Avino توافقنامه گزینه املاک مکزیک را به Gray Rock Resources Ltd. اعطا می کند.

Avino توافقنامه گزینه املاک مکزیک را به Gray Rock Resources Ltd. اعطا می کند.

ASM: TSX / NYSE آمریکایی

VANCOUVER ، قبل از میلاد، 13 آگوست 2020 / PRNewswire / – آوینو نقره ای و معادن طلا با مسئولیت محدود (ASM: TSX) (ASM: NYSE American) (FSE: GV6) (“آوینو” یا “شرکت”) امروز اعلام كرد كه هيئت مديره خود تصميم به انجام توافق نامه اختياري را در تاريخ اعلام كرد 12 آگوست 2020 (“”توافق نامه گزینه“) با Gray Rock Resources Ltd. (“خاکستری راک“) ، به عنوان گزینه اختیاری. مطابق با شرایط توافق نامه گزینه ، خاکستری راک حق انحصاری برای به دست آوردن علاقه 100٪ به دارایی های آنا ماریا و ال لابرینتو در مکزیک (“”گزینه“) با در نظر گرفتن صدور حکم خرید سهام از Avino برای به دست آوردن 300،000 سهم مشترک خاکستری راک با قیمت تمرینی از 0.20 دلار به ازای هر سهم به مدت 36 ماه از تاریخ پذیرش نهایی TSX Venture Exchange (موافقتنامه گزینه) (“”تاریخ تایید“) به منظور استفاده از گزینه ، خاکستری راک اراده:

1. تعداد کل را به Avino ارسال کنید 600000 دلار به صورت نقدی یا سهام مشترک خاکستری راک به شرح زیر است:

آ.

50،000 دلار در سهام مشترک گری راک ظرف 30 روز از تاریخ تصویب.

ب

مبلغ 50،000 دلار دیگر به صورت نقدی یا سهام گری راک به اختیار آوینو در یا قبل از اولین سالگرد تاریخ تصویب.

ج

مبلغ 100000 دلار دیگر به صورت نقدی یا سهام گری راک به اختیار آوینو در تاریخ یا قبل از دومین سالگرد تأیید.

د

مبلغ 200000 دلار دیگر به صورت نقدی یا سهم گری راک به اختیار آوینو در تاریخ یا قبل از سومین سالگرد تأیید. و

ه

مبلغ 200000 دلار دیگر به صورت نقدی یا سهام گری راک به اختیار آوینو در تاریخ یا قبل از چهارمین سالگرد تاریخ تأیید. و

2. در کل متحمل می شوید 750،000 دلار در هزینه های اکتشاف در مورد خواص ، به شرح زیر:

آ.

50،000 دلار در یا قبل از اولین سالگرد تأیید تاریخ.

ب

100000 دلار دیگر در یا قبل از سالگرد دوم تأیید. و

ج

مبلغ 600000 دلار دیگر در چهارم سالگرد تأیید یا قبل از آن.

طبق توافقنامه گزینه ها ، طرفین قصد دارند که پرداختهای دو ساله اول (200000 دلار به صورت نقدی یا سهام) و اول 150،000 دلار در کار اکتشاف تعهدات محکم توسط خاکستری راک. کلیه انتشارات سهم براساس میانگین قیمت متوسط ​​وزن معاملاتی آنها خواهد بود گری راک سهام در بورس سرمایه گذاری TSX به مدت ده (10) روز معامله بلافاصله قبل از تاریخ صدور سهام ، و سهام تحت 4 قانون و اوراق بهادار از مدت انتشار آنها تحت محدودیت فروش مجدد قرار خواهند گرفت.

مطلب مرتبط  واکنش سریع شیمیدانان NRL پاکسازی می کند

هزینه های اکتشاف بیش از هر دوره ذکر شده در بالا برای حداقل نیازهای بعدی دوره بعدی اعمال می شود. در طول دوره گزینه ، خاکستری راک همچنین مسئولیت تمام مسئولیت پرداخت ملک نیمه سالانه مورد نیاز برای حفظ ملک در وضعیت خوب را بر عهده خواهد گرفت.

خاکستری راک همچنین به Avino حق خودداری از خرید و پردازش هرگونه سنگ معدن یا کنسانتره استخراج شده از خواص برای پردازش تحت شرایط یکسان را به عنوان پیشنهاد شخص ثالث در معادن Avino اعطا کرد.

دارایی آنا ماریا شامل نه امتیاز معدنکاری است که در 21 کیلومتری شمال غربی شهر گومز پالاسیو و شهر مجاور تورن و در فاصله 1 کیلومتری شمال شهر واقع شده است. دینامیتا، در شهرداری گومز پالاسیو ، دورانگو ، مکزیکو. ملک آنا ماریا مساحت 2.549 هکتار ، کم و بیش را شامل می شود. دارایی El Laberinto شامل یک (1) امتیاز معدن واقع در “Sierra de la Silla” در شمال غربی شهر فرانسیسکو I. مادرو، در شهرداری پانوکو کورونادو. این شهر تقریباً 60 کیلومتری شمال شرقی شهر شهر دورنگو ، مکزیکو است و مساحت کل آن 91.7 هکتار ، کم و بیش است.

