AZZ Inc دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 نتایج مالی سال مالی 2021 سه ماهه سوم را بررسی می کند

AZZ Inc دوشنبه ، 11 ژانویه 2021 نتایج مالی سال مالی 2021 سه ماهه سوم را بررسی می کند

FORT WORTH ، تگزاس، 28 دسامبر 2020 / PRNewswire / – AZZ Inc (NYSE: AZZ) ، یک ارائه دهنده جهانی خدمات پوشش فلز ، راه حل های جوشکاری ، تجهیزات الکتریکی ویژه و خدمات بسیار مهندسی شده ، یک کنفرانس تلفنی را برای بررسی نتایج مالی سه ماهه سوم سال مالی 2021 برگزار می کند ساعت 11:00 صبح ET در دوشنبه ، 11 ژانویه 2021. این شرکت قبل از افتتاح بازار در 11 ژانویه 2021 ، بیانیه مطبوعاتی منتشر می کند که نتایج مالی سه ماهه سوم سال 2021 را گزارش می دهد.

جزئیات تماس کنفرانسی

علاقه مندان می توانند با شماره گیری (844) 855-9499 یا (412) 317-5497 (بین المللی) به تماس کنفرانسی دسترسی پیدا کنند. پخش اینترنتی مکالمه در صفحه روابط سرمایه گذاران این شرکت در http://www.azz.com/investor-relates.

تکرار تماس به مدت سه روز در (877) 344-7529 یا (412) 317-0088 (بین المللی) ، تأیید شماره 10150822 یا به مدت 30 روز در http://www.azz.com/investor-relates.

درباره AZZ Inc.

AZZ Inc ارائه دهنده جهانی راه حلهای پوشش فلز ، راه حل های جوشکاری ، تجهیزات الکتریکی ویژه و خدمات کاملاً مهندسی شده برای تولید ، انتقال ، توزیع و بازارهای صنعتی است. پوشش های فلزی AZZ پیشرو در ارائه راه حل های اتمام فلزات برای محافظت در برابر خوردگی ، از جمله گالوانیزه غوطه وری گرم به صنعت ساخت فولاد آمریکای شمالی است. راه حل های زیرساختی AZZ به ارائه انتقال ایمن و مطمئن نیرو از منابع تولیدی به مشتریان نهایی و راه حل های خودکار پوشش جوش برای کاهش خوردگی و فرسایش به زیرساخت های مهم در بازارهای انرژی در سراسر جهان اختصاص یافته است.

مطلب مرتبط  USW از آخرین کمک COVID پشتیبانی می کند ، خواستار ادامه اقدامات دو طرفه است

بیانیه بندر امن

برخی اظهارات در اینجا در مورد انتظارات ما از وقایع یا نتایج آینده ، اظهاراتی آینده نگرانه برای اهداف مقررات بندر امن قانون اصلاح دعاوی در اوراق بهادار خصوصی در سال 1995 است. شما می توانید اظهارات آینده نگرانه را با اصطلاحات مانند “ممکن است” ، شناسایی کنید ، “” انتظار می رود “،” برنامه ریزی می کند “،” پیش بینی می کند “،” معتقد است “،” تخمین می زند “،” پیش بینی می کند “،” بالقوه “،” ادامه “، یا منفی این اصطلاحات یا اصطلاحات مشابه دیگر. چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه براساس اطلاعات رقابتی ، مالی و اقتصادی و نظرات و فرضیات مدیریت در مورد رویدادهای آینده موجود است. چنین گزاره های آینده نگر ذاتاً نامطمئن هستند و سرمایه گذاران باید تشخیص دهند که نتایج واقعی ممکن است با نتایج بیان شده یا ضمنی در بیانیه های آینده نگر متفاوت باشد. برخی عوامل می توانند در نتیجه مواردی که در اینجا شرح داده شده است تأثیر بگذارند. این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است حاوی گزاره های آینده نگر باشد که شامل خطرات و عدم اطمینان از جمله تغییرات تقاضای مشتری برای محصولات و خدمات ما است ، از جمله تقاضای بازارهای تولید برق ، بازارهای انتقال و توزیع برق ، بازارهای صنعتی و بازارهای پوشش فلزی. علاوه بر این ، در هر یک از بازارهایی که خدمت می کنیم ، مشتریان و فعالیت های ما می توانند به طور بالقوه تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار بگیرند. همچنین می توانیم نوسانات قیمت و هزینه مواد اولیه ، از جمله روی و گاز طبیعی را که در فرآیند گالوانیزه غوطه ور استفاده می شود ، تجربه کنیم. تأخیرهای فروشنده های زنجیره تامین ؛ مشتری تأخیر محصولات یا خدمات ما را درخواست کرد. تأخیر در فرصت های اضافی کسب. نرخ ارز کفایت مالی در دسترس بودن مدیریت و کارکنان باتجربه برای اجرای استراتژی رشد AZZ ؛ رکود در شرایط بازار در هر صنعت مربوط به محصولاتی که موجودی یا فروش می دهیم یا خدماتی که ارائه می دهیم ؛ نوسانات اقتصادی یا تغییر در ثبات سیاسی در ایالات متحده و سایر بازارهای خارجی که در آن فعالیت می کنیم. اقدامات جنگی یا تروریستی در داخل ایالات متحده یا خارج از کشور ؛ و سایر تغییرات در شرایط اقتصادی و مالی. AZZ اطلاعات بیشتری در مورد خطرات مرتبط با تجارت در گزارش سالانه AZZ در فرم 10-K برای سال مالی پایان یافته ارائه داده است 29 فوریه 2020 و سایر پرونده های ارائه شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ، برای مشاهده در وب سایت AZZ به آدرس www.azz.com در دسترس است و در وب سایت SEC به نشانی www.sec.gov. از شما خواسته می شود که این عوامل را در ارزیابی گزاره های آینده نگر در اینجا با دقت در نظر بگیرید و هشدار داده می شود که به چنین اظهارنظرهای آینده نگرانه ، که به طور کامل توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط هستند ، اعتماد بیش از حد نکنید. این اظهارات بر اساس اطلاعات موجود در تاریخ این مقاله است و AZZ هیچ تعهدی برای به روزرسانی هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، ندارد.

مطلب مرتبط  برنامه های MSA برنامه پخش درآمد سه ماهه سوم

تماس با شرکت:
دیوید نارک ، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات
شرکت AZZ
(817) 810-0095
www.azz.com

تماس با سرمایه گذار:
جو دورام، مدیر شریک Lytham Partners
(602) 889-9700
www.lythampartners.com

SOURCE AZZ Inc.

لینک های مربوطه

http://www.azz.com

پاسخی بگذارید