AZZ Inc تبلیغات مدیریت کلیدی و تغییر نام بخش انرژی را به راه حل های زیرساخت اعلام می کند

AZZ Inc تبلیغات مدیریت کلیدی و تغییر نام بخش انرژی را به راه حل های زیرساخت اعلام می کند

FORT WORTH ، تگزاس، 13 اکتبر 2020 / PRNewswire / – AZZ Inc. (NYSE: AZZ)، یک ارائه دهنده جهانی از راه حل های پوشش فلز ، راه حل های جوشکاری ، تجهیزات الکتریکی ویژه و خدمات بسیار مهندسی شده امروز از ارتقا of گری هیل به مدیر عامل راه حل های زیرساخت خبر داد. این شرکت همچنین قصد خود را برای تغییر نام بخش انرژی به راه حل های زیرساخت اعلام كرد ، كه دقیق تر نشان دهنده تمركز استراتژیك بخش پیش رو است.

آقای هیل در سال 2013 به شرکت AZZ پیوست ، هنگامی که شرکت Aquilex Specialty Repair and Overhaul LLC (“Aquilex SRO”) را خریداری کرد. آقای هیل در طول دوازده سال فعالیت مشترک خود در سمت های مسئولیت پذیری مسئولیت های فزاینده ای داشته و اخیراً به عنوان رئیس جمهور و مدیر کل – سکوی صنعتی خدمت کرده است. این تبلیغات با اطلاعیه قبلی در ماه ژوئن ، هنگامی که شرکت نامگذاری کرد ، مطابقت دارد برایان استووال به مدیر عامل بخش پوششهای فلزی AZZ و سیستم عاملهای عملیاتی پوشش گالوانیزه و پودر و پوشش آمریکای شمالی.

تام فرگوسن، رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی AZZ ، اظهار داشت ، “من خوشحالم که از ارتقاary گری هیل به عنوان مدیر عامل راه حل های زیرساخت خبر می دهم. گری یک رهبر نتایج اثبات شده است و در نظارت بر توسعه استراتژیک صنایع ما نقش مهمی داشته است. من اطمینان دارم که ادغام سیستم های برق و سیستم عامل های عملیاتی تحت رهبری وی منجر به موفقیت آمیزتر شدن بخش راه حل های زیرساختی در آینده خواهد شد. “

مطلب مرتبط  بازار جهانی مصنوعی Zeolites (2019 تا 2028)

درباره AZZ Inc.

AZZ Inc ارائه دهنده جهانی راه حل های پوشش فلز ، راه حل های جوشکاری ، تجهیزات الکتریکی ویژه و خدمات کاملاً مهندسی شده در بازارهای تولید ، انتقال ، توزیع و صنعتی در محافظت از سیستم های فلزی و الکتریکی مورد استفاده برای ساخت و تقویت زیرساخت های جهان است. پوشش های فلزی AZZ پیشرو در ارائه راه حل های اتمام فلزات برای محافظت در برابر خوردگی ، از جمله گالوانیزه گرم در صنعت ساخت فولاد آمریکای شمالی است. راه حل های زیرساختی AZZ (انرژی سابق) به ارائه انتقال ایمن و مطمئن نیرو از منابع تولیدی به مشتریان نهایی و راه حل های خودکار پوشش جوش برای کاهش خوردگی و فرسایش به زیرساخت های مهم در بازارهای انرژی در سراسر جهان اختصاص دارد.

بیانیه بندر امن

برخی اظهارات در اینجا در مورد انتظارات ما از وقایع یا نتایج آینده ، اظهاراتی آینده نگرانه برای اهداف مقررات بندر امن قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. شما می توانید اظهارات آینده نگرانه را با اصطلاحات مانند “ممکن است” ، شناسایی کنید ، “” انتظار می رود “،” برنامه ریزی می کند “،” پیش بینی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “،” پیش بینی می کند “،” بالقوه “،” ادامه “، یا منفی این اصطلاحات یا اصطلاحات مشابه دیگر. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه براساس اطلاعات رقابتی ، مالی و اقتصادی و نظرات و فرضیه های مدیریت موجود در مورد رویدادهای آینده موجود است. چنین اظهارات آینده نگر ذاتاً نامطمئن است و سرمایه گذاران باید تشخیص دهند که نتایج واقعی ممکن است با نتایج بیان شده یا ضمنی در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. برخی عوامل می توانند در نتیجه مواردی که در اینجا شرح داده شده است ، تأثیر بگذارند. این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی گزاره های آینده نگر باشد که شامل خطرات و عدم اطمینان از جمله تغییر در تقاضای مشتری برای محصولات و خدمات ما است ، از جمله تقاضای بازارهای تولید برق ، بازارهای انتقال و توزیع برق ، بازارهای صنعتی و بازارهای پوشش فلزی. علاوه بر این ، در هر یک از بازارهایی که ما خدمت می کنیم ، مشتریان و فعالیت های ما می توانند به طور بالقوه تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار بگیرند. همچنین می توانیم نوسانات قیمت و هزینه مواد اولیه ، از جمله روی و گاز طبیعی را که در فرآیند گالوانیزه غوطه ور استفاده می شود ، تجربه کنیم. تأخیرهای فروشنده های زنجیره تامین ؛ مشتری درخواست تأخیر در محصولات یا خدمات ما را دارد. تأخیر در فرصت های اضافی کسب. نرخ ارز کفایت مالی در دسترس بودن مدیریت و کارمندان باتجربه برای اجرای استراتژی رشد AZZ ؛ رکود در شرایط بازار در هر صنعت مربوط به محصولاتی که موجودی یا فروش می دهیم یا خدماتی که ارائه می دهیم ؛ نوسانات اقتصادی یا تغییر در ثبات سیاسی در ایالات متحده و سایر بازارهای خارجی که در آن فعالیت می کنیم. اقدامات جنگی یا تروریستی در داخل ایالات متحده یا خارج از کشور ؛ و سایر تغییرات در شرایط اقتصادی و مالی. AZZ اطلاعات بیشتری در مورد خطرات مرتبط با تجارت در گزارش سالانه AZZ در فرم 10-K برای سال مالی پایان یافته ارائه داده است 29 فوریه 2020 و پرونده های دیگر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، برای مشاهده در وب سایت AZZ در www.azz.com و در وب سایت SEC در www.sec.gov. از شما خواسته می شود که این عوامل را در ارزیابی گزاره های آینده نگر در اینجا با دقت در نظر بگیرید و هشدار داده می شود که به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ، که به طور کامل توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند ، اعتماد بیجا نکنید. این اظهارات بر اساس اطلاعات موجود در تاریخ این مقاله است و AZZ هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، ندارد.

مطلب مرتبط  EPRI تغییرات رهبری اجرایی را اعلام می کند

تماس با شرکت:
دیوید نارک ، معاون ارشد بازاریابی ، ارتباطات و روابط سرمایه گذاران
شرکت AZZ
(817) 810-0095
www.azz.com

تماس با سرمایه گذار:
جو دورام، مدیر شریک
شرکای لیتام
(602) 889-9700
www.lythampartners.com

SOURCE AZZ Inc.

لینک های مربوطه

http://www.azz.com

پاسخی بگذارید