شرایط توافق نامه گزینه به دلیل این امر توسط کمیته ویژه مستقل هیئت مدیره به هیئت مدیره توصیه شده است خاکستری راک و آوینو مدیر مشترک دارند ، یعنی دیوید ولفین، که همچنین به طور غیر مستقیم یک موقعیت کنترل در اختیار دارد خاکستری راک. آقای وولفین در مذاکرات توافق نامه گزینه ای شرکت نکرد و از رأی دادن به عنوان مدیرعامل خودداری کرد خاکستری راک و آوینو کمیته ویژه مستقل شرکت کلیه حقایق مادی را که اخیراً در مورد خواص شناخته شده در نظر گرفته شده است ، مربوط به توصیه آن به هیئت مدیره بود.

مطلب مرتبط  گروه ساخت و ساز آلفا امگا برای ارائه سیستم های سقف خورشیدی خلاقانه GAF Energy

به عنوان یک “معامله طرف مرتبط” به معنای ابزار چند جانبه 61-101 ، آوینو به معافیت های مورد نیاز برای ارزیابی رسمی تکیه خواهد کرد و اکثریت تأیید اقلیت را که به ترتیب در بندهای 5.5 (الف) و 5.7 (الف) تهیه شده است ، تکیه خواهد کرد. ساز چند جانبه 61-101.

توافق نامه گزینه پذیرش پرونده برای نمایندگی از طرف شماست خاکستری راک توسط بورس سرمایه گذاری TSX.

در پشت هیئت

“دیوید ولفین”

________________________________
دیوید ولفین
رئیس جمهور و مدیر عامل
آوینو نقره ای و معادن طلا با مسئولیت محدود

بیانیه امن بندر – این خبر حاوی “اطلاعات رو به جلو” و “بیانیه های رو به جلو” (با هم ، “بیانیه های مشتاقانه”) به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا و قانون اصلاح دادرسی اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده از 1995 این بیانیه های آینده نگر از تاریخ انتشار این خبر است. به خوانندگان هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگرانه اتكا كنند ، زیرا نمی توان اطمینان داشت كه شرایط آینده ، نتایج یا نتایج پیش بینی شده یا دلالت بر چنین اظهارات آینده نگرانه اتفاق می افتد یا برنامه ها ، اهداف یا انتظاراتی كه روی آن وجود داشته باشد بیانیه های آینده نگر مبتنی خواهد بود. در حالی که ما این گفته های آینده نگر را بر اساس انتظارات خود در مورد رویدادهای آینده بنا نهاده ایم ، در تاریخ تهیه چنین بیانیه ها ، بیانیه ها تضمینی نیستند که چنین رویدادهای آینده اتفاق بیفتد و در معرض خطرات ، عدم قطعیت ها ، فرضیات و عوامل دیگری باشد. می تواند باعث شود حوادث یا نتایج از نظر مادی متفاوت از آنچه بیان می شوند یا دلالت دارند با چنین اظهارات آینده نگر باشند.

چنین عواملی و فرضیاتی شامل موارد دیگر ، تأثیر شرایط اقتصادی عمومی ، قیمت طلا ، نقره و مس ، تغییر نرخ ارز و اقدامات توسط مقامات دولتی ، عدم قطعیت های مربوط به مراحل قانونی و مذاکرات و تخلفات در جریان آماده سازی پیش رو است. دیدن اطلاعات علاوه بر این ، عوامل خطر ناشناخته و ناشناخته ای وجود دارد که می توانند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما را از لحاظ نتایج ، عملکرد یا دستاوردهای آتی بیان شده یا دلالت شده توسط بیانیه های آینده نگر متفاوت کنند. عوامل خطر شناخته شده شامل خطرات مرتبط با توسعه پروژه است. نیاز به تأمین اعتبار اضافی؛ خطرات عملیاتی مرتبط با معدن و فرآوری مواد معدنی؛ نوسانات قیمت فلز عنوان مهم است؛ عدم قطعیت ها و خطرات مربوط به تجارت در کشورهای خارجی؛ ادعای مسئولیت زیست محیطی و بیمه. اعتماد به پرسنل کلیدی؛ پتانسیل تضاد منافع برخی از افسران ، مدیران یا مروجین ما با برخی از پروژه های دیگر؛ عدم سود سهام؛ نوسانات ارز؛ رقابت؛ رقیق شدن نوسانات قیمت و حجم سهم مشترک ما. عواقب مالیاتی به سرمایه گذاران ایالات متحده ؛ و سایر خطرات و عدم قطعیت ها اگرچه ما سعی کرده ایم عوامل مهمی را که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج تفاوت معناداری با آنچه که در گفته های آینده نگر وجود دارد متفاوت باشد ، شناسایی کنیم ، اما ممکن است عوامل دیگری نیز وجود داشته باشند که باعث می شوند اقدامات ، حوادث یا نتایج آنطور که پیش بینی شده ، برآورد شده و یا در نظر گرفته نمی شوند ، باشند. . هیچ تضمینی وجود ندارد که اظهارات آینده نگر دقیق باشند ، زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از لحاظ معنوی با آنچه پیش بینی می شود در چنین بیانیه ها متفاوت باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به اظهارات آینده نگر اعتماد کنند. ما هیچگونه مسئولیتی را برای به روزرسانی یا تغییر هرگونه اظهارنامه آینده نگر نداریم مگر اینکه طبق قوانین قابل اجرا برای اوراق بهادار لازم باشد.

مطلب مرتبط  برنامه Pen-Pal دانشجویان محلی را با کارمندان انرژی Aera مرتبط می کند

منبع آوینو نقره ای و معادن طلا با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

http://www.avino.com/

پاسخی بگذارید