانیه ثبت نام شده توسط شرکت با اوراق بهادار ایالات متحده اعلام کرد. و کمیسیون مبادله (“SEC”) با قیمت پیشنهادی عمومی از 16.25 دلار در هر سهم

در رابطه با پیشنهاد ، سهامداران بورس کالا به دارائیهای 30 روزه برای خرید حداكثر 6،750،000 سهم از سهام عادی با همان شرایط و شرط اعطا كرده اند. هیچ سهمی توسط شرکت فروخته نمی شود. سهامداران فروش کلیه عواید حاصل از این پیشنهاد را دریافت می کنند.

Goldman Sachs & Co. LLC و J.P. مورگان به عنوان مدیر مشترک کتاب نویسی و به عنوان نمایندگان شرکتهای ارائه دهنده خدمات برای ارائه خدمات خدمت می کنند. اوراق بهادار گوگنهایم و جفری به عنوان همکاران برای ارائه پیشنهاد می دهند.

بیانیه ثبت نام ، شامل دفترچه ، مربوط به این پیشنهاد توسط SEC تأیید شده است. این اطلاعیه مطبوعاتی پیشنهادی برای فروش یا وکالت پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار را تشکیل نمی دهد ، و هیچ پیشنهادی ، دادخواست یا فروش را در هر حوزه قضایی که در آن چنین پیشنهادی ، دادخواست یا فروش قبل از ثبت نام یا صلاحیت تحت نظارت نداشته باشد ، تشکیل نمی دهد. قوانین اوراق بهادار از آن صلاحیت

مطلب مرتبط  هیدرو یک تصمیم دادگاه تقسیم شده انتاریو را در مورد تجدیدنظر در مورد دارایی مالیاتی معوق دریافت می کند

ارائه این اوراق بهادار فقط با استفاده از دفترچه انجام می شود. نسخه های دفترچه را می توان از طریق: Goldman Sachs & Co. LLC ، توجه: بخش دفترچه در خیابان 200 غربی ، نیویورک ، نیویورک 10282 یا از طریق تلفن با شماره 1-866-471-2526؛ یا J.P. مورگان اوراق بهادار LLC ، توجه: راه حل های مالی برادری ، خیابان 1155 لانگ آیلند ، Edgewood ، NY 11717 ، از طریق تلفن 1-866-803-9204 یا از طریق ایمیل در [email protected].

درباره آوانتور
آوانتور® ارائه دهنده پیشرو جهانی محصولات و خدمات حساس ماموریت به مشتریان در بیوفارما ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش و پرورش و دولت و فناوری های پیشرفته و صنایع کاربردی است. ما در بیش از 30 کشور جهان فعالیت می کنیم و مجموعه ای گسترده از محصولات و خدمات را ارائه می دهیم. ما علم را به حرکت در می آوریم تا دنیای بهتری ایجاد کنیم.

مطلب مرتبط  تازه واردان با انتشار بسترهای جدید برای کمک به شرکت های کمک کننده در ثبت دقیق میزان انتشار کربن ، فرصت هایی را در صنعت کربن به دست می آورند.

اظهارات پیشرو و احتیاطی
این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی که در این بیانیه مطبوعاتی گنجانده شده ، بیانیه های آینده نگر هستند. بیانیه های پیشرو در مورد انتظارات و پیش بینی های فعلی ما در رابطه با وضعیت مالی ما ، نتایج عملیات ، برنامه ها ، اهداف ، عملکرد آینده و تجارت صحبت می کنند. ممکن است این اظهارات مقدم بر کلمات “هدف” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “قصد” ، “احتمالاً” ، “چشم انداز” باشد برنامه ، “” پتانسیل “،” پروژه “،” طرح ریزی “،” جستجو “،” می تواند “،” ممکن “،” ممکن “،” باید “،” “،” “،” خواست “، منفی های آن و کلمات دیگر و اصطلاحات معنای مشابه

اظهارات رو به جلو ذاتاً در معرض خطرات ، ابهامات و فرضیات قرار دارند. آنها تضمین کننده عملکرد نیستند. شما نباید به این گفته ها اعتماد بی دلیل کنید. ما این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات و پیش بینی های فعلی خود در مورد رویدادهای آینده قرار داده ایم. اگرچه ما اعتقاد داریم که فرضیات ما در رابطه با گفته های آینده نگر منطقی هستند ، اما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که فرضیات و انتظارات صحیح خواهند بود. عواملی که می توانند در بروز این خطرات نقش داشته باشند ، عدم قطعیت ها و فرضیات شامل عوامل ذکر شده در “عوامل خطر” در جدیدترین گزارش سالانه ما در فرم 10-K و گزارش فصلنامه در فرم 10-Q هستند ، به همین ترتیب عوامل ممکن است هر از گاهی در پرونده های دوره ای ما با SEC به روز شوند.

مطلب مرتبط  سود سه ماهه 0.20 دلار هر سهم اوتیس را اعلام می کند

همه اظهارات آینده نگر به ما یا افرادی که از طرف ما عمل می کنند صریحاً در کلیه آنها صریحاً با اظهارات احتیاطی فوق صلاحیت دارند. علاوه بر این ، تمام اظهارات آینده نگر فقط از تاریخ انتشار این مطبوعات صحبت می کنند. ما هیچگونه تعهدی برای به روزرسانی یا تجدید نظر در اظهارات آینده نگر ، چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا در غیر این صورت غیر از آنچه طبق قوانین فدرال اوراق بهادار لازم است ، به روز نمی کنیم.

تماس با رسانه جهانی
آلیسون هوزاک
معاون رئیس جمهور ارشد ، ارتباطات جهانی
آوانتور
+1 908-329-7281
[email protected]

ارتباط با سرمایه گذار
Tommy J. ThomasCPA
معاون رئیس جمهور ، روابط سرمایه گذار
آوانتور
+1 781-375-8051
[email protected]

منبع اخبار و اخبار مالی

لینک های مربوطه

http://www.avantorsc علوم.com

پاسخی بگذارید