Avient گزارش پایداری را منتشر می کند ، اهداف پایداری را برای سال 2030 اعلام می کند

Avient گزارش پایداری را منتشر می کند ، اهداف پایداری را برای سال 2030 اعلام می کند

CLEVELAND، 26 اکتبر 2020 / PRNewswire / – Avient Corporation (NYSE: AVNT) ، پیشرو در ارائه راه حل های مواد تخصصی و پایدار ، جدیدترین گزارش پایداری خود را که در سایت www.avient.com/sustainability موجود است ، منتشر کرده است.

این گزارش ، رویکرد ، مشارکت و پیشرفت شرکت در ارتباط با چهار سنگ زیر بنای پایداری آن را برجسته می کند: مردم ، محصولات ، سیاره و عملکرد. این گزارش همچنین اهداف پایداری Avient را برای سال 2030 تعیین می کند.

وی گفت: “حمایت از پایداری در تمام اشکال آن مسئله تعیین کننده زمان ما است و ما به کمک های بسیاری که همکاران ما در Avient انجام می دهند افتخار می کنیم.” رابرت ام. پترسون، رئیس ، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی ، شرکت Avient. “با ایجاد اهداف بلندپروازانه پایداری برای سال 2030 ، ما همچنان به رفع نیازهای حال حاضر می پردازیم ، در حالی که به اطمینان از توانایی نسل های آینده برای انجام چنین کاری کمک می کنیم.”

مطلب مرتبط  SDRL - مواد پاک کننده

این دومین گزارش پایداری است که توسط Avient صادر شده است. پیشرفت های گزارش قبلی شامل موارد زیر است:

  • افزایش داده ها و شفافیت در زمینه های اصلی ESG ، مانند داده های زیست محیطی ، عملکرد ایمنی و اطلاعات جمعیتی کارکنان
  • برای رسیدگی به چارچوبهای ابتکار گزارشگری جهانی (GRI) و هیئت استانداردهای حسابداری پایداری (SASB) گسترش یافته و همسویی با توصیه های گروه ویژه در مورد افشای مالی مربوط به اقلیم (TCFD)
  • مطالعات موردی گسترده تر و به روز شده در مورد چگونگی تأثیر مثبت نمونه کارها و مشارکت های استراتژیک راه حل های پایدار ما بر جهان ما
  • پیمایش آسان تر با پیوندها و فهرست تعاملی محتویات
مطلب مرتبط  Skanska 65 میلیون دلار ، حدود 570 میلیون کرون ، در اولین پروژه توسعه دفتر خود در لس آنجلس واقع در بورلی هیلز سرمایه گذاری می کند

آقای پترسون گفت: “به عنوان Avient ، تمرکز و سرمایه گذاری ما هرگز بیشتر از زمان پایداری نبوده است.” “تلاش های ما نشان دهنده یک مسئولیت مهم در قبال سیاره و مردم ما و همچنین یک فرصت رشد قابل توجه برای مشتریان و شرکت ما است.”

درباره Avient
شرکت Avient (NYSE: AVNT) ، با درآمد سالانه 2020 3.7 میلیارد دلار، راه حل های تخصصی و پایدار مادی را ارائه می دهد که چالش های مشتری را به فرصت تبدیل می کند و محصولات جدید را برای دنیای بهتر زنده می کند. مثالها عبارتند از:

  • فناوری های مانعی که ماندگاری و کیفیت مواد غذایی ، نوشیدنی ها ، دارو و سایر کالاهای فاسدشدنی را از طریق مواد با کارایی بالا که به پلاستیک کمتری نیاز دارند ، حفظ می کنند.
  • راه حل های سبک وزن که جایگزین مواد سنتی سنگین تر مانند فلز ، شیشه و چوب می شوند ، که می توانند بازده سوخت را در تمام روش های حمل و نقل بهبود بخشند
  • فناوری های دستیابی به موفقیت که فاضلاب را به حداقل می رساند و قابلیت بازیافت مواد و بسته بندی را در طیف استفاده های نهایی بهبود می بخشد
مطلب مرتبط  پیش بینی می شود بازار عینک ایمنی سود زیادی را براساس تقاضای زیاد از صنعت ساخت و ساز ، نفت و گاز تا سال 2025 به دست آورد

Avient تقریباً 9،100 همکار استخدام می کند و ACC Responsible Care® و یکی از اعضای بنیانگذار اتحاد برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی را دارد. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.avient.com.

SOURCE Avient Corporation

لینک های مربوطه

https://www.avient.com

پاسخی بگذارید